Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua baieti, abia am venit de la munca, azi nu pot ajunge la waruri, asa ca aveti grija ce faceti...

 

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Da amigo si cand o sa stea on de la 20 la 22 Sta afk in hq Aiurea

 

 

 

VENITI MA LA WAR-URII NU MAI STATI AIUREA IN TRANVAI

"Trag un pai, si inc-un pai si trag linii de tramvai".

Hai salut azi in timpul warurilor o sa ma duc sa ma plimb prin casa

Plimbi cainele??

 

 

Ps- vad ca sunt astia de la romtelecom pe stalp la mine la poarta, sper sa faca netul azi.

Link to comment
Share on other sites

Normal Smith,mai mananc o felie de pizza,beau un Pharell de cola..vin in Hq ma las afk mananc o samanta stau pe feisbuci

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, fratii mei, nu stiu. M-am plictisit sa fac 30-8 si scoruri de genu SI SA MANANC BATAIA VIETII. Cum, coaie, din 30 cati eram cand aspiram la 24/24, acuma ne chinuim sa fim 20 si suntem calcati in picioare de vtb. DE VTB? PE BUNE?

Link to comment
Share on other sites

Frate, deja e prea de tot, ori veniti la war si stati la toate, ori va puteti da demisia, topicul de demisii este deschis oricand. Nu aveti idee cati isi doresc sa intre aici, sa faca treaba, sa vina la toate warurile, nu sa stea in HQ sa o frece cum o faceti unii dintre voi. Mie chiar imi pare rau de situatia in care ne aflam, dar ori ne trezim la realitate, ori o sa ajungem factiune pasnica, si ghici ce? Transformati in pasnica de catre Vietnamese Girls. Tine-o tot asa in continuare si o sa se duca de rapa toata munca noastra.

Link to comment
Share on other sites

@@TRATEC BAaaa coaie uitate si tu ce sufera ala de la VTB ca te-a omorat :)))))))) zici ca a descoperit america si e bucuros cand o sa faca si el 30-8 atunci sa vorbeasca :)))))

Link to comment
Share on other sites

Hello GSB. Any One here? i wish we could bring back The Turfs On the Coming Days.

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noapte Buna
Noapte Buna All.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.