Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

E foarte greu sa faci ceva când vine o conducere noua, luați exemplu de la mine când eram în avispa, am avut factiune în care stat și știam fiecare membru+ ca eram toți prieteni intre noi, ăsta e diferența între gsb actual și fosta funcție în care în 3 săptămâni am luat înapoi orașul

Link to comment
Share on other sites

@, tu vorbeai care nu te ocupai deloc la capitolul organizare . Nu accept ironii/sarcasm din partea unora ca tine , sa vorbesti asa cu cine oi vrea tu , dar pe-aici pe la discutii sa nu te mai prind .

Link to comment
Share on other sites

@, Prietene ce suferi pe aici? Crezi ca daca luai tu lider faceai marele cacat? Vrei sa-ti spun ce faceai tu, bladestar, ronaldo.Xd si cine mai e prin gsb rank peste 3, daca luati lider(aici e inclus si KHA care a luat lider)? Fix pula aia faceati. Pentru ca niciunu din voi nu e magician sa aduca instant 40 membrii sa-l inlocuiasca pe cei vechi si sa fie activi si codati in acelasi timp inteles?

Suferi pe aici ca nu e organizare ca nu sunt membrii ca etc ca etc. Ce cand era Dookid lider vrei sa spui ca era organizare? Nu. Avea 3/4 bajeti care faceau +100 si restul erau la numar, el trebuia decat sa zic toti pe turfs. Cand era Beyound lider era organizare? Nu. Din acelasi motiv ca la Dookid. Deci in concluzie nu mai suferiti ca ce a ajuns GSB, ca nu e organizare, ca nu sunt membrii etc. vedeti-va de jocul vostru, mai iesiti afara la o samanta, mai beti o berica (pet/draft fiecare dupa posibilitati), mai duceti-va la scoala si mai lasati dracu samp.

P.S Ma astept s-mi iau report pentru ca am fost un nesimtit si mi-am permis sa folosesc cuvinte care nu ar trebui sa apara in vocabularul unor baieti MATURI(cum se cred marea majoritate de pe comunitatea asta)

Edited by F4L Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Lasa-i mă iulica ca băieții trăiesc în samp și atât, dau /eat zi /drink și nici măcar nu visează sa iasă pe afară ca îi bat părinții cu parul, fratioare alexutz, samp e pentru distracție, îmi pare rău să te dezamagesc dar iulica a luat ls, cata aproape și eu am avut 39 zone, deci nu prea mă interesează părerea ta, e un joc fratioare, e pentru distracție, și tu sau Ronaldo ce făceați regilor cu lider când vedeți ca nu se poate, când veneam cu avispa peste voi băteam la tine ca la fasole, codalaule autointitulat.

Ce facțiune sa faci când am membrii lăsați de un lider la și Cosmin?

Nu mă interesează dacă îl jignesc pe fostul lider sau ceva, eu joc sa mă distrez când nu am altceva mai bun de făcut

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Prietene, nu stiu ce treaba am eu in toata chestia asta. Eu n-am tras pe nimeni dupa mine si dupa cum ar trebui sa stii, cu un om nu se face mafie.Am lasat liderul pentru ca era deja o bataie de joc si am si eu limitele mele. Am preferat sa renunt, deja nu mai era distractie si ma solicita prea mult in conditiile in care erau mai multi nervi decat satisfactie. Dar nici nu vad de ce trebuie sa iti explic tie asta, esti doar un hater obosit. Pentru simplul fapt ca am fost in mafii rivale, jignesti fara sa cunosti si nu te duce mintea sa realizezi ca e doar un joc.

Nu te mai plange si vezi-ti de treaba, ar trebui sa iti dai seama ca esti penibil

P.S.: Si eu am inceput de la 20 de membrii si nu m-am plans, voi ati avut mai mult si i-ati strans in mult mai putin timp. Ma rog, de aici sunt alte probleme.

Edited by Cosmin aka Arhanghel
Link to comment
Share on other sites

Eu nu mă plâng fiindcă sțiu ca pot sa fac ceva din facțiunea asta, și hater nu mă numesc fiindcă nu atac fără nimic, știu ca iți sunt superior în orice punct de vedere, și degeaba o arzi pe aici sa iti aperi renumele fiindcă nu ai așa ceva.

Eu respect persoane care merita și nu am nevoie de respectul nimănui fiidca nu mă interesează :*

Link to comment
Share on other sites

Ba da, te plangi :)) Nu imi apar "renumele", doar mi-am exprimat punctul de vedere pentru ca m-ai mentionat. Oricine se lauda din fata calculatorului, poti sa spui ca faci si dregi, dar in momentul de fata vad ca mai ai putin si esti tinut de o mafie din alt oras in hq :) In fine, nu mai continui chestia asta pentru ca probabil ii supar si pe altii din factiune si nu are rost. Lasa mandria prietene, degeaba "imi esti superior din orice punct de vedere" intr-un joc.

Spui ca joci pentru distractie, dar arunci vine in stanga si in dreapta pentru incapabilitatea ta in loc sa cauti o solutie. Te lauzi la tot pasul cu recordurile pe care le-ai facut facut si ii contesti pe altii ca ei nu se ridica la standardele astea. Unde e joaca pentru distractie in cazul asta? :)) Nu zic ca nu poti face perfomanta distrandu-te, dar alta e sa traiesti jocul.

In fine, degeaba-ti explic pentru ca esti prea bazat pentru mine. :)) Nu mai continui chestia asta. Bafta cu turfs... sau turful

Link to comment
Share on other sites

Mă amuzi, diferența între mine și tine e ca nu încerc sa par ceea ce nu sunt, mă laud fiindcă am cu ce nu ca și tine, nu te mai da cocos fiindcă nu ești, te lauzi ca ai fost lider și ca ce ai făcut? Îți spun eu: luați bataie de la noi și atunci nu mai erai așa cocos, nu mai fii tare în gura ca nu ajungi nicăieri așa, eu propun sa continui cu buzele moi unde trebuie. :*

Link to comment
Share on other sites

:)) iulica tu îl auzi mă? Băiatul te rog fa pași și nu mă mai enerva ca deja am destule pe cam, vezi-ți de viață... lasă samp ca nu e de tine, o sa plângă toată facțiunea după tine și fratiorul tău arhangel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.