Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroc ! Am venit si eu de la liceu .. ne vedem la war-uri diseară , si fiti si voi activi să câstigăm măcar defend-urile dacă Bey ne lasă baltă ... Mult succes Mr0ne la lider , să ne conduci mai bine decât a făcut-o Bey ! :*

Edited by Randy aka Mendez
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , acesta probabil ca va fi ultimul meu post ca lider dar si ca membru in Green Street Bloods , gangul in care m-am simtit cel mai bine si pe care nu-l voi uita.Tin sa va anunt ca in cursul zilei de Sambata am decis sa renunt la functia de lider datorita lipsei de timp si aparitia unor oameni care nu ma mai vroiau aici asadar ma vad nevoit sa va spun adio.Am stat 9 luni de zile in GSB , timp in care am luat peste 50 de besturi pentru acest gang , am cucerit orasul de 3 ori , am batut recordul de turfuri de pe server si am primit si lider ceea ce face cariera mea aici completa.Nu o sa va enumar pe toti cei care mi-ati fost colegi deoarece asta ar dura prea mult dar pot sa spun ca dupa perioada petrecuta aici nu am nimic cu nimeni si cred eu ca m-am simtit superb.Cel mai probabil mafia va fi preluata de un lider capabil care o va ridica la fel cum am fost si eu si zeAmateur69 si cei dinaintea noastra.Am decis sa va impartasesc cateva din amintirile mele din GSB , le puteti vedea mai jos ;) .

http://imgur.com/a/fjewQ#0

REMEMBER SUPREME CHIEF BEYONDOWN

YDBo7zj.png

zkPLsmt.png
nJ0rBuL.png
J7bC0ky.png
b4nxuWg.png
EE4bkAA.png
ukoAM3n.png
RydiRpr.png
i0O3LDH.png
nkoL6am.png
McMOWXn.png
2ax0sZ2.png
5usXcaB.png
UCJ7rOM.png
gdPOPYM.png
Zwvaerj.png
EsJZ2Gi.png
nf0ogJr.png
WEjNFvR.png
z6Vow9f.png
rwqiuTw.png
SBnlQsV.png
oAK5glF.png
tVQV2R3.png
MmpkGYx.png
n5pNSqF.png
ev4dUeF.png
CeXX2jr.png
DInuDeT.png
BTFvghV.png
a17sCSs.png
kdUgXAr.png
dQMhoYv.png
JeKioyU.png
T6Pi97k.png
cwYR5Wb.png
9BAOwm5.png
KSO5mPH.png

ZaZmBLh.png

bpnGxKm.png

0St36Km.png

8oBw5Hq.png

DE6Gtyo.png

DkJMYgd.png

AwVmYvE.png

G3sSmjQ.png

vAJpTrZ.png

HDL8tfz.png
z6Qmskj.png
gPNqrzr.png
CYVvJzE.png
HOJyCZ7.png
ZZ9duG3.png
cAYJaWG.png
meulgxH.png
lZAu37a.png
Link to comment
Share on other sites

@ Multumesc pentru sansa acordata si sper sa iti gasesti locul in alta factiune.

 

Multumesc pentru sprijin si sper sa nu dezamagesc pe nimeni, #LSVERDE.

Link to comment
Share on other sites

@, baaaa, cum adica nu mi`am termiant treaba? :-W ce dumnezo vrei sa mai fac? :)))

Oricum GG fata mea:*** eram sigur ca o sa iei >:D<<'>

@, Iar tu fraiere ai fost unul dintre cei mai bun lideri/sublider care i`am intalnit, altul la fel ca tine a fost Rieker ;) Succes in vtb si ne mai auzim :***

 

Edited by AIM Cristi95
Link to comment
Share on other sites

Salutari tovarasi. Ce faceti?

, Din cati lideri am intanlit cat am fost in ganguri, per total, tu ai fost unul foarte ok. Te-ai prostit atunci cu inactivitatea, dar sa o lasam uitarii. Felicitari pentru ce ai facut aici, esti un om care merita respectul intregii factiuni. Succes mai departe! Mi-a facut placere.

 

, Felicitari 0ne.exe! Chiar sunt nerabdator sa vad cum iti incepi cariera si nu ma intreba de ce, dar am o presimtire buna.
PS: Ai grija la hateri.

Totodata sper sa ajungem sus cu tine ca lider sau sa ne facem de ras incercand. Inca o data, felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca 0ne absenteaza momentan asa tin sa va anunt si eu aici!!

"Astazi 24/03/2015 vreau sa fiti toti prezenti, avem war cu VTB, RDT si VDT. Cine lipseste fara cerere de invoire primeste FW."

Link to comment
Share on other sites

Salut, baieti. Se pare ca am revenit in mafia asta verzuie si nebuna. Cu unii de aici ma cunosc, cu altii urmeaza. Dupa primele waruri am vazut ca situatia sta destul de rau, dati anunturi ca recrutam, aduceti-va familia in mafie, momentan vtb sunt mult prea multi si prea auriti. Incercati sa veniti la war-uri ca FW-uri se vor da, maine fac evidenta.

Link to comment
Share on other sites

Suntem intr-o perioada grea acum cu VTB, sunt auriti de codurii si o sa ne fie greu. Daca aveti prietenii care stiu sa traga chemati aici sa ne ajute.

SPER SA NU VAD DEMISI CA NE BAT VTB, asta nu o sa ramana asa.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, ultimul meu post ca membru.Bafta cu factiunea!Succes tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri, totusi am aratat ca nu suntem asa usor de batut. Trebuie sa ne mentinem pe pozitii pentru ca urmeaza o perioada mai dificila.

 

 

@@zeAma69, bun venit si felicitari pentru sublider, sper sa faci treaba buna.

 

 

 

 

Noapte buna guys, ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

@@zeAma69, Tuuuuuuuu mi`ai mancat primul war!!!!

Deci, dupa o discutie cu cei 2 preceni de ai mei am decis sa nu plec deoarece cu astia 2 nu se poate tine o discutie normala....

Trebuie sa ne tinem cat de tare putem ca avem de munca cu cei din vtb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.