Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, serios? unde m-am bucurat eu ca ai luat ban? Am dat un tampit de copy-paste. Ma vezi pe la discutii GSB ca sufar ca alti membrii? Eu nu cred.

 

 

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, foarte bune attack-urile.

@@RoberT ZEW, Multumesc, apreciez.

Pot spune ca m-am inspirat, dar doar prima parte, in rest tot ceea ce am pe forum este 100% gandit de mine, dar chestia asta cu orasele chiar mi s-a parut interesanta. Oricum nu-mi pasa parerea altora despre mine, atata timp cat este ceva virtual. Nu-mi prea pasa mie nici in viata de zi cu zi, dar mai ales intr-un joc.

Mi-a placut mereu sa zic totul fata-n fata, niciodata pe la spate si cand fac ceva sa recunosc (chestia asta cu inspiratul, spre exemplu).

 

Hai noapte buna, praduitorilor, aveti grija de corpurile voastre.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Pao ce ai facut ma nene ma. 43 turfs in seara asta. Incet, incet ne atingem scopu. Bafta la scoala.

 

Toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cam asta a fost si "aventura mea" pe server. Sper sa doborati recordul de turf-uri, ceau

 

Vad ca nu-l prea duce mintea pe el, d-apai adminilor. Mai nou se ia ban pe filmari deci daca nu filmezi esti in siguranta. LOL ce logica retardata ma jur.

Link to comment
Share on other sites

@, Degeaba, oamenii gresesc, intentionat sau neintentionat. Nimeni nu poate stii daca x sau y joaca cu cod de x bani, ca sa nu fie detectabil, ei doar incearca sa-si faca datoria, cat despre deciziile eronate, cum spuneam oamenii gresesc. Am zis sa ma "leg" si de cazul tau si al lui solstice. Faptul ca ati venit "din senin" la wars, a cauzat multa vrajba si suspiciuni in randul adminilor/playerilor, dar din cate am vazut tu ai alt stil de joc, la fel si solstice, asta a determinat banarea voastra, punctul meu de vedere.

 

Si din cate am observat, daca esti cu cineva in gang si acel cineva da bine, il vezi ca apare fluent pe kill log, nu suspectezi ca si cum iti iei secunda pe turf din run...

 

Sa revenim la ale noastre. Activitate mare la warurile de deseara.

 

@, Nu insinuam sa ne culcam pe o ureche, a fost un fel de aroganta =))).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

@v8 Poltergeist KIA, Degeaba, oamenii gresesc, intentionat sau neintentionat. Nimeni nu poate stii daca x sau y joaca cu cod de x bani, ca sa nu fie detectabil, ei doar incearca sa-si faca datoria, cat despre deciziile eronate, cum spuneam oamenii gresesc. Am zis sa ma "leg" si de cazul tau si al lui solstice. Faptul ca ati venit "din senin" la wars, a cauzat multa vrajba si suspiciuni in randul adminilor/playerilor, dar din cate am vazut tu ai alt stil de joc, la fel si solstice, asta a determinat banarea voastra, punctul meu de vedere. Si din cate am observat, daca esti cu cineva in gang si acel cineva da bine, il vezi ca apare fluent pe kill log, nu suspectezi ca si cum iti iei secunda pe turf din run...

 

Ai perfecta dreptate dar aici nu este vorba numai de mine si solstice, nu suntem singurii care am fost banati aiurea. Adica inteleg, cazul nostru particularizat ca am aparut ca niste randomi de nicaieri si dam bine dar celelalte cazuri in care jucatorii sunt cunoscuti de multe lume si sunt banati. Actiunile din ultimele zile, saptamani au fost cele mai gresite... Inteleg sa dai o data ban, de 2 ori dar acum sa incepi "ban spree" pe toti jucatorii care dau mai bine intr-un videoclip? Mi se pare complet absurd. Nu cred ca ar fi cineva atat de autist incat sa joace cu coduri intr-un videoclip.. si chiar daca ar exista, sunt multe metode sa-l prinzi. Plus ca nu exista nici un cod pe care sa nu-l poti detecta, mai ales la un control in pc. Si toate zvonurile legate de acest v2 au luat-o razna, ma jur. Sincer la inceput credeam ca nu exista si ca adminii au innebunit dar dupa ce am vazut o poza, mi-am dat seama de alte lucruri pe care foarte putini le stiu si sunt chestii old school in mare parte. Am de gand sa transmit si staff-ului informatii de care n-au auzit in viata lor. Macar sa-i luminez putin sa nu mai dea ban aiurea si altor jucatori inofensivi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sper ca maine sa pierdem tot si sa luam wipe.
Odata si odata se va intampla ceva si plecam si noi de aici....csf..n-ai csf bai dragos bai. Cat despre turfuri luam noi cat de multe putem si aia e.

Felicitari rank 4 + pentru atacurile acestea *mirobolante*
Link to comment
Share on other sites

@@Unchiu ZEW, acuma am observat ca avem 2x attack in acelasi interval de timp.

 

CNN LV Green Street Bloods Southern Pimps 20:00-20:30 View Prickle Pine LV Green Street Bloods Southern Pimps 20:00-20:30 View

 

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare, e bine ca s-au rezolvat warurile.

Parca totul merge spre bine, codatii infecti nu mai sunt debanati cum zicea si NewLife printr-un status update, acuma bugul asta rezolvat foarte repede.

Ne vedem la wars, toate bune si frumoase, praduitorilor.

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, iarasi tu ma? E clar, trebuie sa scapam de tine :)))

 

In fine, daca am ajuns eu sa fiu injurat ca am aim de catre NewLife e clar..eu si coadele...hai sa-mi bag...

 

Weekend placut dragi tovarasi. Cica noi am dat bani ca sa nu fim banati sau luati la teste, hahaha. Ce plange lumea cand ia bataie la ei in oras. Doar vorbe, dar dovezi din parti...csf, noapte buna!

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Va salut. Felicitari pentru waruri, mai putin cel din SF.

Zic sa ne concentram doar pe LV si sa lasam in voia Domnului Sf-ul, ca nu ne trebuie deocamdata.

De saptamana viitoare incep si eu sa editez, sa vedem ce-mi mai iese.

Ma bag la un film, pwpek.

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Buna dimii, praduitorilor.

Ce este linistea asta pe aici? Puțină veselie nu avem?

Ma rog, aveti grija de corpurile voastre, pwvapwp

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.