Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 2/1/2018 at 12:47 AM, Fabian Shunkless said:

Va rugam pe cei care veniti cu ganduri rele aici sa nu postati, in special adminii care-si concentreaza Chakrele negative asupra turfurilor noastre si din cauza asta pierdem. Ironie.

ba, am facut si eu un video aici ca tot e la moda 

 

ce da sunka

asa da un zew adevarat 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PRINTU BELEAUA said:

In fine, in ultima saptamana vad banuri numai de partea Rifa, daca ei cred ca numa' noi avem coduri cand altii le rup urat de tot.. aia e.

@sNrobert ZEW sterge video ca iti da ban :))

A ramas "impresia" de pe vremea cand era Radu lider :)) Sunt constient ca si eu am codati, cum are orice mafie pana la urma, dar na, nu avem ce sa facem :))

 

3 hours ago, sNrobert ZEW said:

 

Tu si Spawn, in mijlocu lor da nu va vede nimeni =))

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, PRINTU BELEAUA said:

@Fabian Shunkless Mai iti dau si tie unban sau ...?

da frate, iau imediat ce o sa pun dovada.

 

e mai rau pentru astia daca nu iau, o sa vada ei, mai multe detalii nu dau =)) 

dar iau in proportie de 95%, omul imi da ban pt niste waruri care nu pot demonstra ca sunt de acum 2 sau 3 zile sau de acum 4-5 ani. cu o cenzurare de kill log si de name nici nu ar stii pe ce cont as fi jucat =))

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GF iRazorROYAL said:

Hai sa-ti dau si eu video cand Squizeon avea ignore everything si ignore distance bifate si se distra pe Bratva 2, e acelasi lucru :) Nu mai plange, ai bagat cod, ai fost prins, asuma-ti.

Si-a gasit cine sa sara cu gura in balegar, te cheama trigger, ai uitat?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, GF iRazorROYAL said:

A ramas "impresia" de pe vremea cand era Radu lider :)) Sunt constient ca si eu am codati, cum are orice mafie pana la urma, dar na, nu avem ce sa facem :))

 

Tu si Spawn, in mijlocu lor da nu va vede nimeni =))

esti constient ca ai codati? bai prietene, amicul tau din royal n-are mai mult de 2 banuri in ultima luna si alea date pe avispani si tu te plangi aici ca esti constient ca ai codati. ca orice lider care are dubii, pui adminul pe un player pe care il consideri codat, nu il lasi acolo in factiune sa-si faca de cap. creeaza nervi tuturor un codat, mai ales cand tu stii ca are cod si tu il tii ascuns.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Fabian Shunkless said:

amicul tau din royal n-are mai mult de 2 banuri in ultima luna si alea date pe avispani si tu te plangi aici ca esti constient ca ai codati

N-am inteles fraza asta, si in rest, daca-ti zic de cate ori am dat /report "stati va rog pe X, posibil sa bage cheats la test" si mi s-a raspuns, ei hai ca-ti zic, 0. Nici daca le dau mesaj la fiecare in parte nu se uita nimeni, ba au treaba, ba le moare cainele, eu ce sa-i fac? Sa-i zic aluia "stai 2 minute ca trb sa se puna adminu pe tine, da sa nu scoti codu"? :))

 

10 hours ago, PhaXSilentTSA said:

Si-a gasit cine sa sara cu gura in balegar, te cheama trigger, ai uitat?

Una la mana, eu fraticu meu nu m-am plans niciodata. Doi la mana, eu unul mi-am asumat greseala, daca nu ma crezi pe mine intreaba-l pe dansu'. Si trei la mana, ca sa nu plec cu mana-n dos, daca ma uit in prezentarea voastra din Decembrie din 10 faze in 7 vezi gloantele cum au sisteme de ghidare pe caldura ;)) Da nu mai continui, ca nici ROYAL nu-i sfant. Atata tot ca mi se pare jalnic ca zici de altii ;))

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, GF iRazorROYAL said:

N-am inteles fraza asta, si in rest, daca-ti zic de cate ori am dat /report "stati va rog pe X, posibil sa bage cheats la test" si mi s-a raspuns, ei hai ca-ti zic, 0. Nici daca le dau mesaj la fiecare in parte nu se uita nimeni, ba au treaba, ba le moare cainele, eu ce sa-i fac? Sa-i zic aluia "stai 2 minute ca trb sa se puna adminu pe tine, da sa nu scoti codu"? :))

 

Una la mana, eu fraticu meu nu m-am plans niciodata. Doi la mana, eu unul mi-am asumat greseala, daca nu ma crezi pe mine intreaba-l pe dansu'. Si trei la mana, ca sa nu plec cu mana-n dos, daca ma uit in prezentarea voastra din Decembrie din 10 faze in 7 vezi gloantele cum au sisteme de ghidare pe caldura ;)) Da nu mai continui, ca nici ROYAL nu-i sfant. Atata tot ca mi se pare jalnic ca zici de altii ;))

spre deosebire de TSA Royalul nu e sfant deloc =)) mi-a facut un prieten niste dezvaluiri despre voi, ba chiar mi-a dat video-uri cum jucati cu trigger si multe multe alte chestii, iar nu dau mai multe detalii

Edited by Fabian Shunkless
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GF iRazorROYAL said:

N-am inteles fraza asta, si in rest, daca-ti zic de cate ori am dat /report "stati va rog pe X, posibil sa bage cheats la test" si mi s-a raspuns, ei hai ca-ti zic, 0. Nici daca le dau mesaj la fiecare in parte nu se uita nimeni, ba au treaba, ba le moare cainele, eu ce sa-i fac? Sa-i zic aluia "stai 2 minute ca trb sa se puna adminu pe tine, da sa nu scoti codu"? :))

 

Una la mana, eu fraticu meu nu m-am plans niciodata. Doi la mana, eu unul mi-am asumat greseala, daca nu ma crezi pe mine intreaba-l pe dansu'. Si trei la mana, ca sa nu plec cu mana-n dos, daca ma uit in prezentarea voastra din Decembrie din 10 faze in 7 vezi gloantele cum au sisteme de ghidare pe caldura ;)) Da nu mai continui, ca nici ROYAL nu-i sfant. Atata tot ca mi se pare jalnic ca zici de altii ;))

 

De fapt esti cu mana in dosul adminilor tot timpul, diferenta dintre mine si tine e ca eu n-am mai jucat cu cod de prin aprilie 2015 si daca am jucat intre timp am jucat maxim de vreo doua ori si doar cateva zile pt. ca nu asta ma caracterizeaza pe mine, mie-mi place sa ma distrez adevarat, voi sunteti citari falsi. Era vorba de comparatia intre mine si tine, tu o dai acuma cu prezentarea, sa-ti aduc aminte ca am facut vizionari in 2 zile cat ati facut voi intr-o luna jumate? Si acum apare vreun prost sa zica ca e mai bun clipul vostru, dar incepe frumos cu 3 killuri si apoi urmatoru', vezi ca aveti si de astia cu 1-2 kills pe faza. :)) Inca o data, imi permit sa zic de oricine atata timp cat ma joc curat. ;)

 

show a little bit of respect, bitch.

Edited by PhaXSilentTSA
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, PhaXSilentTSA said:

 

De fapt esti cu mana in dosul adminilor tot timpul, diferenta dintre mine si tine e ca eu n-am mai jucat cu cod de prin aprilie 2015 si daca am jucat intre timp am jucat maxim de vreo doua ori si doar cateva zile pt. ca nu asta ma caracterizeaza pe mine, mie-mi place sa ma distrez adevarat, voi sunteti citari falsi. Era vorba de comparatia intre mine si tine, tu o dai acuma cu prezentarea, sa-ti aduc aminte ca am facut vizionari in 2 zile cat ati facut voi intr-o luna jumate? Si acum apare vreun prost sa zica ca e mai bun clipul vostru, dar incepe frumos cu 3 killuri si apoi urmatoru', vezi ca aveti si de astia cu 1-2 kills pe faza. :)) Inca o data, imi permit sa zic de oricine atata timp cat ma joc curat. ;)

 

show a little bit of respect, bitch.

Respect, dupa ce-mi zici ca "ma cheama trigger", ca "sunt cu mana in dosul adminilor"? Viseaza in continuare! =)) N-am de ce sa te respect atata timp cat tu nu o faci, si degeaba-mi tot zic unii ca esti de treaba in real, ca nu stiu ce, cand tu la tastatura ai niste arfe de zeu de-mi pica fata. ;) Ziceam ca doar membrii-s stricati, aparent si conducerea e.

 

4 hours ago, Fabian Shunkless said:

spre deosebire de TSA Royalul nu e sfant deloc =)) mi-a facut un prieten niste dezvaluiri despre voi, ba chiar mi-a dat video-uri cum jucati cu trigger si multe multe alte chestii, iar nu dau mai multe detalii

Din nou, uita-te la prezentarea TSA :) Nu ma iau de numar de vizualizari, de kill-uri pe faza, de prostii de genul, uita-te doar unde tragi si unde sare :) Nu mai continui, daca mai dati quote, mention, etc, dati pentru voi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.