Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stiu ca e inactivitate pe forum...incercati sa faceti cum fac eu ca sa vedeti ce e noi etc,intrati in fiecare topic la ultima pagia ca sa le arate ca citite si cand se posteaza ceva nou iti arata steluta aceea albastra sau puncul alb

Link to comment
Share on other sites

In sf a revenit si serverul...mechanici din cauza ca a fost serverul off sedinta va fi facuta mai pe seara...cel mai probabil de la ora 19:00 asa ca stati pe faza!

Link to comment
Share on other sites

Neata Stracci, ce naspa e fara SA:MP, off ban 5 zile ( inca 4 ), cata bataie a luat fratimiu pentru asta...da` de-acu nu mai are ce cauta pe contul meu...am fost eu prost ca l-am lasat.

 

Lasa, ca ai primit rank 2... Sper sa nu mai faci prostii de genu asta....

 

Daca sunteti cativa mai tarziu facem un targ.

Link to comment
Share on other sites

Lasa, ca ai primit rank 2... Sper sa nu mai faci prostii de genu asta....

 

Daca sunteti cativa mai tarziu facem un targ.

Mersi simon, si mersi pentru ca mi-ai acceptat cererea...un adevarat prieten :P

Edited by Innokenti
Link to comment
Share on other sites

Mechanici azi din cauza serverului a fost o nebunie totala care m-a dat peste cap si pe mine cu sedinta , sedinta o tinem la 20:30(astazi)nu am sa va tin foarte mult doar sa vorbim putin despre rapoarte si inca cateva lucruri sub-lider etc si va dau drumul

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca va spun dar am ramas fara cont.Astazi prima oara cand m-am logat acum 40 de minute am vazut ca se logase cineva la ora 18:27 si mi-a furat tot.Acel individ a avut un alt tovaras deoarece si-a dat transfer + sellvehicle :| Imi pare rau a fost frumos la voi. M-am lasat va pwp. Admini se ajuta intre ei dar de playeri ii doare la basca. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca va spun dar am ramas fara cont.Astazi prima oara cand m-am logat acum 40 de minute am vazut ca se logase cineva la ora 18:27 si mi-a furat tot.Acel individ a avut un alt tovaras deoarece si-a dat transfer + sellvehicle :| Imi pare rau a fost frumos la voi. M-am lasat va pwp. Admini se ajuta intre ei dar de playeri ii doare la basca. Bafta.

 

Imi pare rau sa aud asta, posteaza si la demisi sa nu te demit aiurea sa imi aud dupa.. Mult succes

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca va spun dar am ramas fara cont.Astazi prima oara cand m-am logat acum 40 de minute am vazut ca se logase cineva la ora 18:27 si mi-a furat tot.Acel individ a avut un alt tovaras deoarece si-a dat transfer + sellvehicle :| Imi pare rau a fost frumos la voi. M-am lasat va pwp. Admini se ajuta intre ei dar de playeri ii doare la basca. Bafta.

Sincer imi pare foarte rau ca ne-ai parasit si imi pare rau si pentru ceea ce ai patit este foarte neplacut...

Welcome celor noi sper sa ne intelegem destul de bine

Link to comment
Share on other sites

Salut , abia am venit de la scoala si am o durere de spate insuportabila...cred ca am sa ma culc putin daca nu am sa intru pe sv...

Ce fac mafiotzi? >:D<<'>

 

Nu mai faceti posturi asemanatoare, "Discutii generale" e topic facut special pentru discutiile legate de mafie.

 

 

 

PS: Arms, sunt cativa dintre voi care au de platit niste amenzi! Check "Arms Dealeri" ultimul post!

Edited by TheEmperor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.