Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Sper sa iau 8. Am scris cat pentru 2 candidati, dar sper sa fie si bine. Am gresit unele lucruri simple din neatentie la subiectul 1...

Poate iei mai puțin de 8, ca mănânc din tine și încep de la cap(creier).

Link to comment
Share on other sites

Tinand cont de faptul ca au fost inactivitati si invoiri, ne-am descurcat bine in aceasta seara, am aparat teritoriile si a fost o prezenta destul de buna. Maine, 30.06.2015, va astept in numar la fel de mare, intrucat avem doua attack-uri , dar mai important al doilea attack, cel cu VTB !

 

Noapte buna tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Nu mai fugiti dupa demisii.

NU conteaza 1 war, conteaza ce va fi pe parcurs.

Va urez noapte buna, si lasati demisiile deoparte nu asa se rezolva treaba. Trebuie sa vedem unde gresim si sa rezolvam problema, apoi totul va fi foarte usor.

Pwp, ne-auzim maine ingame!

Link to comment
Share on other sites

Neatza, practicaaaa :((

 

 

@, De ce am primit amenda daca eu am fost prezent la toate 3 warurile?

 

Si eu am primit amenda pt ca nu aveam minimu 700 de secunde pe turfu cu vtb HQ, probabil nu aveai nici tu...

Link to comment
Share on other sites

@,Ai avut 450 secunde pe turful Marina LS (HQ VTB) -

Shockwave 4 4 450

@, Nu chiar.. nu eu am facut regulile ci adminii, trebuie sa ai 700 secunde ca sa fii trecut prezent, daca nu, esti considerat absent.

Nu va inteleg cum nu reusiti sa faceti 700 secunde in 30 de minute, eu fac in jur de 1000+ la fiecare war.

Link to comment
Share on other sites

Neata GSB, abea ce m-am trezit si eu.

Fain rau update-ul mai ales la hitman, dar si cu /vehicles, aka /garage, care suna mai smecher si mai usor de scris.

Ne auzim prin game, pwp!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neata GSB, abea ce m-am trezit si eu. Fain rau update-ul mai ales la hitman, dar si cu /vehicles, aka /garage, care suna mai smecher si mai usor de scris. Ne auzim prin game, pwp!
Ce iti place sa faci +1 :)). Neata, ne auzim mai incolo prin game.
Link to comment
Share on other sites

@@GRobertt, Am 400+ de posturi la ZEW si cam 350 si ceva pe la Avispa, + prin alte topicuri, acum si aici la GSB.

Meh, imi place.

Asta este doar inceputul :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.