Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@F4L Bird, Multumesc frumos pasareee ;)))

@, Stai linistit cu munca si precizie ajungem intodeauna unde ne-am propus :D

@@Askhanar, Normal sefule.

 

Buna ziua Avispa Rifa! O sa avem o perioada monotona momentan, totusi o sa incercam tot ce putem la war, trebuie sa refacem mafia si dupa ii dam bataie, o sa vedeti ce si cum, toata evolutia va fi postata aici la discutii. Aveti grija de voi!

Maine o sa primesc evidenta warurilor si cred ca voi incepe cu sanctiuni si amenzi. O sa avem nevoie de locuri in curand si avem cativa care intrec orice masura (-) si o sa se vada pe evidenta asa ca noroc daca ati facut invoiri

Felicitari bro ! Daca ma primesti sh pe mn, vin :*

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Doamne ma, eu am luat doua FW in 3 zile si puteam sa ies, cand aveam rank 2, dar am ales sa raman sa ajut, nu ramai pentru factiune, ramai pentru prietenii pe care ti i-ai facut aici, asta e ma frate, FW vin si se DUC, nu mai fiti asa copii.

 

Uite un motiv pentru care sa ramai:

offline [69]DeniS Moartea 19.12.2013 11:07 Permanent moduri interzise offline sNrobert Moartea 19.12.2013 11:07 Permanent moduri interzise

 

baaa, ce facem aici, ma spionezi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.