Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu tot nu stiu de ce am post. Eu pur si simplu stateam in heli, si faceam mats. Cu toate acestea, eu i-am explicat cum sta treaba cu job-ul " arms dealer" si el imi face post. :-J

Tu stai chill, in poza aia tu esti in heli, n-ai stres.

Link to comment
Share on other sites

Salut :)) eu si zer01 suntem jail =)) am facut DM pe copi =))

 

Cred că i'aţi rupt in #$@ pe copi :))))))

Back de la liceu, ne vedem la war'uri.

Văd că sunt cam multe plangeri aiurea ... nu înteleg de ce ăştia nu-s sancţionaţi...

Link to comment
Share on other sites

:)) WOW mty numa 1 post ? :O 0 topicuri ? :O Hmm in cat timp faci iara 1054 =))?

Da cum =)) a bagat damian ala aim =)) sa il faca pe zero =))

Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu stiu de ce am post. Eu pur si simplu stateam in heli, si faceam mats. Cu toate acestea, eu i-am explicat cum sta treaba cu job-ul " arms dealer" si el imi face post. :-J

Eu nici nu stiu faza, eram doar in heli faceam mats ... si ala ne face reclamtie la toti :)) oricum nu primim nimic si nici wish cred :-? nu-s dovezi clare pt dm trebuie video.

Link to comment
Share on other sites

Eu nici nu stiu faza, eram doar in heli faceam mats ... si ala ne face reclamtie la toti :)) oricum nu primim nimic si nici wish cred :-? nu-s dovezi clare pt dm trebuie video.

Dikk, cichi cian in actiune =))

De unde ai facut rost de avatar ? :))

Google ? :-?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.