Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, te scuz de data aceasta, sa nu se mai intample. Si daca apar in cartea aceea, o ia cartea razna deci scz.

 

ON: Ce mai faceti? Sper ca stati la attack in seara aceasta :) sa nu mai stam pe loc. Ne auzim mai pe seara in game! Pwp

 

Link to comment
Share on other sites

Mai bine aplicam sistemul "Striga-l ba pe Cristi'". ;)

 

Rank down-ul ca rank down-ul, da frisca aia...

 

=)))

Domnul cheats factory, ai report hai pa.

 

Escobare - Fw pentru inactivitate attack și după se bat care sa prindă ?

Link to comment
Share on other sites

Astazi avem de luat un turf in LV, daca avem o activitate la fel de mare ca ieri si o prezenta pe masura reusim sigur. Avem nevoie de fiecare in parte, sper sa va rupeti din timpul vostru "pretios" si sa va miscati posterioarele pe turf. Felicitari pana acum pentru tot ce am reusit sa realizam impreuna, se poate si mai bine, asa ca avem nevoie de activitatea si seriozitatea voastra. Tot asa leilor, ruuupem!

Link to comment
Share on other sites

ASTAZI VA REAMINTESC CA AVEM 4/4 WARURI IMPORTANTE, PREZENTA MAXIMA ESTE OBLIGATORIE~~~ DACA O TINEM TOT ASA CU 2 TURFURI CASTIGATE PE ZI, IAR 2 PROTEJATE, VOM AVANSA INTR-UN MOD RAPID SPRE UN NUMAR CAT MAI MARE DE TURFS~~~BAFTA LA PLUS BAIETII~~~

 

P.S: NE VOM DA SILINTA SA PRINDEM 2XATTACK ZILNIC, ASA CA DATI-VA SI VOI SILINTA SI ONORATI-NE CU PREZENTA ACESTE 2 ORE/ZI. :*

Edited by AIM Escobar Gaviria
Link to comment
Share on other sites

@@MeMoRy Legend,
Merge merge, mai baga un cont in ELC sa te tinem in spawn pe tine si pe frumosu ala de raymond, v-ati dus acolo sa luati ban, GG! Uite ce frumos participati si voi acum la stabilirea unui numar cat mai mare de turf-uri, aia e!

Edited by James StPatrick
Link to comment
Share on other sites

@, Era bine daca te informai bine daca jucam eu pe cont,majoritatea stie ca nu am jucat eu la momentul banului si ca era un prieten se poate vedea si la ip-uri :))) ,eu am terminat de mult cu acest joc.Si membrii din Avispa care vb cu mine inainte ,stiu bine+frt Esco cu care vb .

Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.