Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, azi este ziua mea si nu stiu daca o sa intru pe joc decat la war. La liceu nu am fost, dar am antrenament la ora 15:00, ajung acasa pe la ora 17-18, ne auzim atunci.

 

Vreau activitate maxima in seara asta, se va face prezenta, cei absenti fara cerere de invoire va primi FW.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu incepeti cu demisiile daca pierdem cateva war-uri. V-am zis, e problema de membri, si unele crapaturi prin comportamentul vostru, atata tot. Primul war, cu putina organizare, era sa il luam, dar unii nu au stiut sa asculte intocmai ce li s-a zis. Ma rog, poate maine ne vin membri proaspeti.

Link to comment
Share on other sites

Am dat 2 attack-uri sa nu ziceti ca stati fara attack.

Mr0ne m-ai dezamagit total sa stam fara fvr ne-au batut rifa ca n-aveam fvr.

Imi pare rau Mrone dar nu retrag demisia imi ajunge cat am stat GSB iti urez mult succes cu noua functie.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu crezi ca stau eu pe joc si nu imi petrec ziua de nastere, te inseli amarnic. Eu nu traiesc pentru joc asta e clar. Imi demonstrezi ca esti doar un las. Te salut. Si imi cer scuze fata de membrii.

Link to comment
Share on other sites

@,Stai boss linistit , dute si distreazate . Nu trebuie sa iti ceri scuze fata de nimeni .

Mie mi.a placut sa merg cu pejosul la war :)).

Nu avem mare lucru acum de facut , decat de asteptat .

 

Edited by AIM Sartexx
Link to comment
Share on other sites

Sa nu incepeti cu demisiile daca pierdem cateva war-uri. V-am zis, e problema de membri, si unele crapaturi prin comportamentul vostru, atata tot. Primul war, cu putina organizare, era sa il luam, dar unii nu au stiut sa asculte intocmai ce li s-a zis. Ma rog, poate maine ne vin membri proaspeti.

Toti au inceput cu demisia ma..bine ca a retras Smooku'.

 

Edited by xFlorin VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut baietii.


Zic din prima: Am mai postat o data aici, cu o propunere pe care dvs. ati agreat-o. Nu ati fost contra, ba chiar mi-ati fost alaturi.


Va rog frumos, nu dati REPORT, nu este frumos. Imi cer scuze ca postez aici, dar, astfel voi avea o mai mare audienta. Va multumesc pentru intelegere si succes la raport.


ACEST POST NU ESTE PENTRU UN AMARAT DE +1POST, CI PENTRU VOI, PENTRU A VA AJUTA.


Uitati-va va rog frumos la aceasta propunere. Este vorba despre comanda [/getgift] celor care sunt activi.


Link: http://forum.b-zone....sau-10-50-gold/


Link to comment
Share on other sites

@,auzi, pentru armele stralucitaore iti trebuie color mode? Mi-am bagat si eu odata asa si se vedeau armele frumos, dar celelalte chestii se vedeau prea luminate...eu as vrea sa bag arme stralucitoare, dar restul culorilor sa ramana default.

Si...skin-ul ala personalizat cine ti-a facut? Dai quote daca ma poti ajuta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.