Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

EU nu va inteleg (cei care plecati) de ce dracu tot inventati diverse motive...mai spuneti direct: "Am venit aici pentru turfuri sau vad ca am inceput sa pierdem si mai bine plec", de cat sa ocoliti atat si sa gasiti tot felul de motive. Nu inteleg, de ce va suparati ca am pierdut niste pete de culoare? Noi tot o sa ramanem mafia nr 1, am avut cele mai multe turf si asta nu cred ca se va schimba cat de curand. La momentul actual nu o vad o mafie capabila sa mai faca aceasta performanta.

GSB POWER!

Edited by South Smith
Link to comment
Share on other sites

Majoritatea ies dintr-o mafie cand incepe sa piarda teritorii, ii mai fain sa te bati in zona hq-ului, ce daca pierdem acum, ajungem mai repede pe turf si o sa castigam, mai mult de pig pen nu or sa ia. :))

 

Unii au iesit sa mearga sa-si ajute prietenii prin alte parti iar altii ca pierdeam teritorii, urat asa.

Edited by Sheikh
Link to comment
Share on other sites

Salutari lume ! Sper ca nu va suparati ca am iesit dar promit ca dupa ce imi termin treaba in SF o sa ma intorc sa va ajut sa scapati de VTB dar o sa am grija de stiti voi cine si din SF :) Sper sa ramanem prieteni ce pot spune :) mi-a placut enorm sa fiu in GSB si la bine si la rau. Imi cer scuze ca va parasesc acum. Zeama strange-ti membrii si rupeti VTB :) ca sunteti in stare !!! Allen ramane verde pentru totdeauna ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.