Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, ieri ne-am descurcat foarte bine, de luni la fel si intram usor, usor in orasul Las Venturas, haideti sa nu-l suparam pe Mezen si pe sNrobert[ZEW], hai sa-i facem mandrii si sa le dovedim ca putem lua 72/72.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SEBiWARMACHiNE said:

Salutare, ieri ne-am descurcat foarte bine, de luni la fel si intram usor, usor in orasul Las Venturas, haideti sa nu-l suparam pe Mezen si pe sNrobert[ZEW], hai sa-i facem mandrii si sa le dovedim ca putem lua 72/72.

ai parfum de dama copile https://www.youtube.com/watch?v=FJGV5N2YV18

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SEBiWARMACHiNE said:

Salutare, ieri ne-am descurcat foarte bine, de luni la fel si intram usor, usor in orasul Las Venturas, haideti sa nu-l suparam pe Mezen si pe sNrobert[ZEW], hai sa-i facem mandrii si sa le dovedim ca putem lua 72/72.

Tu mai mult ai - la waruri de cat + =))))) Si tu vrei sa iei 72/72! Serios ? Fa-l mandru pe sNrobert si pune-ti demisia, sa ia sNr 72/72, tu mai mult le dai puncte lor, de cat avispei, esti penibil rau.. :P

Link to comment
Share on other sites

Sunt Snrobert, de data asta tin expres, / Am aratat-o in ultimele war-uri dar cred ca nimeni n-a-nteles. / Stiu ca
multi cunosc ce inseamna viata in Avispa, / Dar nu stiu cati recunosc ca este cu totul altfel. /
Pentru voi toti, baietii de cartier din ZEW, /Respect ca ati plecat de jos nu va-ti castigat respectu direct, / Ati
trecut prin tot, palme, vorbe si durere/ Singuri ati luptat si singuri ati facut best-uri. / Stiu si eu
prea bine cum e sa cresti in Avispa, / Bagaboante, kill-uri, bani, bann-urii si admini flamanzi. / Mereu sa se
ridice cate unu' mai in fata, / Bafta tie, smechere, o sa te respect pe viata. / Zi de zi alt
smecher o sa faca loc la altu', / Plecand de jos, e mai usor sa faci saltul. / Daca intelegi ce
vreau sa spun. / G-yeah, pe ciordeala, pe mangleala, asta-i modul rau sau bun. / Multi o sa judece
gresit si multi o sa respecte, / Cei nascuti, crescuti aici cunosc prea multe aspecte. / Ocolesc s-o
suna pe fata, suna a jelit, / Pentru cei din ZEW este un war fara sfarsit.   

 

Edited by CooLio VODA
Link to comment
Share on other sites

In Avispa e la fel ca la inchisoare, / Daca nu poti sa iesi afara trebuie sa fi tare, / Caci best la
best si paduche la paduche trage, / Adminii de sus nu te asculta nici nu-ti dau pace. / Firar' mama lor,
al dracu' sa fie, / Caci nu-ti aduc nici macar o bucurie. / Baietii din ZEW se tarasc prin Avispa din ce
mai rau, / Unii ajung la ban-, iar altii la Interdiction requests . / Altii se ridica si fac scoru gros, / Viata e
nedreapta daca ramai jos, / Asa-i in ZEW nu trebuie sa te dai la fund, / Lupti cu pumnii tragi
cu dintii ca sa ai mai mult scor . / Nici un owner n-a venit  vreodata in ZEW, / Nici un Administrator  nu
a stiut ce inseamna server closed the connection, / Iar eu sunt de acolo de unde tu nici nu gandesti, / Unde soarele
rasare doar daca-l platesti. /

Link to comment
Share on other sites

@CooLio VODA de unde atata arta eminesciana :)) ?  . Le ai gandit p astea sa moara cai mei :D .App ai +1 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, CooLio VODA said:

In Avispa e la fel ca la inchisoare, / Daca nu poti sa iesi afara trebuie sa fi tare, / Caci best la
best si paduche la paduche trage, / Adminii de sus nu te asculta nici nu-ti dau pace. / Firar' mama lor,
al dracu' sa fie, / Caci nu-ti aduc nici macar o bucurie. / Baietii din ZEW se tarasc prin Avispa din ce
mai rau, / Unii ajung la ban-, iar altii la Interdiction requests . / Altii se ridica si fac scoru gros, / Viata e
nedreapta daca ramai jos, / Asa-i in ZEW nu trebuie sa te dai la fund, / Lupti cu pumnii tragi
cu dintii ca sa ai mai mult scor . / Nici un owner n-a venit  vreodata in ZEW, / Nici un Administrator  nu
a stiut ce inseamna server closed the connection, / Iar eu sunt de acolo de unde tu nici nu gandesti, / Unde soarele
rasare doar daca-l platesti. /

DE CE AI " COOLIO VODA" sI NU ZEW? SI TI AM ZIS ASEARA SA TE CULCI  https://www.youtube.com/watch?v=GZf308Qh9Qs

SANGELEEEEEEEEE APA NU SE FACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, CooLio VODA said:

In Avispa e la fel ca la inchisoare, / Daca nu poti sa iesi afara trebuie sa fi tare, / Caci best la
best si paduche la paduche trage, / Adminii de sus nu te asculta nici nu-ti dau pace. / Firar' mama lor,
al dracu' sa fie, / Caci nu-ti aduc nici macar o bucurie. / Baietii din ZEW se tarasc prin Avispa din ce
mai rau, / Unii ajung la ban-, iar altii la Interdiction requests . / Altii se ridica si fac scoru gros, / Viata e
nedreapta daca ramai jos, / Asa-i in ZEW nu trebuie sa te dai la fund, / Lupti cu pumnii tragi
cu dintii ca sa ai mai mult scor . / Nici un owner n-a venit  vreodata in ZEW, / Nici un Administrator  nu
a stiut ce inseamna server closed the connection, / Iar eu sunt de acolo de unde tu nici nu gandesti, / Unde soarele
rasare doar daca-l platesti. /

Coolio aka Eminescu de Samp

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SEBiWARMACHiNE said:

bai domnule ColorsKiNG, nu te mai baga tu pe aici, canta pe la VDT, pe acolo am vazut ca-ti place de la un timp de cand se alege liderul.

Vezi ca si subliderul tau mi-a dat "follow" la postare si inca 1, se pare ca esti prea prost pentru Avispa si poate nu-s colors, de unde stii tu ca-s colors? :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.