Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@BechiR ROYAL,
Don't worry bro, since we've managed to reach so much turfs, it's obvious admins will keep on hunting us, it's just the routine, you will get unbanned for sure, robi have banned some other guy named ines for some bad evidences too. I don't know how he can't even see the cheaters in GSB or VDT, they're playing with it maybe on max since we're gettin raped on turf so easy if we meet them.
Pe de alta parte, capul sus, avem un punct de plecare foarte bine stabilit si suntem pe drumul cel bun, luni avem nevoie de o prezenta si mai mare pentru a da dovada de profesionalism pe turf. Saptamana care vine vom avea sansa sa depasim recordul serverului, asa ca lasati invoirile si miscati-va posterioarele la war, asta daca vreti sa realizam ceva.

Link to comment
Share on other sites

Asta e, orice mafie care e in forma devine pe parcurs tot mai urmarita de catre admini, poate o sa urmeze chiar mai multe evenimente neplacute ca ale lui Bechir, Phax & Gaucho, sper sa nu se ajunga la asa ceva si sa ducem recordul asta chiar la maxim, #72. Sa ne vedem de treaba si sa le dam peste nas tuturor care fac acuzatii nefondate. #rifalltheway

Link to comment
Share on other sites

@@woodstar, Se poate, se poate :)
@@BechiR ROYAL, You should send a pm to kelton, explain ur playstyle and that you're a very old player, you were a gang member before robi was even an admin, aniway, it's a shame admins are just hunting us and banning our players just because of our turf number, you should fight for ur rights, even if you don't get unbanned atleast you've tried, but mark my words, kelton will unban you for sure, there's not even 1 bullet with 100% accuracy on that video lol..

 

Edited by AIM James StPatrick
Link to comment
Share on other sites

Mda .. Phax ban pe dovezi de acu nspe luni, si milogii astia din GSB cu Coke in frunte care si ala se activeaza o dau repede pe reclamatii, HawKing (bunu lu peste prajit) ca si ala mi-a dat secunda da el nu.. saracutu e curat rau. Pana acum adminu' te lua la teste, acum nope ban pe propria dovada cam la asta se rezumba B-Zone din 2016 incoace, Teylo altu bun la coduri stie el fix cum arata un cod cand el se incurca in comenzi pe pc. Oricum stiu ca o sa fie greu si ca adminii astia stau pe noi ca si cum s-ar da paine calda.

Oricum majoritatea adminilor astia " buni " de cunosc ei codu' sunt din pasnice sau pd asa ca obisnuiti-va cu gandul asta ca o sa fie din ce in ce mai greu si cu no-liferii astia care stiu doar samp 24/24!

#RifaAllTheWay #RoadTo72

Link to comment
Share on other sites

Asta e si motivul principal pentru care se dau banuri aiurea. Majoritatea adminilor n-au fost in viata lor intr-o mafie, habar n-au sa tina o arma in mana, insa sunt experti in recunoscut coduri - unde e logica? - ei sunt aia care faceau comenzi intre LS si LV in Taxi, vindeau licente in SI la toti civilii de nivel 1, stateau in fata la CNN si dadeau /heal. Ce experienta sa aiba astia in coduri daca ei toata viata lor au facut rapoarte in pasnice/departamente de 500+?

Edited by breezy
Link to comment
Share on other sites

=)). N-ai ce sa le ceri ma coaie, tot ce vad pe BanList e "smooth aimbot", pai ba adminilor, n-ati tinut un m4 in mana de cand jucati pe serveru asta in afara de zilele cand mai mergeati sa dati un fail la rob sau jucati un paintball, pai dupa e clar ma copii mei ca vi se pare orice faza ciudata si de ban, cum am zis mai sus, inainte ne filmam ca sa avem dovezile proprii in caz de ban pentru ca de obicei eram scapati daca dovedeam prin filmare, acu ce facem verii mei? Nu putem sa ne mai filmam, nu putem sa mai facem nimic ca avem smooth aimbot, pai ba baieti, vreti sa fim roboti si sa tragem cu m4 fara tinta sa fim sigur ca nu suntem banati? Hai va astept cu reconu pe mine de luni in colo ca mi se misca tinta pe adversari dreacu, ca mai nou daca anticipezi miscarile adversarului si stii sa tii o arma in mana ai direct smooth, hai coaie plecati de aici ca sunteti 0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.