Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

E super dar eu nu stiu cum faci dungile alea in fundal ... eu cred ca am o versiune mai veche ca pe ala nu-l am :|

 

Ce dragon am la sigla :D

 

Cum naiba fac si eu la tutorialul asta la punctul 7 ,ca nu reusesc deloc :selectez cercul cu acel tool ,dau o culoare dar dupa nu se schimba desi in dreapta la layer arata ca s-a schimbat...

http://b-zone.ro/forum/index.php?showtopic=17910

Edited by PiccioTo
Link to comment
Share on other sites

Alc0 dai copy paste ma la link !

http://b-zone.ro/forum/index.php?showtopic=17910

La patern stiu ma sa intru dar eu chiar nu am fundalul ala am altele.

Am reusit sa fac totul inafara de punctul ala 7 , ma dispera.... ala cu lumina !!!!!!!!

Si cand zic lumini nu zic asta:

"Lumini ---> Filters ---> Render ---> lightning efects"

 

avatareb.png

 

 

Uite aici intru:

10743406.png

Edited by PiccioTo
Link to comment
Share on other sites

Despre ce punct 7 tot vorbesti ma?

EDIT:AAAA am vazut acuma...la tutorial te referi...Stai a incerc si io...Nush despre ce e vorba

 

Edited by Alc0
Link to comment
Share on other sites

poi e simplu.Faci pasii aia si cand ai dat pe lighings alea...Te joci si tu cu luminile:D Tot sucesti de sageata aia pana iti palce cum a iesit lumina :D

Link to comment
Share on other sites

:)) oTo ai reusit ceva?Daca nu... modica la style...mai trage de sagetile alea acolo la intensity focus....modifica light type...

 

Ce sageti frate,selectez cercul,dau cercul cu alb,in dreapta jos la layer arata ca e alb,dar la poza nimic,nicio diferenta .Nu am ce sa ii mai fac,am incercat toate variantele,dal draq ca ma enerveaza !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.