Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor! Incepand de astazi nu voi mai juca acest joc, dar nu va speriati... am lasat contul cu toate bunurile unei persoane dragi mie. Nu vreau sa ii dezvalui identitatea, dar uitati ce face baiatul meu https://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/6206. L-am crescut si educat bine, il puteti numii Aditssa2. Sper sa va intelegi la fel de bine cu el, cum ne-am inteles noi. Va doresc tot binele din lume si mult succes in viata! Vreau sa stiti si voi adevarul, chiar daca adevarul uneori este dureros, dar poate este mai bine asa. Eu am jucat in aceasta inactivitate pe rpg4, am ajutat un amic drag, acela fiind Vidal. In acest timp petrecut acolo am decis sa ma las si voi incheia totul cu un video de ramas bun! https://www.youtube.com/watch?v=cPAi51rUflM&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

@, Dezamagitor, dar placut in acelasi timp.

Multa bafta in viata reala, am trecut peste toate certurile, doar ca atunci spawn m-a provocat, apoi ai intervenit si tu.

Frumos ar fi sa nu o fac publica, dar daca tot te retragi uite o amintire din partea mea:

txTBdUj.png

 

Te salut, inca o data, am trecut peste, esti un baiat ok, mi-ai demonstrat asta cand ti-ai cerut scuze.

Zi la nabu ala sa nu-ti baneze contul, if you know what i mean.

Salut.

Link to comment
Share on other sites

@, toate cele bune, ne mai auzim noi pe grup...

 

Ba, eu nu va inteleg pe voi cu texte de genul "Uite-i si pe astia de level 20 cum rup codul si dau cu m4 din picioare sau deagle 3/3". Bai frate, de unde sunteti voi asa siguri ca sunt codati? Si ce daca au level 20? Ei poate au level 20 pe B-Zone si 4-5 ani de experienta in SA:MP. Cu ce va deranjeaza pe voi ca au level 20 si va omoara la war? Sau voi va ganditi ca toti care au level 20 si sunt buni si-au inceput cariera pe sa:mp incepand cu serverul B-Zone? Pai o gramada de playeri nu si-au inceput cariera de sa:mp pe B-Zone, iar apoi cand vin aici si fac level 20 si aplica intr-un gang, isi arata talentul si tot ce a invatat ei pe alte servere, iar voi ii luati drept codati. Serios, incetati cu vaicarelile astea ca pareti penibili. Nu conteaza levelul unui player si nu influenteaza cu nimic vechimea lui pe server ca acesta sa fie bun.

Edited by v8 Naga KIA
Link to comment
Share on other sites

@, Daca tu imi demonstrezi mie cum dai de la 60 de metri din picioare cu m4 in mai putin de 3 secunde, eu ma las de acest joc in acest moment.

Sa fim seriosi, eu stiu ceea ce vrei tu sa insinuezi cu acest comentariu dar nu isi mai are rostul deja faptul acesta este consumat si n-ai cum sa ma contrazici.

Si apropo, de zici tu de playerii cu level 20, pai intr-o zi facem - si a doua zi facem +15-20? Asa skill peste noapte, bate la ochi.

Intradevar, pot joaca playeri pe care nu ii cunosc sau care au jucat ani la rand acest joc, dar nu toti si putini sunt acestia.

Vrei sa stau sa-ti editez cateva speciemen de genul pe care le-am intalnit la waruri? A da, eu niciodata nu fac acuzatii nefondate sau fara dovezi clare. Am filmari cum respectivii dau cu m4/deagle fenomenal (ma refer la playeri de lvl 20 cu care m-am intalnit pe turf), dar nu stau sa le fac posturi, nu sunt genul, voi spune aici cum am spus mereu, eu nu ma vait pentru un death sau ca ma bate un codat, pentru ca este doar un simplu joc, fiecare il joaca cum vrea si cum poate, dar jucand cu coduri nu dai dovada decat de o lasitate. Turfurile cucerite cu coduri sau cu ajutorul codatilor, sunt egale cu 0. Odata si odata, tot vor fi banati si turfurile lor vor disparea, deci este doar o chestiune de timp.

 

Ne auzim luni, o sa am 2 zile inactive in joc, plec sa ma recreez prin Brasov, aveti grija de voi.

Salut!

Edited by Showy
Link to comment
Share on other sites

@, depinde, nu e imposibil sa fii omorat de la 60 de metri din picioare cu m4, mai ales daca aveai jumatate de viata sau mai putin, iar daca zici ca aveai full si ala in 3 secunde te-a omorat, explicatia este ca au mai tras si altii in tine in acelasi timp.

Pana acum nu am vazut playeri de level 20 care de la o zi la alta sa aiba scoruri crescute cu 10/20 kills.

Link to comment
Share on other sites

@@Runk ZEW, Imi cer scuze, bine ca mi-ai atras atentia, o sa vorbesc cu belz.

Mno, sunt om, mai gresesc cateodata, daia tot va scriu sa va uitati la sanctiuni si evidenta, in cazul in care gresesc sa-mi atrageti atentia.

 

 

Intrati cati mai multi la waruri, avem nevoie de victorii astazi.

Link to comment
Share on other sites

Au fost postate evidentele si sanctiunile voastre pentru lipsa secundelor sau absenta la waruri.

Aici aveti evidenta:

https://forum.b-zone.ro/topic/135387-avispa-rifa-evidenta-waruri-evidence-wars/page-70#entry5230934

Aici aveti sanctiunile:

https://forum.b-zone.ro/topic/123831-avispa-rifa-sanctiuni-sanctions/page-31#entry5230951

 

Mare grija pe viitor, verificati ca atentie sa nu carecumva sa aveti AV-uri si sa luati fw-uri la urmatoarele avertismente primite.

Ne vedem maine la waruri, presupun ca intr-un numar cat mai mare, oricum stati linistiti o sa ne revenim cand sacapam de toti inactivii astia.

 

Verificati cu atentie topicurile de mai sus si daca am gresit cu ceva va rog sa-mi da-ti un mention sau un simplu pm si se va revendica greseala.

Nu raspund la pm-uri legate de stergerea sanctiunilor, asa scrie pe evidenta, asa o sa ramana.

Noapte buna!

 

Link to comment
Share on other sites

@, Da-le, da-le.

 

Noroc, Avispa!

Ba baieti, eu sunt fericit ca am luat rank 3 pe contu' mic azi, mno, oricum nu prea ma intereseaza, insa, e bine.

Maine sper sa intre cat mai multi la waruri sa mai luam si noi din turfuri, pentru ca astazi am fost de tot rasul..

Daca nu, Showy va asteapta cu AV/FW, sa nu plangeti dupa!

I-auzi:

Hai, ne auzim maine cand ma trezesc, sal!

Link to comment
Share on other sites

Sal, sunt Torstein. Am luat ban pentru Renko cica, e un renk0 de vreo 1 an si ceva in pc pentru cs 1.6 din cate imi aduc minte. NU am jucat in viata mea cu coduri si nici n-am sa joc. Am avut eu rank 3 gsb si pe alt cont, n-am avut probleme. Testele lu sartor au fost in mare cacat. Nici n-aveam cand sa sterg un cod daca-l aveam in pc, cosu de gunoi e plin cu fisiere sterse de cine stie cand mama dracu... Mi-o venit sa mor de ciuda. Am facut cerere unban, sa speram ca pot face ceva.

Link to comment
Share on other sites

Bun, vad ca ne-am pierdut si HQ-ul, cu asa membrii inactivi.. cred si eu.

Am facut si eu un mic kill-list :)))

 

sa_mp_039.png

Edited by AT Zeppe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.