Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pai... Ori suntem Vin Diesel ori nu mai suntem.
ZoRRo,definitie - Copil ofticat ca-l rup in duele,ca face doar "-",ca nu are nicio calitate inafara de nabism extraordinar si lista continua.
De asemenea acesta a pastrat o poza cu mine si al meu volan si a pus-o pe desktop ca sa se poata oftica ca lui nu0i cumpara bunica-sa volan :O :O :O
Imi e dor de volanu' ala.Acum am Momo by Logitech :D Ai vrea si tu tarzan...

 

Apropo,nu mai fac posturi aiurea. Ce puii mei,imi scade valoarea cu 3 procente daca vorbesc cu tarzan.

Edited by Supplier N Gabi
Link to comment
Share on other sites

Ba deja e dat in nesimtire faza cu codurile.Astia le rup cel mai rau, pe admini ii doare in basca nici nu te baga in seama(cu exceptia lui Vinnie care e singurul care sta pe ei si se ocupa)

Si nu inteleg cu ce te ajuta bagi codu, castigi turfuri si iti da Bobo 50 euro pe clienti :)).Daca era asa mai ziceam dar sa fim seriosi, voi tratati jocu asta ca pe viata reala.Jocurile sunt facute sa iti ocupi timpul liber.Era mai frumos prin 2010 cand exista doar s0beit si cu el iti luai ban imediat, in rest era frumos sa te joci, dar acum iti piere tot cheful.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai vorbiti de codati cat timp sunt dublu decat noi,va zic eu ca daca am fi la fel ca ei ne-am bate de la egal la egal,dar cat timp sunt dublu pe turf nu avem ce sa facem,asta e,toate la timpu lor,doar rabdare ne trebuie,nu vreau sa vad demisii pe motiv de waruri,asta e am avut 2 zile mai proaste multe invoiri/inactivitati,asa e peste tot,sincer ma asteptam ca saptamana asta sa aparam HQ-u dar s-a terminat mai bine decat ma asteptam.

 

Link to comment
Share on other sites

@@RTS ZoRRo, ii trebuiau si manusi ca facea basici de la volanul ala.

 

Nu ma, manusile au fost impreuna cu volanul ca doar asa conduc smecherii prin samp :)) nu vezi si cu hartile pe perete =)) =))

Doamne cand vezi cati copii sunt prin jocul asta iti vine sa te si lasi de joc. . . . ce a ajuns lumea :))

 

Pai... Ori suntem Vin Diesel ori nu mai suntem.

ZoRRo,definitie - Copil ofticat ca-l rup in duele,ca face doar "-",ca nu are nicio calitate inafara de nabism extraordinar si lista continua.

De asemenea acesta a pastrat o poza cu mine si al meu volan si a pus-o pe desktop ca sa se poata oftica ca lui nu0i cumpara bunica-sa volan :O :O :O

Imi e dor de volanu' ala.Acum am Momo by Logitech :D Ai vrea si tu tarzan...

 

Apropo,nu mai fac posturi aiurea. Ce puii mei,imi scade valoarea cu 3 procente daca vorbesc cu tarzan.

 

 

Nu stiu cine e copil, eu sau tu? asta e 1 la mana.

2. nu imi aduc aminte sa fi facut noi duele si sa ma "rupi"

3. Pentru mine sampul e doar 1 joc, pentru tine a devenit mai mult decat viata ta... vad ca o traiesti la maxim!

4. Poza asta era postata pe facebook pe B-zone si o gasesti chiar si acum daca o cauti asa ca esti noob!

5. Am trecut de varsta cand ma joc cu volanul la calculator... Daca vreau sa conduc cu volanul imi iau masina si plec la plimbare pentru ca eu am ajuns la o varsta si imi permit sa ma plimb cu masina in real life nu doar in SAMP ca tine.... Si nu mai zic mai multe ca daca ma mai cobor la nivelul tau gasesc petrol.... si inca ceva, pentru mine sa stii ca nu e o jignire sa imi zici tarzan dar pentru un copil de 13 ani ca tine poate consideri ca e, dupa ce inveti sa citesti ti-as recomanda sa citesti cartea Tarzan si afla mai multe apoi mai vorbim! Bye bye!

Link to comment
Share on other sites

Prietene,daca pui o poza cu fața ta te faci de rahat. Stati chill.mai mult de 15 ani nu are. Fac pariu pe demisia unuia dintre noi ca-ti dau macar 4/5

 

@RTS ZoRRo gata ai tacut? Sau i-ar ti-a scos bunica-ta calculatoru' din priza?

De ce ai prietene Age Unknown? Ti-e rusine sa zici.Acum,o sa dea edit si o sa scrie ori 35 di' ani,vcasatorit si cu o gradinita de copii,ori o sa scrie 22/25. Va asigura Gabi.
Si acum ca a vazut asta o sa scrie ce am spus mai sus si o sa spuna ca asa era sau o sa lase Unknown si o sa ma ia cu: Nu trebuie sa demonstrez nimic,am 13 ani ca si tine,aoleuuu,pardon. 22 si nu e treaba ta si lalaieli de-alea de cocalar.

Edited by Supplier N Gabi
Link to comment
Share on other sites

Nu mai vorbiti de codati cat timp sunt dublu decat noi,va zic eu ca daca am fi la fel ca ei ne-am bate de la egal la egal,dar cat timp sunt dublu pe turf nu avem ce sa facem,asta e,toate la timpu lor,doar rabdare ne trebuie,nu vreau sa vad demisii pe motiv de waruri,asta e am avut 2 zile mai proaste multe invoiri/inactivitati,asa e peste tot,sincer ma asteptam ca saptamana asta sa aparam HQ-u dar s-a terminat mai bine decat ma asteptam.

 

Stiu frate ca sunt mai multi ca noi, dar de exemplu ieri.Am fost pe turf in partea stranga, ei erau in partea dreapta, vine cate unu de imi da de jos secunda cu full no recoil sau numa 3/3 dinala urat, asta nu observi?

Link to comment
Share on other sites

N-am zis ca n-au codati,dar principala vina suntem noi nu codatii ca suntem inactivi,codati au fost sunt si vor fi,aici pe bzone e casa lor,adminii au alte treburi nu stau sa prindă codati,eu unul sincer n-am mai dat un report de ceva vreme ca stiu ca n-are rost,doar îmi pierd câteva secunde din viata aiurea.

Edited by NewLifePUNCTeXe
Link to comment
Share on other sites

N-am zis ca n-au codati,dar principala vina suntem noi nu codatii ca suntem inactivi,codati au fost sunt si vor fi,aici pe bzone e casa lor,adminii au alte treburi nu stau sa prindă codati,eu unul sincer n-am mai dat un report de ceva vreme ca stiu ca n-are rost,doar îmi pierd câteva secunde din viata aiurea.

Si daca suntem si 40 astia ne dau clear cu codu si tot ne bat, deci tot aia e.

Link to comment
Share on other sites

Prietene,daca pui o poza cu fața ta te faci de rahat. Stati chill.mai mult de 15 ani nu are. Fac pariu pe demisia unuia dintre noi ca-ti dau macar 4/5

 

@RTS ZoRRo gata ai tacut? Sau i-ar ti-a scos bunica-ta calculatoru' din priza?

De ce ai prietene Age Unknown? Ti-e rusine sa zici.Acum,o sa dea edit si o sa scrie ori 35 di' ani,vcasatorit si cu o gradinita de copii,ori o sa scrie 22/25. Va asigura Gabi.

Si acum ca a vazut asta o sa scrie ce am spus mai sus si o sa spuna ca asa era sau o sa lase Unknown si o sa ma ia cu: Nu trebuie sa demonstrez nimic,am 13 ani ca si tine,aoleuuu,pardon. 22 si nu e treaba ta si lalaieli de-alea de cocalar.

Nu-mi mai pun mintea cu tine ca esti prea copil si nu am chef de certuri inutile... Si asa sunt destui noobi prin jocul asta nu mai imi pun mintea cu inca unul....

Edited by RTS ZoRRo
Link to comment
Share on other sites

Nu mai imi pun mintea? :))) Tu ai ucis Limba Romana. Daca esti la facultate si nu in clasa a 6-a [chiar daca ai fi si intr-a 6-a tot ar fi rusinos],atunci ai dat spaga.
S@|_. Ti-am zis ca o sa-mi dai replici din alea gen reject :)))
Leaga si tu corect o propozitie si vorbim. Hai ca deja degeneram.
Tu ai fost smecher si ai pus o poza cu mine[clar esti fanul meu] pe discutii,ai ras ca.... desteptu' si acum imi arati cata carte inveti. Ne vedem in-game.Daca vrei sa ne certam in continuare,da-mi un PM.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai imi pun mintea? :))) Tu ai ucis Limba Romana. Daca esti la facultate si nu in clasa a 6-a [chiar daca ai fi si intr-a 6-a tot ar fi rusinos],atunci ai dat spaga.

S@|_. Ti-am zis ca o sa-mi dai replici din alea gen reject :)))

Leaga si tu corect o propozitie si vorbim. Hai ca deja degeneram.

Tu ai fost smecher si ai pus o poza cu mine[clar esti fanul meu] pe discutii,ai ras ca.... desteptu' si acum imi arati cata carte inveti. Ne vedem in-game.Daca vrei sa ne certam in continuare,da-mi un PM.

 

 

 

Desteptul cedeaza primul si din moment ce eu am zis ca nu mai imi pun mintea cu tine iar tu imi zici sa ne certam in continuare asta arata ceva....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.