Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aplică pentru funcția de Designer [ON]

Cristina
 Share

Recommended Posts

On 7/19/2021 at 9:22 PM, FROG ZEW said:
  • Display Name : FROG ZEW
  • Nume anterioare pe forum : FROG.
  • Numărul de post-uri : 493
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Îmi place să editez, și as vrea să ajut. Dupa părerea mea sunt puțini designeri activi, așa că aș vrea să fac parte echipei.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, am timp.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Sincer nu știu, experiență am medie, dar sunt destul de activ. Degeaba ai experiență și lași oamenii baltă.
  • Experiența ta în photoshop : Lucrez de aproximativ un an, nu sunt ''expert'', dar mă descurc. Chiar dacă am scris în portofoliu că sunt începător, e strict părerea mea.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : Click
  • Link către activitatea ta: Am puțină activitate, deoarece nu am prins topic-uri deschise. Click, Click

.