Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@Teis BOT momentu ala cand plangi ca ai luat ban "pe nedrept" dar cumperi conturi ca sa ai unde juca. Sa nu mai zic ca daca-ti scoate piscot licenta de v3 faci colectie de worst. Hai noroc! Am cenzurat numele, sa nu zici ca-s marlan.

 letanase.thumb.jpeg.0df768607a5b2769c1c51fc1dd97085b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Uite pe ce plm am luat ban pt smooth

 

GF iRazor"Royal" vr sa iti zic ca eu cand jucam in mafie si luam best tu nu stiai cum sa dai mai rpd give licenses sau cum plm se zice ca nu am fost pe acolo te pup fanule❤

Link to comment
Share on other sites

Una la mana, n-am fost niciodata instructor, am fost sofer si mi-a placut, imi asum. Si crede-ma ca nu-ti sunt fan de loc :) Tu si fanica, n-aveti buletin dar dati secunde, ca fara licenta lu piscot la 10e sunteti vai mama voastra :)) Oricum, nu mai continui ca na, poate ma parasti :( Baftalos copilu', nu mai suferi atata ca nu-i pasa nimanui :*

Voi, baietii grei cu culoarea verde cacanie cu picatele in dungi patrate, nu dati tare la war, va rog eu :o3

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GF iRazorROYAL said:

Una la mana, n-am fost niciodata instructor, am fost sofer si mi-a placut, imi asum. Si crede-ma ca nu-ti sunt fan de loc :) Tu si fanica, n-aveti buletin dar dati secunde, ca fara licenta lu piscot la 10e sunteti vai mama voastra :)) Oricum, nu mai continui ca na, poate ma parasti :( Baftalos copilu', nu mai suferi atata ca nu-i pasa nimanui :*

Voi, baietii grei cu culoarea verde cacanie cu picatele in dungi patrate, nu dati tare la war, va rog eu :o3

Io te-am lasat usurel azi, doar ai vazut si tu

Link to comment
Share on other sites

N-am buletin eu si Fanica? Hai sa intram pe skype sa vedem cine are vocea groasa pisatule am auzit ca stai pe aproape pisama-si pe tine sa ma pis? va terifiez diseara pasnicilor. Ai fost sofer? Nu zici ca si acum esti cu factiunea ta?

Link to comment
Share on other sites

Ba prietene, ai uitat cand te milogeai de mine sa-ti dau PRO in GF ca "mi-a zis Bbu"? =)) Si crede-ma ca tot eu am vocea mai groasa decat tine, stai linistit :) Hai las-o-n balarii, ca te faci si de rusine. Si ce treaba ai tu cu factiunea mea? Vezi-ti de 69 acolo, ca daca vorbesc cu Alfie ramai civil ;)

@XES avem 3 defenduri intr-o singura zi de waruri, doar pe B-Zone e posibil :X:X Dati linistiti pe noi, macar sa luati tot LV sa fiti impliniti :))

Link to comment
Share on other sites

Ba tase nustiu cum sa zic dar chiar crezi ca ne pasa ca suferi ca ai luat ban vezi-ti acolo de joc 

Si apropo data viitoare nu ma mai injuri plodule CIUS!

si chiar crezi ca ii zici tu la snr ca te-am banat ? aolo ce crezi ca-mi face ma scoate din ZEW aolooooo chiar deaia nu mai pot eu de un clan pe miste pixeli care nu ma ajuta cu nimic in viata 

ceai facut ma nene ma ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.