Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

O seară minunată de Luni, în care prestaţia mea la waruri a fost bună, ca întotdeauna. Dar ce să faci, s-a nimerit să nu putem să-i batem pe ELC pentru că sunt 30 pe turf.

 

Sincer este şi greu să batem pentru că e greu de găsit o poziţie pe mapă. Chiar dacă am fi avut influenţa, tot am fi pierdut pentru că nu ştiţi să ţineti poziţia.

 

Am fost cam dur cu ultimul argument, mă rog, mai sunt şi eu rău din când în când. Hai noroc.

Link to comment
Share on other sites

Ii multumim domnului @@Shawy, pentru ca ne-a carat la cele trei waruri, din pacate, la ultimul nu a mai putut, am fost prea grei, asta e.Sper ca maine sa fie mai puternic si sa ne care din nou. In numele Tatalui, al Fiului si al Sfantului Shawy AIM.

 

O seara buna va doresc.

Edited by The0 din PLANTE
Link to comment
Share on other sites

@, citeste ce am scris mai sus cu m3lu..

 

EDIT: Am incercat sa dau attack si nu se poate, zice Double war! ca asa bine au rezolvat bugurile ;)

Edited by MLo Legend
Link to comment
Share on other sites

BUN.

Sper ca sunteti mandrii de nivelul in care va bateti joc de war-uri si de factiune. Vad ca sunt prea ingaduitor cu unii, si deja se abuzeaza de aceasta chestie, voi trece la sanctiuni ca altfel nu se poate, sunteti inactivi, neascultatori, si pur si simplu va bateti joc. Eu va inteleg ca vreti actiune si kills dar daca nu se poate altfel va trebui sa punem in aplicatie regulamentul strict si sa va dau Faction Warn-uri. Din acest moment nu ma mai intereseaza cine este, daca dupa FW isi da demisia nu am ce-i face decat sa o accept. Nu am chef de oameni care vin aici sa si cred ca : '' Whoaa, deja aveti orasul e relaxare la waruri.'' Nu este asa.

Atat am avut de zis, daca mai sesizez bataie de joc, inactivitate si mai ales attitudine fata de rank-urile mai mari si conducere, acestea se vor pedepsi pe loc cu FW.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca de maine sa fim minim 35+ la waruri si sa recuperam zonele pierdute. Sper sa luati atitudine si sa dati cei mai bun din voi la waruri deoarece avem un nume si o experienta. Nu va bateti joc de muna liderului a actualului sublider sky si celor din urma anume Raw, sper sa lasati copiilarile sinsa jucati, ascultati cum trebuie la waruri.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.