Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

DOC avea de gand sa-si dea demisia, de mai bine de o luna, si sa mearga intr-un departament, SFPD mai exact, nu in alta mafie, si nu pentru turfs, pentru ca, aproximativ cu o luna in urma LS-ul era verde;)

+ca DOC a intrat in GSB aproximativ deodata cu mine, (cu cateva zile inaintea mea) si pe vremea aia, LS+mai mult de jumatate LV erau dominate de Verdant, si noi in GSB ne chinuiam sa ne castigam H-ul

Si.de ce nu si-a dat demisia atunci??

a stiu...rank 5 da.mai.bine intr-un CV.

Link to comment
Share on other sites

Ce figuri pe aia din NG cica "i-am batut mar" :))) ei cu armura + ca mai dateau si tazed oricum am fost inferioritate numerica baa i-am batut cu tot cu armura 1 la 1 :))) atat de slabi sunt NG :))))

Si cica sublideru ala silence sau cum ii zice trage cu m4 din 2 m in loc sa traga cu deagle + ca avea armura si heal full :))). Asta arata lipsa de profesionalism

Slabani ma

Edited by DC K0rS
Link to comment
Share on other sites

Sa vezi ce le fac celor din Bratva in aceasta seara si dauna si posturi ii rup numai cu fraps on stau a pus mana pe mouse post.Ce-a mai mica greseala post si-au cautato cu mine

Link to comment
Share on other sites

Baaa rupe Verdant codurile iti da clear instant mai ales anaconda ala mare codat dau report si nu raspunde nimeni e clar or sa ia LS, dar si mai mare o sa am satisfactia cand o sa vad ban jumate de factiune

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi in toate momentele frumoase. Multa bafta si sper sa reveniti pe treapta aia inalata (1) pe care am fost de 5 luni .

Edited by Rar3s
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.