Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: xsyzR
• Nickname-uri anterioare: kers si 69 danone

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 3 ani
• Level:43
• Vârsta reală:cincispe
• Sexul (real):male
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:am fost, hackuri si alte prostii..
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):ng 1, el loco 2, corleone 1, stracci 2, verdant 3.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:am fost banat pe atunci.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:da, liderul sanctiona aiurea.
• Sunteți activi pe forum?:da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in LVPD deorece o perioada m-am lasat de joc si nu mai am nici un fel de bun, le-am dat unui prieten, o sa joc doar pentru factiune, cat timp imi permite, acela o sa fie pentru factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7n0XgnF.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:3-4 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu stiu, daca sunt platesc.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:Salut. Numele meu este Marius Daniel, traiesc in Rm.Valcea, imi place sa citesc, am imaginiatie, sunt un tip glumet, imi place sa colaborez cu oameni, imi place skatingul, sa fac prostii, etc. Sunt serios si capabil de a lucra cu oameni care stiu ca ce zboara nu se mananca.

Tin sa precizez ( iara ) ca tot timpul care o sa ma mai joc acuma samp o sa il ofer factiuni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: xsyzR
• Nickname-uri anterioare: kers si 69 danone

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 3 ani
• Level:43
• Vârsta reală:cincispe
• Sexul (real):male
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:am fost, hackuri si alte prostii..
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):ng 1, el loco 2, corleone 1, stracci 2, verdant 3.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:am fost banat pe atunci.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:da, liderul sanctiona aiurea.
• Sunteți activi pe forum?:da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in LVPD deorece o perioada m-am lasat de joc si nu mai am nici un fel de bun, le-am dat unui prieten, o sa joc doar pentru factiune, cat timp imi permite, acela o sa fie pentru factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7n0XgnF.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:3-4 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu stiu, daca sunt platesc.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:Salut. Numele meu este Marius Daniel, traiesc in Rm.Valcea, imi place sa citesc, am imaginiatie, sunt un tip glumet, imi place sa colaborez cu oameni, imi place skatingul, sa fac prostii, etc. Sunt serios si capabil de a lucra cu oameni care stiu ca ce zboara nu se mananca.

Tin sa precizez ( iara ) ca tot timpul care o sa ma mai joc acuma samp o sa il ofer factiuni.

Se pare ca nu intelegi ca jucam la jmena atuncea :-J

 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: giggs11
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 - 4 Lunii
• Level: 24
• Varsta reala: 23 Ani
• Sexul (real): Masculin
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 (call 112 event, am explicat ce sa intamplat dar degeaba)
• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: Nu
• Factiunile anterioare si rank-ul in acestea (in ordine): Nu am fost.
• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data in care ati iesit?: -
• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista): -
• Ati mai facut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce la-ti parasit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Intelegi ca Police Department este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da
• Intelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamani in Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da
• Ati citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteti de acord că veți fi sancționați pentru incalcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriti sa intrati in Police Department?: Doresc sa intru in Police Department deoarece imi place organizarea si ma consider capabil de a face fata.
• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/ND4duS8.png
• Numarul de ore petrecute in joc zilnic fara AFK: 3 - 5 (depinde de serviciu, pot sa stau si mai mult)
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: -
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Gigi, am 23 ani si sunt din Rm Valcea. Sunt un mic fotbalist (joc fotbal la o echipa in jud. Valcea), sunt o fire sociabila, amabila, amuzanta, muncitoare, vesela, distractiva.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ILIE2.
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.
• Level: 46.
• Vârsta reală: 16.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, pentru DM de cand aveam level mic.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic - rank 2, Taxi - rank 3, The Barzini Family - rank 2, The Tattaglia Family - rank 1, Police Departament - rank 3, The Cuneo Family - rank 1, Tow Truck Company - rank 1, F.B.I - rank 2, The Paterno Family - rank 2, The Stracci Family - rank 1, Las Venturas Police Departament - rank 2, Las Venturas Police Departament - rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Deoarece m-am lasat de Sa:Mp.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page-11 http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page-8
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, pentru ca m-am lasat de Sa:Mp si din motive personale.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa fac parte din acest departament deoarece imi place cu ce se ocupa si imi place comportamentul membrilor(exemplar). Perioadele petrecute in aceest departament au fost de neiutat si vreau sa retraiesc acele momente din nou.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://i.imgur.com/MxqvmyR.jpg
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, am 16 ani si sunt din judetul Maramures. Sunt un baiat de treaba, sociabil, imi place sa imi fac prieteni, am simtul umorului. Nu sunt o persoana plictisitoare, imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred ''importante'', nu imi plac glumele proaste, accept orice sfat daca e dat cu simt de raspundere.

Edited by Officer ILIE2
Link to comment
Share on other sites

RESPINSI:



xsyzR - Nu am nevoie de jucatori care joaca "la jmena".

giggs11 - Insuficienta experienta in factiuni.
ILIE2 - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta (cel putin nu apare in faction logs).




---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: xsyzR
• Nickname-uri anterioare: kers si 69 danone

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:de 3 ani
• Level:43
• Vârsta reală:cincispe
• Sexul (real):male
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:am fost, hackuri si alte prostii..
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):ng 1, el loco 2, corleone 1, stracci 2, verdant 3.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:am fost banat pe atunci.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:da, liderul sanctiona aiurea.
• Sunteți activi pe forum?:da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in LVPD deorece o perioada m-am lasat de joc si nu mai am nici un fel de bun, le-am dat unui prieten, o sa joc doar pentru factiune, cat timp imi permite, acela o sa fie pentru factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7n0XgnF.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:3-4 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu stiu, daca sunt platesc.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:Salut. Numele meu este Marius Daniel, traiesc in Rm.Valcea, imi place sa citesc, am imaginiatie, sunt un tip glumet, imi place sa colaborez cu oameni, imi place skatingul, sa fac prostii, etc. Sunt serios si capabil de a lucra cu oameni care stiu ca ce zboara nu se mananca.

Tin sa precizez ( iara ) ca tot timpul care o sa ma mai joc acuma samp o sa il ofer factiuni.

NU JOC LA JMENA DACA E SA INTRU LA TINE MANCATI_AS STAI CALM O SA SE SCHIMBE TOTUL CREDEMA, JUST READ

https://www.youtube.com/watch?v=4zl-M9xveGg#t=67

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ChahouBa
• Previous nicknames: -

• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: 9 months
• Level: 28+
• Real age: 16
• (Real) Gender: Male
• Number of ingame warnings and the reason you got them: 1/3 (
amenintari cu ban )
• Were you ever banned? If yes, why?: yes Auto-Clicker
• Previous factions and the rank you had in them (in order):

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):
• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: No,
• Are you active on the forum?: Yes
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes, Of course
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes, Sure
• Why do you want to join the Police Department?: I like this job and i like cops in real too , and it has good leader !

• Are you capable of teamwork ? Yes, of course
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/axm08jrk7/c07cf5e5/
• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 9-10+ hours !
• You are on the BlackList at a faction?: No
• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes
• A short characterisation of yourself: I am chahouba From tunisia my favorit Game is samp i like this game and make all time to play samp

chahouba.png

bdeaa6bdddba.gif

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:HoBy
• Nickname-uri anterioare:
Nu am avut.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?De 3 ani.
• Level:50.
• Vârsta reală:15.
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da, comportament non rp(/q dupa ce mi-a fost furata masina) si pentru 'afaceri ilegale'.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Shoutern Pimps(1,1), Verdant Family(1), Vietnamese Boys(6,1), Green Street Bloods(1,), FBI(1), Tow Truck Company(3), Red Dragon Triad(1), Green Street Bloods(2).
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din dorinta de a intra intr-un departament, data in care am iesit 14/11/2013.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Da, exista doar de la ultima factiune:http://forum.b-zone....nations/page-84
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da, am mai facut parte din FBI si l-am parasit pentru ca era vara si trebuia sa plec la mare timp de o luna si am decis sa imi pun demisia pentru ca nu avea rost sa tin loc ocupat aiurea in departament.
• Sunteți activi pe forum?:Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in Police Departament pentru ca este printre primele departamente serioase si pentru ca imi place sa ii sanctionez pe cei care circula neregulamentar.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/RDGCTDV.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:7-8 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Emanuel sunt din Timisoara si sunt o persoana foarte serioasa si sunt pasionat de iesirile cu prieteni si de jocurile pe PC.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

Hoby HoBy.png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

xsyzR - Opreste-te din facut aplicatii aiurea sau voi solicita sa fi sanctionat. Dupa ce iti refaci reputatia poti re-aplica.
ChahouBa - Insufficient experience in other factions.




---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TrOpIcOs
• Nickname-uri anterioare: nogestury,ionutzz01,ballas_catalin

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?De 4 ani
• Level: 36
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Cuneo Family ( rank 3),The Corleone family (rank 1),F.B.I (rank 1),National Guard (Rank 1),The Tattaglia Family ( rank 3) Taxi company (rank 1) Fireman/paramedic (rank 3)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: m-am retras
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ...
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: m-am lasat de samp.
• Sunteți activi pe forum?:Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: vreau sa intru in acest departament deoarece imi place, si alt motiv. sa prind infractorii :D.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img36.imageshack.us/img36/5618/5bk.JPG
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: nu pot sa spun o ora exacta.... pot sa spun decat ca sunt destul de online si pe server cat si pe forum.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Catalin, imi place sa practic un sport,, si timpul liber sa mi'l petrec in samp . :D multumescc

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: GoAnTzA
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone? 4 ani jumatate
• Level: 34
• Vârsta reală: 20
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, limbaj cand eram incepator, acum 3 ani.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am iesit din Paterno in semn de respect pentru Florinacyo cand nu a mai fost lider, iar din TCC am iesit la fel, pentru ca nu mai era Balon lider, prietenul meu.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am fost National Guard rank 3, timp de 6-7luni.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• .Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da, imi place foarte mult.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament pentru ca imi place foarte mult, sunt perfect pentru "meseria" asta, nu-mi place sa fac DM, imi place sa fiu corect si sa ajut aceasta factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i44.tinypic.com/10zmhx0.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-10 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Madalin, sunt de langa Bucuresti si am 20 ani. Imi petrec timpul jucandu-ma, distrandu-ma si facand ceea ce imi place. Sunt un baiat modest, linistit si care isi face treaba foarte bine. Ma tin de cuvant, gandesc de doua ori inainte sa fac ceva. Sper ca voi intra in factiune si o sa va dati seama singuri. Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

TrOpIcOs Tropicos.png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Goantza - aplicatie incompleta, nu ai precizat factiunile anterioare si rankurile obtinute.




---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: GoAnTzA
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone? 4 ani jumatate
• Level: 34
• Vârsta reală: 20
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, limbaj cand eram incepator, acum 3 ani.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Cuneo Family ( rank 1),The Corleone family (rank 1),Paterno (rank 4),National Guard (Rank 3)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am iesit din Paterno in semn de respect pentru Florinacyo cand nu a mai fost lider, iar din TCC am iesit la fel, pentru ca nu mai era Balon lider, prietenul meu.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am fost National Guard rank 3, timp de 6-7luni.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• .Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da, imi place foarte mult.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament pentru ca imi place foarte mult, sunt perfect pentru "meseria" asta, nu-mi place sa fac DM, imi place sa fiu corect si sa ajut aceasta factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i44.tinypic.com/10zmhx0.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-10 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Madalin, sunt de langa Bucuresti si am 20 ani. Imi petrec timpul jucandu-ma, distrandu-ma si facand ceea ce imi place. Sunt un baiat modest, linistit si care isi face treaba foarte bine. Ma tin de cuvant, gandesc de doua ori inainte sa fac ceva. Sper ca voi intra in factiune si o sa va dati seama singuri. Multumesc anticipat.

Mentionez ca in aplicatia anterioara am copiat gresit modelul aplicatiei. Scuze si multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:ChevyWoods
• Nickname-uri anterioare:
Nu am
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an jumate
• Level:23
• Vârsta reală:16Ani
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Taxi Cab Company (Rank1) , Taxi Cab Company (Rank2) , School Instructors (Rank1).
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Cerere demisie:Taxi Cab Company (Rank2)
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-72
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte
• Sunteți activi pe forum?:Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece este un departament foarte bine organizat care stie cum sa lucreze in echipa, si de aceea as dori sa ma alatur acestei factiuni.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/7u2SNZn.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:8-9
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Darius, am 16 ani si sunt din Arad. Imi place sa ies in oras cu prieteni cand am timp liber, imi place foarte mult sa joc fotbal si tenis de masa, mai nou ma ocup si cu mixatul. Imi place si la scoala, nu am avut probleme cu invatatura pana acum si sper sa ramana tot asa. Cam atat despre mine, sper sa aflati mai multe in joc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:LeR.
• Nickname-uri anterioare:N-am avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6/7/2013.
• Level:22
• Vârsta reală:14 ani.
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3 warnuri acumulate.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Paramedics Departament - Rank 1

El Loco Cartel - Rank 1

San Fierro Taxi Cab Company - Rank 1.

Verdant Family - Rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am parasit San Fierro Taxi Cab Company deoarece factiunea pasnica Taxi nu este de mine si am parasit cred pe 7/9/2013, am parasit Verdant Family pentru ca noul program de war nu prea imi place si am parasit pe 7/11/2013.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Verdant Family Taxi SF
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:N-am facut parte dintr-un departament dar doresc sa fac parte.
• Sunteți activi pe forum?:Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Normal.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Absolut.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece este unu dintr-e cel mai serios si important departament dupa server, mai ales pentru ca sunt multi playeri care incalca regulile de circulatie sau incearca sa faca pe "gheparzi strazilor" asftel provocand accidente si altele.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):CLICK AICI!
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Sincer 3-4 ore sau mai mult depinde de timpul care il am.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu, n-am provocat probleme la nimeni.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Nu este cazul, dar DA.
• O scurtă autocaracterizare:
Sunt un Baiat cu care poti face caterinca, însa, când este cazul, ma impun foarte usor si dau dovada de seriozitate. Nu sunt o fire invidioasa, apreciez valorile si le evidentiez cât de mult pot. Sunt genul de om caruia îi place sa duca la bun sfârsit orice lucru / proiect început. Sunt capabil sa lucrez în echipa, însa uneori lucrez pe cont propriu. Ma pot considera diferit de cei pe care îi cunosc deoarece îmi iubesc dusmanii, ei ma fac sa ma ridic în momentele în care sunt "la pamânt".. am o satisfactie totala când îmi umilesc dusmanii si ma ridic peste nivelul lor. Am o gândire logica, analizez fiecare pas pe care-l fac si ma gândesc de 2 ori înainte de a-l pune în aplicare. Sincer sa fiu, nu suport oamenii care sufera de retardism, cretinism si idiotenie avansata. Ma enervez extrem de tare atunci când un nab se contrazice cu mine, acesta fiind departe de subiectul principal sau neavând idee ce scoate pe gura. Nu vreau sa va plictisesc cu biografia mea.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: buburuzu19
• Nickname-uri anterioare -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:15/1/2012. Nu stiu sigur exact,am avut cateva pauze.

• Level:26

• Vârsta reală: 18 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (/ad cu rob)
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Los Santos Taxi - ( Rank 1), The Tsar Bratva - ( Rank 1), El Loco Cartel - ( Rank 2), 69 Pier Mobs - ( Rank 2), Verdant Family - ( Rank 2).
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Penultima factiune este 69 Pier Mobs si am parasit-o pentru ca nu m-am mai inteles deloc bine cu liderul, iar din ultima factiuni fiind Los Santos Taxi pentru neprezentarea raportului complet.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place si vreau sa incerc ceva nou, pentru ca pana acum nu mi s-a oferit ocazia si am tot incercat gandindu-ma ca odata si odata voi reusi sa fac ceea ce imi place.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/4dyh4qo3l/
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-7 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.
• O scurtă autocaracterizare: Salut,ma numesc Andrei, am 18 ani, locuiesc in orasul Braila, am o falimie frumoasa, fericita, o prietena foarte draguta.Timpul mil dedic studiului pentru a da mai departe la scoala militara de muzica pentru ca studiez clarinet si orga la un liceu de arta la profilul muzica instrumentala, iar restul timpului jocurilor pe PC, Facebook, innot si multe altele.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png











ACCEPTATI PENTRU TESTE

LeR. LeR..png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca; în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va; gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

GoAnTzA - Nu ai avut acele rankuri (cel putin nu apar pe site-ul RPG).
ChevyWoods - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta.
buburuzu19 - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta.




---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname: Himmat
• Previous nicknames:

• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: Since 25 september 2012
• Level:30+
• Real age: 21+
• (Real) Gender: Male
• Number of ingame warnings and the reason you got them: No
• Were you ever banned? If yes, why?: No
• Previous factions and the rank you had in them (in order): Cuneo rank 2 / LV taxi rank 3
• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: I got kicked form Cuneo gang FW i leave cuneo at (23.1.13) and i retired from LV taxi because i wanna join Departments i leave lv taxi (11.11.13)
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):
http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-76#entry2491924
• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: No
• Are you active on the forum?: Yes
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes
• Why do you want to join the Police Department?: I want to join this Department because i like this and i wanna catch and punish offenders and make las venturas crime free state

• Are you capable of teamwork ? Yes
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):
http://postimg.org/image/db44lzew7/
• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 8 to 11 hours daily
• You are on the BlackList at a faction?: No
• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes
• A short characterisation of yourself: Hi my full name is himmat singh rathore i am from india i am a computer animator i am a kind gentle and humble heart guy i love to help peoples in real life thanks for your important time i hope you will give me one chance...

Edited by nWoHimmat
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png











ACCEPTATI PENTRU TESTE

Himmat himmat.png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca; în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va; gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [bTD]Crack .
• Nickname-uri anterioare: CrackSwoka si ShAd0WCrAzY ( alt cont ) .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc SA-MP pe B-zone de 1 an si 10 luni dar cu pauze mari .
• Level: 31 .
• Vârsta reală: 15 ani .
• Sexul (real): Masculin .
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , dm aiurea .
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da , comportament non-rp .
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor`s [1] , Tow Truck Company [1] , Verdant Family [2] , Vietnamese Boys [3] si Avispa Rifa [1] si Las Venturas Police Departament [ 1 ] .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din Avispa Rifa am iesit deoarece vroiam sa incerc ceva nou , mi sa luat sa stau numai in mafii plus ca nu puteam ajungea la unele activitati din cauza scolii . Asa ca , am intrat in Las Venturas Police Departament unde am stat aproape 3 saptamani si , mi-am dat demisia deoarece eram suparat , nervos si frustrat din cauza unor anumite lucruri ce se petreceau pe SaMp .
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Avispa Rifa - http://forum.b-zone....s/page__st__240 - ; LVPD - http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page-11


• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , din LVPD . Am iesit deoarece am fost un nab suparat
• Sunteți activi pe forum?: Da .
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da , inteleg .
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur .
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da .

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur , am fost nevoit sa lucrez in echipe in majoritatea factiuniilor anterioare .
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in Police Departament deoarece consider ca este o factiune ce mi se potriveste , unde m-am descurcat bine si m-am simtit la fel . Liderul dar si subliderul sunt de nota 100 , de treaba si activi .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/hianmw7gl/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore , chiar si mai mult in weekend .
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu , nu ma aflu pe blacklist-ul vreunei factiuni .
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur , sunt de acord .
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Dumitrascu Marian Gabriel , am 15 ani , locuiesc in Ramnicu Valcea . Timpul liber mi-l petrec pe pc , afara cu prietenii sau facand alte lucruri . Nu imi plac oamenii rai , bagareti , analfabeti , cei care nu sunt cu capul pe pamant , cei care se bazeaza mereu pe "banii lu` tata" sau oamenii care nu au cei 7 ani de acasa . Am 1.79 inaltime , 60 kg , parul saten si ochii caprui . Imi plac fetele frumoase si atragatoare , care sunt ingrijite si nu te lasa pentru ceva mai bun .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alright
• Previous nicknames: --
• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: 12.10.2013
• Level: 16+
• Real age: 17+
• (Real) Gender: Male
• Number of ingame warnings and the reason you got them: --
• Were you ever banned? If yes, why?: No
• Previous factions and the rank you had in them (in order): --
• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: --
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): --
• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: --
• Are you active on the forum?: Yes
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes,Of course
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes
• Why do you want to join the Police Department?: i want to join PD to earn more experience and learn more different things and to maintain the integrity of the players and the preservation of public order
• Are you capable of teamwork ? Yes
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): Click
• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 9 hours
• You are on the BlackList at a faction?: --
• If yes, you agree to pay to be removed from it?: --
• A short characterisation of yourself: My Name is rami i'm 17 years old i'm from tunisia i love gaming and swimming and football and i always listen to people who have more experience than me and I learn from them.

Edited by Alright
Link to comment
Share on other sites

Nickname: BeenZi
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 06.04.2013
• Level: 34
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 limbaj (la level mic)
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 69 pier mobs rank 3, Fire&Medic rank 2, Los santos taxi rank 1, Verdant Family rank 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: S-a schimbat programul de waruri
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page-75
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte
• Sunteți activi pe forum?: Desigur
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineintekes
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca vreau sa fac parte dintr-o echipa organizata.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://i.imgur.com/mQETa8B.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma consider o persoana glumeata si serioasa cand trebuie. Imi place foarte mult sa fac parte dintr-o echipa, deoarece am spirit competitiv

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

[bTD}Crack [bTD]Crack.png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

BeenZi - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta. (cel putin nu apare pe logs)
Alright - Insufficient experience in other factions.




---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.