Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

ba tu ai boileru n spate ca sa ti incalzeasca apa ca n ai centrala saracio care stai la tara cu faianta aia de pe vremea lu ceausescu ca ti cade tavanu in cap in pana mea ca e telefonu mai scump ca baia

 

daca vrei, asculta-l pe dani mocanu cum zice ceva smecher, ca sigur il stii la cat esti de low "bai cumetre iti spun pe bune chiar e un defect, sa traiesti viata de vis doar pe internet"

 

ma pupi in cur @CRistian din ZEW

Link to comment
Share on other sites

@S4F ATV lasa casa mea, ca oricum e prea smechera, la ce constructie are si cat teren, depaseste lejer 20 de mii prietenas, da' voi tot asa va inghesuiti ca sobolanii in garsoniera aia de 2 pe 2?

 

Pai ce sa-ti explic tie ruptule ca boilerul e pe curent si separat am si centrala pe lemne, ca doar nu mor de frig ca voi axfitiatilor, cre'ca faci focu in mijlocul camerei sa poti sa te incalzesti si ma-ta aduna cartoane ca sa-l intretina.

 

Banuiesc ca n-ai vazut in viata ta asa ceva:

 

27591436_1580186918769260_633940510_n.jpg?oh=b50dcb35ee2b0659770742d724ec34e3&oe=5A780F6F

 

Ia pune si tu o poza cu tine, flamandule, ca tare curiosi suntem cum arati si cum de fapt tu traiesti viata de vis in realitate si nu numai pe internet

 

Mai iesi din casa prietene, ca te-ai ingalbenit la fata de la atata ciuda =)) 

 

Nu mai comenta aici ca ai warn, ruptule.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CRistian din ZEW said:

@S4F ATV lasa casa mea, ca oricum e prea smechera, la ce constructie are si cat teren, depaseste lejer 20 de mii prietenas, da' voi tot asa va inghesuiti ca sobolanii in garsoniera aia de 2 pe 2?

 

Pai ce sa-ti explic tie ruptule ca boilerul e pe curent si separat am si centrala pe lemne, ca doar nu mor de frig ca voi axfitiatilor, cre'ca faci focu in mijlocul camerei sa poti sa te incalzesti si ma-ta aduna cartoane ca sa-l intretina.

 

Banuiesc ca n-ai vazut in viata ta asa ceva:

 

27591436_1580186918769260_633940510_n.jpg?oh=b50dcb35ee2b0659770742d724ec34e3&oe=5A780F6F

 

Ia pune si tu o poza cu tine, flamandule, ca tare curiosi suntem cum arati si cum de fapt tu traiesti viata de vis in realitate si nu numai pe internet

 

Mai iesi din casa prietene, ca te-ai ingalbenit la fata de la atata ciuda =)) 

 

Nu mai comenta aici ca ai warn, ruptule.

 

@S4F ATV asta se minte singur, a mers cu colinda si si-a pus un calorifer iar acum se lauda cu el ???

Link to comment
Share on other sites

@AFROJACK S4F Cat de retardat sa fii sa crezi ca ma laud cu un calorifer? I-am raspuns lui ca mi-a scos ochii ca nu am centrala, ca-s sarac, uite ce nu sunt chiar asa de sarac si ca totusi am.

 

Saracii de voi, nu mai stiti ce sa inventati sa atacati lumea, de fapt, sunteti rupti de foame cu turturi la cur, tremurati pe scaun in fata la PC.

 

Sunteti penibili amandoi si ma pis pe mine de ras cand vad cum suferiti pe ce are altu', normal ca din salariul lu' mami de camerista nu va permiteti niciodata asa ceva =))=))=))

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CRistian din ZEW said:

@AFROJACK S4F Cat de retardat sa fii sa crezi ca ma laud cu un calorifer? I-am raspuns lui ca mi-a scos ochii ca nu am centrala, ca-s sarac, uite ce nu sunt chiar asa de sarac si ca totusi am.

 

Saracii de voi, nu mai stiti ce sa inventati sa atacati lumea, de fapt, sunteti rupti de foame cu turturi la cur, tremurati pe scaun in fata la PC.

 

Sunteti penibili amandoi si ma pis pe mine de ras cand vad cum suferiti pe ce are altu', normal ca din salariul lu' mami de camerista nu va permiteti niciodata asa ceva =))=))=))

 

Vezi ca nici unul din noi nu mai joaca jocul asta de rupți in cur, îți dau clasa la ce vrei tu, vrei sa număr si eu caloriferele pe care le am in casa? ???

Link to comment
Share on other sites

@S4F ATV De fiecare data cand ai incercat sa ma faci sau sa ma ataci cu ceva te-ai cacat pe tine si nu ti-a iesit, la fel ca data trecuta, cand plangeai ca ma laud cu ceasul meu de la Fossil, daca iti amintesti .. daca nu, inseamna ca stai prost cu memoria =)) 

@AFROJACK S4F Ti se pare ca m-am apucat sa numar caloriferele? I-am raspuns lui plangacioasa aia mica de deasupra ta cu care probabil intreti relatii sexuale ca 2 gaysori mici ce sunteti =)) sclavilor

P.S: Cu asta se ocupa ma-ta, n-as vrea sa o fac geloasa.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CRistian din ZEW said:

@S4F ATV De fiecare data cand ai incercat sa ma faci sau sa ma ataci cu ceva te-ai cacat pe tine si nu ti-a iesit, la fel ca data trecuta, cand plangeai ca ma laud cu ceasul meu de la Fossil, daca iti amintesti .. daca nu, inseamna ca stai prost cu memoria =)) 

@AFROJACK S4F Ti se pare ca m-am apucat sa numar caloriferele? I-am raspuns lui plangacioasa aia mica de deasupra ta cu care probabil intreti relatii sexuale ca 2 gaysori mici ce sunteti =)) sclavilor

P.S: Cu asta se ocupa ma-ta, n-as vrea sa o fac geloasa.

 

Ma gândeam ca ești pizda, ești mai pensat decat Bianca Dragusanu, pun pariu ca sub boxeri se ascunde o pizda mare cât apetitu’ lu’ ma-ta pentru dragoni. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CRistian din ZEW said:

@AFROJACK S4F Sunt ingrijit, nu pensat ca o pizda, e o diferenta. Sigur tu esti d-ala care ai o singura spranceana, nespalatule =)) 

Boss, da-mi puțin numărul tău de telefon, nu pe al mamei tale, ca-l am, vedem acolo cine e nespalat, aici îmi dai report ca nu ai sânge in pizda sa porți o conversație cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.