Jump to content

Los Santos Taxi - Statistici şedinţe şi activităţi / Meeting and activities statistics


Shobo
 Share

Recommended Posts

Nickname:GalaxxT[tov]
Sedinta / Activitate:sedinta
Data si ora:05.02.2015 20:00
Membrii prezenti:dr.poc[gov],[ez][weez],element_,kreuzz,thesolider,ovy.baros[gov],nikos.,ketchup_[cn],

al[e]x,jonas69,tw1st.,mr.cofee,brunnetul[cn],yakuzza,ansife_ballantines,zzerro,rasvax,[f4l]levyy,dodo96
Membrii invoiti:lucia,rapparo,srb_don_aleksa,toporash,k0dzor,kaddy,mr.jok3r,ss1mplu[mr]just,squiz,

typhoon,addison,serbyy.

Membrii absenti:heyos,decul
Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

Nickname:GalaxxY[tov]
Sedinta / Activitate:sedinta doar r4+
Data si ora:14.02.2015 19:00
Membrii prezenti:ss1mplu,nikos.,srb_don_aleksa,squiz
Membrii invoiti:-
Membrii absenti:mr.jok3r,nowerbach,thesolider,
Alte precizari:Nu a fost obligatorie

 

 

Nickname:GalaxxY[tov]
Sedinta / Activitate:Activitate
Data si ora:14.02.2015 20:30
Membrii prezenti:ss1mplu,toporash,jonas69,stefanfnr,mafiotul06,rasvax,srb_don_aleksa,heyos,mr.cofee,ansife_ballentines
Membrii invoiti:-
Membrii absenti:restul
Alte precizari:Nu a fost obligatorie

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Typhoon
Sedinta / Activitate: LCS cu masinile factiunii
Data si ora:18.02.2015; ora 20:00
Membrii prezenti: Dodo96; Rasvax; Mafiotul06; Dr.PoC[GoV]
Membrii invoiti:-
Membrii absenti:-
Alte precizari: Au fost foarte putini participanti la activitate, insa prezenta nu a fost obligatorie. Castigatorul a 15000$ este Dodo96.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:Robert

  • Sedinta / Activitate:Sedinta

Data si ora:15.03.2015 - 15:00 (15 15 15)

Membrii prezenti: Nikos, Squiz, RappaRo, .Bmw., Kisame, Ultras99, Tig3r, Toporash, Heinsenberg_Yo, Ansife_Ballantines, Tw1st., Rasvax, Morax, AndyEVO, Ss1mplu.

Membrii invoiti: [69]Claudiu., SRB_Don_Aleksa, Mr.Coffe, Dr.Poc, Typhoon, [F4L]Asqwe, M@gici@nu, Kaczinski, Shobo, Jonas69, _Petru_,

Membrii absenti: RaduN1., Teru., Element_, Mafiotul06, South.,

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

Posted 05 February 2015 - 08:57 PM

Nickname:[KTn]Typhoon
Sedinta / Activitate:Activitate (Deagle cu membri factiunii SF Taxi Company)
Data si ora:22.03.2015 19:00
Membrii prezenti: Nikos, South, Morax[WTF], _PeTru_, [HG]Rasvax, [HG]Ultras99, Jonas69, DuckyMan[NOB], .Bmw.[WTF], Iuulia, Shadow77 (intarziat); Kisame[VIP]; SamaraAndrey.[VIP]; [uS]KinoTo, zJay, AnDrey, TRACE, [cH]sebbienQ, Hardz0r, Sn[a]ke[Zuz], [cH]GabrielBo$$Oficial, Tessie, FabiaN.[ToV],

Membrii invoiti: SRB_Don_Aleksa, RappaRo, [F4L]Asqwe, AleXu99, Tw1st., mR.CoFFe, Toporash, Shobo, sS1mpLu, [GF]Robert

Membrii absenti: ...ReLax..., M@gici@nu, Kaczinski, 69Claudiu., 12gabyy12, Heisenberg_Yo, Teru., AndyEVO, Dr.PoC,

Alte precizari: A fost o activitate interesanta, in parteneriat cu SF Taxi Company. Le multumesc pentru raspuns la invitatie si ii mai asteptam si cu alte ocazii.

 

Edited by KTn Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[KTn]Typhoon

  • Sedinta / Activitate:Activitate

Data si ora:29.03.2015 - 16:00

Membrii prezenti: Tripe, Joker.Jr, Kowalski, JakoB007, _PeTru_, [uF]Mitzu_VanDam, [HG]ultras99, 12gabyy12, AleXu[VIP], RappaRo

Membrii invoiti: -

Membrii absenti:-

Alte precizari: A fost o activitate fara prezenta obligatorie. Au venit mai multi participanti fata de alte dati!

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[GF]Seth.
  • Sedinta / Activitate: Sedinta.
  • Data si ora:05.04.2015 - 15:00
  • Membrii prezenti: South., RappaRo, Greddy., Heisenberg_Yo, Ciumi, Joker_jr, Toporash, Jakob007, Ihard, Aeroterma.jr, Rasvax , Mr coffe, Khartus, Batman69, Ducktman, 12gaby12, Morax, Nikos, Ornita, Kindeer, Yony, Morax, Adrian_adr98
  • Membrii invoiti: Typhopn, Ss1mplu, Kowalski, Alexu99, Ultras99, Kennt, Zotag,
  • Membrii intarziati : VajaCamataru, Ionutz21
  • Membrii absenti: Deles, Bmw, Shadowboys
  • Alte precizari: De data asta nu va sanctionez.

 

Edited by GF Seth
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:Typhoon

  • Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: 18.04.2015 - 20:00

Membrii prezenti: RappaRo, AleXu99[VIP], Fiesta., [LF]Darkyness, [TLC]Morax, kent8, [HG]Rasvax, Ryan, ihARd[GEN], [HG]ultras99, [cH]Ciumi, XAlexXT1, .Bmw., heisenberg_yo, Kindeer.[NOB], Prozionix

Membrii invoiti: Adrian_Adr98, JacK007, Toporash, Kowalski, ask37, Aeroterma.jr, Khartus, AndreiRonkov[NOB], KrOnOs, Denis246, South, Joker.jr, Shobo, Nikos, sS1mpLu, [F4L}Asqwe,

Membrii intarziati : Greedy, MatrixX

Membrii absenti: VajaCamataru, 12gabyy12, Ornita

Alte precizari: Activitatea propusa de mine pe forum (Par/Impar) a fost inlocuita cu cea organizata de Primarie (Targ special de pe Aeroportul parasit). Activitatea propusa o voi posta pe forum poate saptamana viitoare!

Edited by Typhoon33
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[cF]Typhoon

  • Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: 24.04.2015 - 20:00

Membrii prezenti: [cF]Prozionix, RappaRo, AleXu99[VIP], [LF]Darkyness, Aeroterma.jr, [cH]Ciumi, Greddy, [cF].KrOnOs., XAleXT1, [HG]Rasvax, [HG]ultras99

Membrii invoiti: Joker.Jr, Heisenberg_Yo, Ornita, Ryan, Kent8, JacKo007, AndreiRonkov[GFF], Toporash, [F4L]Asqwe, Shobo

Membrii absenti: ask37, Fiesta, ihARd[GEN], South, [cF]Kowalski, Adrian_Adr98

Alte precizari: Castigatorul s-a bucurat de premiul de 50000$

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: RappaRo
  • Sedinta / Activitate: Activitate
  • Data si ora: 24.04.2015 - 20:00
  • Membrii prezenti: [cF]Prozionix, South. , [WTK]Ask37, [LF]Darkyness, [cH]Ciumi, Greddy, .KrOnOs., XAleXT1, [HG]Rasvax, , Khartus ,Conner.RM , JacKo007 , Ramsay , Kowalski , Typhoon
  • Membrii invoiti: Joker.Jr, , Ryan, Kent8, AndreiRonkov[GFF], Heisenberg_Yo , Toporash, [F4L]Asqwe, Shobo , Pace , VajaCamataru , [HG]ultras99 , Heisenberg_Yo , Adrian_Adr98 , Kakashi .
  • Membrii absenti: Nu voi sanctiona . ( pentru motive cu un simplu pm se rezolva )
  • Alte precizari: Castigatorul s-a bucurat de premiul de 50.000$ , si imi cer scuze , dar nu am avut parte de ceea ce vroiam cu adevarat sa organizez . Multumesc tuturor care ati venit .

 

 

 

 

Daca am uitat ceva imi spuneti . Niste membri de nota 10 oricum :)

Edited by Stonely aka Rappa
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: RappaRo

  • Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: 13.05.2015 - 21:00

Membrii prezenti: Ask37, [LF]Darkyness, .KrOnOs., [HG]Rasvax, ,Conner.RM , Ramsay , Typhoon , VajaCamataru .

Membrii invoiti: -

Membrii absenti: -

Alte precizari: Castigatorul s-a bucurat de premiul de 25.000$ , si imi cer scuze pentru cei care s-au suparat . Am vrut sa va distrati atata tot daca permitea bugetu va dadeam la toti premiu , oricum a fost o seara pe cinste .

P.S. Daca am omis pe cineva contact me .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Typhoon

  • Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: 23.05.2015 - 20:00

Membrii prezenti: djYBO, Darkyness, [HG]Rasvax, .OrbiT., [HG]ultras99, Conner.RM, [HG]_k3n[N]z0r_, Fiesta

Membrii invoiti: Morax, Adelina.Ade, AndreiRonkov, South., Adrian_Adr98, Ramsay, [HG]ZeppeON, RappaRo, Diablo[X], AleXu99, Toporash, xSiNNNeR, Nikola_Jokic, Mash., Fiesta., Nikos., Shobo

Membrii absenti: MariusBoSS2000, DaniBoSS11, Ciprian.Capone, ..DragosDra.., J[a]zz, Mr.MadCken.., [DM]Spoomy58, Xperion, VajaCamataru, Morax

Alte precizari: Activitatea a decurs in conformitate cu ceea ce mi-am propus. Castigatorii au fost multumiti. Le multumesc pentru participare!

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: RappaRo

  • Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: 18.06.2015 - 20:00

Membrii prezenti : Darkyness , ultras99 , Cr7wow , Conner.RM , DamnedSky , Diablo[X] , Denisac123 , jo1nT.eExe , EmY. ,Nikola_Jokic , Cornel12 , xBujjyR , Relaxx .

Membrii invoiti: Toporash , Florinx ,DragosDra , M$so1 , Beth , xAlexXT1 , sangor .

Membrii absenti: ( multumitii lui Relax )

Alte precizari: Castigatorul s-a bucurat de premiul de 50.000$. A fost o activitate frumoasa dupa parerea mea , la inceput cam dezordonati dar merge , am trecut si peste asta . Multumiri speciale lui Darkyness si Ultras99 ( pentru sustinere si ajutor financiar ) .

P.S. Daca am omis pe cineva contact me .

 

Edited by Rappa S4F
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Typhoon[COD]

  • Sedinta / Activitate: Sedinta

Data si ora: 28.06.2015 - 20:00

Membrii prezenti: Nikos., [uN]Toporash, Nikola_Jokic, Conner.RM, Morax[COD], Diablo[X], Fiesta.[sEF], Selfie[Mod], M$SO1, DamnedSky, ..DragosDra.., Beth, xSiNNNeR, Cornel12, .TDR.21, Kayden, EmY., [HG]Cr7w0w, BAZ1234, Alexandru.xD, [HG]Deniss., jo1nT.eExe, xBujjyR, RoBoT_RoB3RT, junior17[sEF],

Membrii intarziati: [LF[Connor_Brian, Ahmed_Sheikh

Membrii invoiti: DaDo, RappaRO[s4F], [HG]ultras99, South., Darkyness, XAlexXT1, Mash., sangor, NaRtiNo

Membrii absenti: FlorinX.

Alte precizari: La sedinta s-a discutat despre noile reguli implementate in noul regulament, modul de testare/simulare al testerilor incepatori iar la finalul sedintei s-a ales cel de-al doilea sublider. http://imgur.com/a/ZioPw

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: LCS Special
  • Data si ora: 05.07.2015 - 20:00
  • Membrii prezenti: [uN]Toporash, RappaRO[s4F], [GF]Nikola_Jokic, Conner. RM, Fiesta, [HG]Deniss, jo1nT.eExe, DamnedSky, [HG]Cr7w0w, Bariera, TDR.21, BAZ123, NaRtiNo, [GF]iRazor, [GF]Seth, GondorChristian[FRNA], DonKhalifa[LNF], KreuZz, alexut, Sebyca, CristinaMaria, [sB]AndreiTC, Aeroterma.jr, Mr. Diamond[FRNA], [uS]OldNab, Lerrys, Mr. Dragon[PLM], HardStyle, [HG]Mr. Madalin99, Paharel, [DM]Camataru, [HG]Rad0ne, [uN]TrollFaceManiac
  • Membrii intarziati:-
  • Membrii invoiti: [GF]Dado, Nikos, FlorinX, [HG]XAlexXT1, Diablo[X], ..DragosDra.., [HG]Cornel12, M$SO1, Beth, [HG]Alexandru.xD, Mash, Switch. eXe, [HG]ultras99, sangor
  • Membrii absenti: Morax, South, junior17, Selfie[Mod], EmY, [uN]Kayden
  • Alte precizari: Activitatea s-a desfasurat foarte bine! Premiul a fost pe masura! Nu ati stat locului deloc. Am facut suficiente poze cat sa-mi ajunga pentru prezenta! Daca nu sunteti trecuti in statistica, dati-mi un pm cu poza prin care sa-mi dovediti ca ati fost prezenti.

PS: @Kayden-ai facut cererea de invoire exact la ora 20:00 (ora inceperii activitatii), da-mi pm cu detalii.

@Emy-ai facut cerere de inactivitate la ora 20:34 (dupa inceperea activitatii). In legatura cu banul vorbesti cu Relax (ii dai detalii prin pm)

Edited by Typhoon22
Link to comment
Share on other sites

Nickname: RelaXx


Sedinta / Activitate: Protect the VIP


Data si ora: 23.07.2015 - 18:00


Membrii prezenti: [MCV]Alexandru.xD, Fiesta., [GF]Seth., [FR]AbRaKaDaBrA, [GF]Nikola_Jokic, [HG]AlexXT1, Kayden, .Ramsey, [b.B]Prestige;


Membrii intarziati: -


Membrii invoiti: [GF]Dado, Typhoon, RappaRo, Nikos., [uN]Toporash, BAZ1234, Braken, Cr7w0w, Nartino, Sedrik, Terminator1459, Sangor, Soundwave, Karambit7, Sasa_Sale, XAlexXT1, Ultras99, Deniss., jo1nT.eExe, iRazor, 3Run4Ever;


Membrii absenti: [uN]Conner.RM, junior17, Darren[ADM], .TDR.21.


Alte precizari: A fost foarte distractiv, si din aceasta cauza am decis sa nu va acord decat avertismente verbale celor absenti.


Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: EXTRATERESTRU
  • Sedinta / Activitate: Activitate, cursa.
  • Data si ora: Sambata, 5.12.2015, 14:00.
  • Membrii prezenti:
  1. MrRutek
  2. Keops.
  3. Robinho
  4. Corearty
  5. iamnubcakes
  6. Owsla
  7. LeoRO
  8. Maxim16
  9. Killarz
  10. iRageMc
  11. Weezel
  12. Anotimp
  13. lg2001
  14. Rogerzzy
  • Membrii invoiti:
  1. Onyxx
  2. Eness
  3. Vectron
  4. X3n0n
  5. Galaxyy
  6. Dwright
  7. Vince
  8. sTv
  9. Black..
  10. Cornelius
  11. N.Cristian
    1. Itachi - Lider
    2. Sasa_Sale - SubLider
    3. Dado - SubLider
    4. Seth. - rank 5
    5. sangor - rank 5
    6. .Darius23 - rank 5
  • Membrii absenti:
  1. Alvaro.Morata - rank 4
  2. KaZzzy13x - rank 4
  3. KuKy - rank 4
  4. Umair_Arshad - rank 3
  5. Refugiat - Rank 3
  6. S.Cristian - rank 3
  7. Mr.Shady - rank 1
  8. Nikola_Jokic - rank 1
  9. PachaBicheps - rank 1
  10. D@nny - rank 1
  11. Moky - rank 1
  • Alte precizari: Castigatorii au fost:
  1. Killarz - locul I - 100,000$ premiu
  2. Owsla - locul II - 50,000$ premiu
  3. iamnubcakes - locul III - 25,000$ premiu.

Felicitari!

 

 

Poze: http://imgur.com/a/5glUf

 

Edited by EXTRATERESTRU
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Anotimp

  • Sedinta / Activitate: Sedinta

Data si ora: Duminica,data :06/12/2015 ora: 18:30

Membrii prezenti:

1) Itachi -Lider

2)WeezeL

3)Anotimp (Eu)

4)EXTRATERESTRU

5)Refugiat

6)LeoRO

7)Eness

8)Umair_Arshad

9)iamnubcakes

10)Maxim16

11)Owsla

12)Cornelius.

13)Black..

14)Robinho

15)Onyx

16)MrRutek

17)King.Vlad

18)YqLmX

19)lg2001

20)ParhaBicheps

21)corearty

22)XxdiabloxX

  • Membrii invoiti:

  • 1)Vectron

2)Alvaro.Morata

3)KazZy13x

4)Galaxxy

5)Killarz

6)X3n0n

7)N.Cristian

8)..RoGerzZy..

9)Darius23

11) Sasa_Sale -SubLider

12)Dado - SubLider

13) Nikola_Jokic -rank 1 (Admin)

14)Seth. -Rank 5

15) sangor -Rank 5

  • Membrii absenti:

  • 1)Dwright Rank2

2)iRaGeMC Rank 2

3)Gheran Rank 1

4) Keops. Rank 1

5) Ravage Rank 1

6) sTv Rank 1

7)Mr.Shady Rank 1

8)Vince. Rank 1

9) D@nny Rank 1

10) Moky Rank 1

 

Edited by Anotimp95
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Anotimp

  • Sedinta / Activitate: Activitate !

Data si ora: Duminica,data :13/12/2015 ora: 19:30

Membrii prezenti:

1)WeezeL

2)Anotimp (Eu)

3)EXTRATERESTRU

4)Vectron

5)iamnubcakes

6)Eness

7)Killarz

8)LeoRO

9)Umair_Arshad

10)X3n0n

11)Black..

12)sTv

13)Cornelius

14)Vince.

15)MrRutek

16)lg2001

17)Azar

18)YqLmX

19)WuZzy

20)Gheran

21)SmileyGabriel

  • Membrii invoiti:

  • 1)Itachi

2)DaDo

3)sangor

4)Seth

5)galaxxy

6).Darius23

7)maxim16

8)Alvaro.Morata

9)KaZzy

10)Owsla

11)N.Cristian

12)Nikola_Jokic (Admin)

13)Dwright.

14)OnyX

15)..RoGerzZy..

16)[iND]Himmat

17)King.Vlad

18)ToRrenT

  • Membrii absenti:

  • 1)Refugiat

2)Robinho

3)corearty

4)iRaGeMC

5)Razvan.Vanu

6)XxdiabloxX

7)Keops.

8)Xinax

9)Mr.Shady

Premiul a fost de 50.000$ iar castigatorul acestui event a fost EXTRATERESTRU Dovada : http://imgur.com/a/AyacY

Dovada activitate : http://imgur.com/a/5dhPx deoarece SmileyGabriel a intarziat 2 minute nu a fost prins in pozele pe care le-am facut la prezenta insa il am in poza de duel prezent http://i.imgur.com/1qamqxx.png

 

Edited by Anotimp95
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[GF]Vince.

  • Sedinta / Activitate:Activitate

Data si ora:16.01.2016

Membrii prezenti:[GF]N.Cristian, [GF]Maxim16, EXTRATERESTRU[nWo], [TH]Mr.Rutek, Dwright., [GF]Galaxxy, Mr.Pork, Vintage, [OH]X3n0n, Rulz[sEF], harceaparcea, Danyel.xD, LeoRO, [GF]Weezel, [TH]Kenshy, iPain

Membrii invoiti:[GF]Dado, Sangor, [GF]Seth, Vectron, Umair_Arshad[bTD], [oH]Alvaro.Morata, [GF]Gheran, AllenMinyo, azaR, stv, ToRrEnT, King.Vlad[sEF], [oH]Cronne, iamnubcakes[nWo].

Membrii absenti:Killarz, Eness[bTD], Himmat[bTD], [TH]YqLmX, AlexNike7, Gaborel..., Bita93[Legend].[sEF].

Alte precizari: Pentru neclaritati, PM. Membrii absenti vor primi factionwarn.

Edited by GF RelaXx
Owsla are inactivitate. Xinax s-a invoit prin mesaj la mine
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[Th]MrRutek
  • Sedinta / Activitate:Activitate
  • Data si ora:14.02.2016 , 18:00
  • Membrii prezenti:Umair_Arshad,Cronne,maxim16,N,Cristian,Vectron,Weezel,LeoRo,harceaparcea,.Kenshy.[Huligan],VladuR,Factory Dilo_Dan,zek0SwE,Terrasre,Assimov,.Ultraax. (16)
  • Membrii invoiti:Gheran[inactiv],[oH]Alvaro.Morata,MeekMill,EXTRATERESTRU,iamnubcakes,[GF]GalaxxY Typhoon, Cornelius.,ToRrEnT, Killarz .MaxNab21,AllenMinyo,azaR,Druley11,BuKaKe,FireBurn,Danyel.xD,sTv(18)
  • Membrii absenti:Dwright,iPa1n,Abee(3)
  • Alte precizari:Multumesc pentru participare !

 

 

Edited by GF RelaXx
Rank 5+ nu sunt obligati sa participe, xinax a vorbit cu mine, Adminii nu sunt obligati sa participe, perkele azi a ajuns din cantonament, azi dupa 18:00, secunda11 a fost banat si dat afara
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Vectron

  • Sedinta / Activitate: Activitate - Gun Game Arena

Data si ora: 20.02.2016 - 19:00

Membrii prezenti: -> harceaparcea, Terrasre, BuKaKe, MrRutek, LgMLG, LeoRo, N.Cristian.

Membrii invoiti: -

Membrii absenti: -

Alte precizari: Mi-ar fi placut sa fim mai multi. Winner LeoRo, a castigat $50,000 -> http://imgur.com/m4uv593Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: RelaXx

Sedinta / Activitate: Sedinta

Data si ora: 21.02.2016 20:00

Membrii prezenti: Vectron, Factory, MrRutek, Killarz, .Kenshy.[Huligan], Galaxxy, LeoRo, N.Cristian, Eness, Umair_Arshad, Sout, .Ultraax. zek0swe, Azar, Meekmill, Bukake, Xinax, Cronne, Druley11, Weezel, RazvanTw, Terrasre, harceaparcea, AllenMinyo, Perkele, Kayloren, LgMLG, Meadness, Fireburn, Assimov, Sangor.

Membrii invoiti: Dilo_dan, Gheran, YoungThuG, Danyel.xD, Alvaro.Morata, Typhoon, ToRrEnT, cornelius., Vince, sTv, Nikola_Jokic, Seth., Owsla, Dado.

Membrii absenti: Ionut., Abee, Legic, Rohirrim, MaxNab21.

Alte precizari: La sedinta s-a discutat despre noul pact. Mi-a placut prezenta, mai ales ca la sedinta a fost si un admin si v-a laudat, chiar si liderul SP a facut asta, chiar si Florynn :P. Dovada: click (Assimov si sangor au intarziat 2 min)

Edited by GF RelaXx
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [CIA]Typhoon

  • Sedinta / Activitate: LCS

Data si ora: 19.03.2016, 20:00

Membrii prezenti: [bTm]Tdr.21, [bTm]FireBurn, Mihai_99, claudiu72

Membrii invoiti-

Membrii absenti:-

Alte precizari: Activitatea a decurs foarte bine, cu toate ca au fost foarte putini participanti. Tin sa precizez ca i-am dat voie pe propria raspundere lui claudiu72 (rank 0) sa foloseasca masina factiunii pentru a putea lua parte la activitate, fiind un LCS cu masinile din dotare. L-a folosit doar in parcare, fara /fare. Castigatorul a fost Mihai_99. Felicitari!

PS: Voi da edit mai tarziu cu dovezile!

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.