Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Pentru saptamanile trecute tot socoti invoirile? Sapt. asta n-am nici una, dar la evidenta aia am 1/3.. Pune 0 sa ma simt eu bine bre

Cand ajung acasa ma uit.
Link to comment
Share on other sites

Buna seara Avispa. In primul rand va rog sa ma scuzati ca postez aici, nefiind membru, dar doresc sa va arat o poza cu iubitul vostru fost lider.

Asa a ajuns acum:

5R8r6wu.jpg

Inca o data, scuze de postare si succes cu LV-ul. SF-ul il detineti deja :) .

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Avispa. In primul rand va rog sa ma scuzati ca postez aici, nefiind membru, dar doresc sa va arat o poza cu iubitul vostru fost lider.

Asa a ajuns acum:

5R8r6wu.jpg

Inca o data, scuze de postare si succes cu LV-ul. SF-ul il detineti deja :) .

Hehe :)), multumim, la fel si voi cu ls-ul.
Link to comment
Share on other sites

@, Si ce daca si-a luat la caterinca skin de fata? Crezi ca asta deja e motiv sa postezi aici? Conteaza cine e el, vere, nu cum arata si daca prin fraza ,,asa a ajuns acum,, ai in vedere ca e un 0, atunci te sfatui pentru inceput sa ajungi tu lider dupa aproape un an in factiune, iar dupa sa comentezi. Ai report, nimic personal.

Link to comment
Share on other sites

Maine e simularea la mate, unii stau sa si invete nu ne putem axa numai pe joc mai ales c-am avut pauza aia de o ora... maine ne luam turful inapoo si aia e

Eu am la istorie ...din cauza asta am lipsit de la primul war, am repetat putin

Link to comment
Share on other sites

Neatza, m-am trezit si eu, ma bag la niste helpme-uri si dupa asteptam warurile. Sa speram ca azi o sa fie mai bine :))

@, ba, m-am uitat la sanctiuni. Pe 2 am fost invoit in joc de Sky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.