Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mersi frumos Oarga dar te rog sa nu mai postezi aici,nu mai faci parte din Factiune Avispa Rifa,mersi frumos pentru urari dar o puteai face si in game. NU MAI POSTA PE ACEASTA PAGINA.

Link to comment
Share on other sites

Astazi 11/04/2017 vom avea war optional deoarece s-a dat atack pe 69 Pier Mobs unde au in jur de 38 de membrii,cu alte cuvinte sunteti lideri astazi de la cele doua waruri.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce faci cum faci Demonule dar eu incep sa sanctionez astazi,aseara in loc sa ne ajuti ai preferat sa stai in HQ cand noi am avut 2 waruri,ai venit se ajuti nu sa te relaxezi cand alti se implica.

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

Demone ai grija ce scoti pe gura,de data asta te iert pentru cele spuse,data viitoare vei primi sanctiunea meritata,lasa amenintarile deoparte si concentreaza-te pentru ce ai venit daca nu te rog sa renunti si sa te apuci de Mario sau de orice altceva.

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

 

VReau sa fiti maine 13/04/2017 prezenti la 1 war de la ora 20:30 ( 8 jumate ) avem cu 69 PM, daca ne obijnuim prost ( lasam asa sa treaca azi, sa vina maine ) nu facem nimic, asa ca va invit pe toti la war !! fac evidenta si sanctionam.

Edited by KenZy Legendaru
Link to comment
Share on other sites

Monologue jur ca de tine mi-a fost cel mai aiurea sa iti ofer FW pentru absenta de astazi.. si acum ma simt prost pentru sanctiunile date dar cand vezi ca suntem asa putini si totusi sunt persoane ce nu se prezinta la waruri iti vine sa-ti dai cu pumni-n cap mai ales cand acele persoane iti sunt prietenii foarte buni. Sper ca nu te-ai suparat prea tare sau daca ai facut-o sa iti treaca repede :)) te iubesc my bro ! :* Cat despre celelalte sanctiuni date astazi si pentru ele ma simt aiurea acum dar va rog sa va puneti in locul meu si sa-mi spuneti ce ati fii facut voi dupa waruri voi fiind suparati/ nervosi din cauza rezultatului stiind ca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Pai bai asta , e vina mea ca sa amânat pregătirea si n-am putut venii la war?Așa , dai sancțiuni celor buni , si celor.... Să-i lasi sa doarmă.Poti să-mi dai 3/3 nici ca mai dau pe la waruri.Sal

Link to comment
Share on other sites

Bv anotimp cică: daca vrei funcția ajuta.Pai ba nabule ia citește colo la aplicația lu profan la motivul care vrea sa se alăture.Ești gg vad ca vrei să-ți strângi aici palete , e bn așa dar mai iei tu hq , oho...

Link to comment
Share on other sites

Ce roman , m-ai dat pe spate hai vedeti de luni cum va luati cu turful in cap ca ieri =)))

Hai cu sf cu baietii astia grei si POWER ca [ice]cristi , mama daca ai baieti d-astia ca el pai ce-ai ma dau clear singur , n-ai vazut ca ia best in fiecare war? adu d-astia ca asta , si mama mama rupi. =)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.