Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Tinand cont ca domnul praf de pulbere Kelton si catelusii lui citesc aceste discutii la 69, dar nu au tupeul sa raspunda din limita impusa pe creierul lor, am sa scriu si eu aici cateva randuri de umplut frigidere, ca fost donator, fost jucator si fost idealist pe B-Zone. Acestea fiind spuse, imi pare rau ca multi dintre voi v-ati chinuit atatea luni sa luati rank-up (unii dintre voi fiind inca de pe vremea lui Necomercial si ati iesit si revenit la familia voastra - 69 Pier Mobs - precum balon, MLo, Viorel) ca la final acest parazit pe nume Kelton sa va de-a wipe si sa se cace pe lunile jucate in factiune.

 

Bineinteles ca a ales 69 Pier Mobs, o factiune care si-a revenit de la 1 turf sa tina neincetat SF-ul, cu mici exceptii, si inca ramasa de neclintit. De ce nu s-a ales Avispa? Sediul lor este luat de Green Street Bloods, nu mai bine se da wipe acelei factiuni? Nu, pentru ca domn pe net si mic in real Kelton nu suporta organizarea 69 Pier Mobs, din simplul motiv ca nu ii facem pe plac.

 

Eu sper sa va treziti toti, sa va da-ti /q de pe server pentru ultima data si sa ii lasati serverul in paragina (visez si eu) sa vada domnu' Pedofil (ca deh, mai bine pune un admin de 10 ani decat un om matur de 20 ani) ce frumos este sa ai server de copii si sa bagi update-uri gen LEGO si jucarii din HAPPY MEAL pe server.

 

Serverul a ajuns de tot rasul, update-urile acum sunt o prostie, fara cap facute, pe site in 5 ani au reusit sa puna un grafic si iconite colorate, in loc sa se ocupe de buguri si de ceea ce cu adevarat ne-ar ajuta. Ca sa atraga curvulite, ne baga gift-uri si quest-uri, facute parca parca in scarba, de dragul de a primii $100,000 si 20 ore jucate.

 

Asta e tristul adevar despre B-Zone, o paragina a serverului invidiat o data, si habar nu am cand Bobo o sa se trezeasca si o sa vada ca a ajuns de tot rasul, un server unde nesimtirea predomina si nepasarea se intoarce cu spatele. Daca le propui ceva serios, refuza, mai bine baga kart in dealershop decat sa rezolve buguri, ca e mai usor sa adaugi ceva nou decat sa admiti ca ai gresit. Sistemul de waruri e buguit pana la limita, lag-ul e infernal si parca si asfaltul in San Fierro incepe sa crape, dar nimeni nimic.

 

Wipe-ul dat acestei factiuni e doar o alta dovada de misoginism si nesimtire totala, fara respect fata de membrii vechi de aici. O idee venita lui Kelton intr-o seara, masturbandu-se in singuratate uitandu-se la Luna, idee venita cu multa munca depusa si stres maxim pe singurul neuron viu din mult depasitul creier.

 

Va felicit, B-Zone, pentru faptul ca reusiti sa scoateti magarii mai noi si sa ma impresionati!

Dar nu e bai, dati-mi ban, vi-l cumpar inapoi lacomi nerecunoscatori ce sunteti, si nici nu imi pasa.

Sunt doar dezamagit ca in loc sa ganditi cu capul, ganditi cu p....a mai nou si uitati ce a iesit.

 

Felicitari Kelton, boss de boss, traiasca-ti Avispa si Ilie in ea. Sa va tineti bine de B-Zone, ca presimt ca urmeaza un proces.

 

Va pup membrii 69 Pier, faceti revolta si scuipati-l intre ochi, nenorocit mic ce e el.

Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca domnul praf de pulbere Kelton si catelusii lui citesc aceste discutii la 69, dar nu au tupeul sa raspunda din limita impusa pe creierul lor, am sa scriu si eu aici cateva randuri de umplut frigidere, ca fost donator, fost jucator si fost idealist pe B-Zone. Acestea fiind spuse, imi pare rau ca multi dintre voi v-ati chinuit atatea luni sa luati rank-up (unii dintre voi fiind inca de pe vremea lui Necomercial si ati iesit si revenit la familia voastra - 69 Pier Mobs - precum balon, MLo, Viorel) ca la final acest parazit pe nume Kelton sa va de-a wipe si sa se cace pe lunile jucate in factiune.

 

Bineinteles ca a ales 69 Pier Mobs, o factiune care si-a revenit de la 1 turf sa tina neincetat SF-ul, cu mici exceptii, si inca ramasa de neclintit. De ce nu s-a ales Avispa? Sediul lor este luat de Green Street Bloods, nu mai bine se da wipe acelei factiuni? Nu, pentru ca domn pe net si mic in real Kelton nu suporta organizarea 69 Pier Mobs, din simplul motiv ca nu ii facem pe plac.

 

Eu sper sa va treziti toti, sa va da-ti /q de pe server pentru ultima data si sa ii lasati serverul in paragina (visez si eu) sa vada domnu' Pedofil (ca deh, mai bine pune un admin de 10 ani decat un om matur de 20 ani) ce frumos este sa ai server de copii si sa bagi update-uri gen LEGO si jucarii din HAPPY MEAL pe server.

 

Serverul a ajuns de tot rasul, update-urile acum sunt o prostie, fara cap facute, pe site in 5 ani au reusit sa puna un grafic si iconite colorate, in loc sa se ocupe de buguri si de ceea ce cu adevarat ne-ar ajuta. Ca sa atraga curvulite, ne baga gift-uri si quest-uri, facute parca parca in scarba, de dragul de a primii $100,000 si 20 ore jucate.

 

Asta e tristul adevar despre B-Zone, o paragina a serverului invidiat o data, si habar nu am cand Bobo o sa se trezeasca si o sa vada ca a ajuns de tot rasul, un server unde nesimtirea predomina si nepasarea se intoarce cu spatele. Daca le propui ceva serios, refuza, mai bine baga kart in dealershop decat sa rezolve buguri, ca e mai usor sa adaugi ceva nou decat sa admiti ca ai gresit. Sistemul de waruri e buguit pana la limita, lag-ul e infernal si parca si asfaltul in San Fierro incepe sa crape, dar nimeni nimic.

 

Wipe-ul dat acestei factiuni e doar o alta dovada de misoginism si nesimtire totala, fara respect fata de membrii vechi de aici. O idee venita lui Kelton intr-o seara, masturbandu-se in singuratate uitandu-se la Luna, idee venita cu multa munca depusa si stres maxim pe singurul neuron viu din mult depasitul creier.

 

Va felicit, B-Zone, pentru faptul ca reusiti sa scoateti magarii mai noi si sa ma impresionati!

Dar nu e bai, dati-mi ban, vi-l cumpar inapoi lacomi nerecunoscatori ce sunteti, si nici nu imi pasa.

Sunt doar dezamagit ca in loc sa ganditi cu capul, ganditi cu p....a mai nou si uitati ce a iesit.

 

Felicitari Kelton, boss de boss, traiasca-ti Avispa si Ilie in ea. Sa va tineti bine de B-Zone, ca presimt ca urmeaza un proces.

 

Va pup membrii 69 Pier, faceti revolta si scuipati-l intre ochi, nenorocit mic ce e el.

RESPECT FRATE!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Felicitari Kelton, boss de boss, traiasca-ti Avispa si Ilie in ea

 

+1 Ilie si cu cows se leganau, pe o panza de paiangan, da-le-as foc! Baieti voi veniti cu motorina si eu aduc focul, facem un gratarel din talibani si adminii gen Kelton, o sa arda mai bine cu ideile lor stralucite .

Link to comment
Share on other sites

Perfect bă, toată munca noastră se duce pe .. Nu e corect ce faceți, vreți să faceți să faceți o facțiune plină cu ISIS și noi ne-am chinuit să menținem/luăm orașul de ce nu se dă wipe rifa ? e o facțiune degeaba GSB care nu au nici-un turf le-au luat hq-u? Deci nu mi se pare corect și mna adevărat de ce să luăm wipe ? Ca să ia niște talibani lideri? Mă lași mă

Link to comment
Share on other sites

@@Unchiu ZEW, Praduitorii, acum nu ma mai doare gura sa zic , gagicasa s-a prostituat pentru niste bani pe samp, si gagicasu i-l baga la web pt niste amarati de bani virtuali , asta acum 1 an imi pare rau ca numai am filmarea ca va aratam , deci acesti oameni daca le dai 2kk se arunca si de pe bloc imi pare rau ca s-a ajuns la asta dar eu ii promit lu shadow ca nu o sa mai faca nimic pe acest server!

Link to comment
Share on other sites

Îs curios dacă apuci să-mi dai rank, ca de îmi iau wipe și nu merg r4 în alta mafie, ma las de tot, ar fi bătaie de joc. Unchiule, n-ai cu cine. Copii de ăștia ca shadowidiot găsești pe la tot blocu. Nimeni nu mai știe sa joace la distracție, sa se simtă bine alături de colegi... Asta e... Am făcut multe aici împreună, acum se pot bucura și alții de oraș. Noi am făcut-o destul. Cam atât, see ya.

Link to comment
Share on other sites

Ba, imi pare rau (chit ca e ceva virtual) ca se duce pe apa zambetei factiunea in care mi-a facut placerea sa va cunosc, sa joc cu voi ca o echipa in a cuceri SF-ul. Am intrat pe forum si am vazut la statusul lui Unchiu - "remember Coronoas Unchiu".

 

Ba Shadowking asta sau AndreiBaro, ratatule care esti tu, ti-am verificat "factiunile" sa zicem asa, ai aavut un amarat de rank 3 in ELC. Nu stii ca la wars SE INJURa pe chat normal , pe /f? sau alte chaturi? Aia e doar ca sa scapi de stres, ah da, tu nu stii din astea. Tu stateai cu degetul pe F8 sa faci poze cand se injura / nu primeai arma si dadeai PM la lider, nu-i asa? Du-te in pl mea de handicapat care esti tu. Dai report, ma doare in pula de 1 warning point sau ce primesc.

 

Daca se ia wipe, cred ca ajunge 69PierMobs factiune cu lider strain, e clar. Se duce toata munca de cand a fost lider Maxim16 si eu.

 

Cum zice Alan in piesa asta:

 

"Ia sa dai check-in cand te bag in pizda matii"

 

 

Edit: Paul, daca se da wipe intr-o zi, mai pupi la anu rank 4...

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău pentru ce se întâmplă acum, nu vreau ca El Loco Cartel să ia San Fierro fără voi aici. Nici măcar nu îmi plac warurile în care căştig uşor, dar să mă trezesc că n-am adversar pe turf.

 

Aşa se întâmplă când unii joaca doar pentru a face rău. Nu au o treabă cu jocul dar sunt aici ca să ne pună beţe în roate.

AndreiBaro sper să mori. Şi tu şi scroafa aia, hai noroc.

 

@@F4L Balon, Era o adevărată luptă aici. Dacă se dă wipe nici nu mai vin la waruri.
@@S4F Necomercial, Dacă se dă wipe nici nu mai vin la waruri. Ce rost are? Eu sunt doar pentru acţiune, nu pentru funcţie, mi-ar fi plăcut să am şi eu vreo 20 de membri care să-i iau după mine, dar nu am. Sunt aproape singur. :)

 

Cu dedicaţie pentru tine, nu de alta, da' e nouă:

Edited by Muzzy
Link to comment
Share on other sites

De aproape un an de zile de cand sunt aici , 69 sa tot clasat pe prima pozitie in SF soooo obiectiv indeplinit. Cat poti sa ti un oras? Deja il avem de luni de zile :)) simt ca la war jucam numai " De_dust 2(Cartel SF) , de_inferno (avispa hq) , Cs_assault ( Avispa hills ) , Fy_snow ( GSSF) ... parca ne repetam , repetam , repetam , repetam , repetam , repetam

 

Oricum ti-am zis sa nu il iei pe ala in factiune unchiule si nici nu lai luat prima data. A doua oara dupa ce si-a schimbat numele nu am mai stiut cine naibi e....

Edited by F4L Balon
Link to comment
Share on other sites

@@Muzzy, d-pai acuma, daca se da wipe, o sa luati best cu +0. Nu o sa ma fie war-uri din alea in care intoarcei scoruri gen 1-7 la 8-7, mai ales pe HQ vostru...

 

Edit: Ai dreptate Muzzy..

Shadow prostule, ce mai stai aici sa vezi? Du-te in pl mea de aici, baga-mi-as pula in mortii matii de handicapat ce esti.

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Pentru mine, 69 pier mobs este gangul meu de suflet, am fost de 2 ori aici si m-am simtit extra ordinar de bine. Țin minte cand Abea luase neco lider și-am aplicat pe la 1 dimineata in 69 pier, l-am sunat, m-a acceptat si tot atunci am dat si testele. De cate ori am lipsit de la waruri si tu mai inteles... Multumesc, multumesc pentru ca mi-ai aratat ce inseamna un gang unit. Multumesc si lu' Darius pentru a2a sansa oferită, băiat de ciocolata.

On: Chiar daca nu mai fac parte din acest gang, imi permit sa postez aici pentru ca iubesc gangul asta. Imi pare rau sa vad cum munca noastră este irosita din cauza la 2 no liderii care au vârsta care o au dar se comporta mai rau ca niste copii de 12 ani, felicitări, ați reusit sa "dezbinați" 69 Pier Mobs, felicitări! Va puteti numi niste oameni realizați. Ranjitule, sper ca esti fericit acum mi-aș pula-n ranjetu' tau de maimuțoi.

Felicitări celor 5 lideri ( maxim, neco, balon, Darius si unchiu) care au reusit sa pună gangul asta "pe picioare" dar si membrilor.

Salut!

Link to comment
Share on other sites

waa no comment, nici sa ma platesti si nu as fute-o pe scrofolina :)) vai de poola si lu barbatuso, sugatori de pl pe bat aman2. respect tuturor celor care s-au luptat pentru aceasta mafie si respect si gangurilor inamice care au stiut sa fie fair-play!

dedicatie pentru familia de idioti scroafa si idiotu, sper sa fie de curand ziua ta scroafooo

 

https://www.youtube.com/watch?v=PRmIMyJaPO0

 

Edited by MLo Legend
Link to comment
Share on other sites

 

 

Oricum ti-am zis sa nu il iei pe ala in factiune unchiule si nici nu lai luat prima data. A doua oara dupa ce si-a schimbat numele nu am mai stiut cine naibi e....

 

Mda... Cu mine a dat test, eu i-am dat "sansa". N-am stiut cine e, am crezut ca e un simplu jucator care intra sa se distreze. Acum dupa ce s-a intamplat, mi-e ciuda ca i-am dat invite...

Infine, cum zice balon, deja era monotonie, imi pare rau pentru elc pentru ca vor alerga pe turf, dar asta este. Bafta la toti. Noapte buna:*

Link to comment
Share on other sites

Asta e fetelor , e a 4 a experienta a mea aici , prima pe contu asta , aiurea ce s a intamplat ala e un copil frustrat , obosit care s au cacat pe ei pt niste bani pe samp , doamne CATI MAI SUNTETI CA EL ? V as da interdictie pe srv , asta ar trebuii sa numai fie in nici o factiune.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.