Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, o varianta ar fi sa va abtineti data viitoare pentru ca jignirile minore nu se mai sanctioneaza, insa cele grave direct cu uninvite. Pentru acel fvr cerut de monster, ai despicat firul in 4. Toti ne eneram la waruri, dar lungiti subiectul ....Da, e o prostie ca le e sila sa mearga pana jos. La HQ sus sunt doar 2 admiral, 2 FCR de uzat, restu sunt jos si le e sila. Nu pot stii daca chiar nu este nicio masina si d-aia se da fvr la cerere. V-am mai spus, exteriorizati-va in realitate si nu mai pacaniti in taste ca nu va ajuta cu nimic daca ne aratati ca stiti sa injurati.

 

 

 

Astazi, 01.10.2015, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 !

1. Avispa Rifa - Foster SF : 20:00 - 20:30 (attack)

2. Vietnamese Boys - Marina LS (HQ) : 20:30 - 21:00 (defend)

3. Vietnamese Boys - Rodeo LS : 21:00 - 21:30 (defend)

Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

 

Edited by AnDeD
program war
Link to comment
Share on other sites

Incepand de luni se va face din nou evidenta la waruri ! In ultima vreme ati cam tras chiulul (nu ma refer doar la saptamana asta) . Trebuie sa recucerim orasul Los Santos,sper sa nu continuati cu acest absenteism deoarece nu vrem sa se ajunga la sanctiuni !


 

 

 

Link to comment
Share on other sites

RO: Toate regulile noi vor intra în vigoare de Luni de la miezul nopții (adică Duminică după ora 23:59). Cititi aceste topicuri : http://forum.b-zone.ro/topic/297877-actualizare-regulamente-factiuni-faction-rules-update-2/ | http://forum.b-zone.ro/topic/298021-new-from-0510-regulament-general-ganguri-general-gang-rules/

 


 

 

 

ENG: All the rules will be valid from Monday at midnight (meaning Sunday after 23:59) . Read these topics : http://forum.b-zone.ro/topic/297877-actualizare-regulamente-factiuni-faction-rules-update-2/ | http://forum.b-zone.ro/topic/298021-new-from-0510-regulament-general-ganguri-general-gang-rules/

 

Pana atunci, respectati regulile actuale. Nu degeaba am postat acest anunt. Trebuie sa citit foarte bine regulamentul pentru ca nu vreau sa acord sanctiuni, iar voi sa nu fiti constienti de ce le-am acordat.

 

Pe langa asta, vad ca serverele/RPG/forum merg ca unse, asadar de luni, 05.10.2015, evidenta reintra in vigoare. Vreau sa recuperam ceea ce am pierdut printr-o prezenta vasta, nu 20 online. Unora chiar nu v-a mers serverul, insa altii ati "chiulit". Week-end placut !

Link to comment
Share on other sites

@, Eram pe treaba mea acolo, ne luptasem cu Avispa. :)) Da, sper si eu, am vorbit cu adminii si au spus ca spera ca luni sa fie totul normal, la fel si eu, sa nu mai am prezenta de 22 , minim 28-30 sa fim si noi mai ales ca am recrutat ceva acum. Avem nevoie si de influenta ca sa nu luam clear repede.

Link to comment
Share on other sites

Verificati prima pagina a topicului "membrii legendari", am adaugat cateva lucruri despre noi. :)

 

Maine, 04.10.2015, va astept la waruri intr-un numar cat mai mare ! S-a terminat atacatul de tip dDos, deci fara "chiul", intrucat se va face evidenta. Suntem 40 in factiune, am recrutat ceva, deci imi permit sa acord FW-uri pentru neascultare ordin maine, mai ales daca e prezenta destul de mare pe turf si muriti aiurea. In continuare ascultati de organizare si sa nu ne suparam. Un inceput de saptamana cat mai placut si fara incidente ! Aveti grija de corpurile voastre.

 

 

 

Maine, 05.10.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 !

1. Verdant Family - Verdant I LS (HQ) : 20:00 - 20:30 (defend)

2. Vietnamese Boys - Rodeo LS : 20:30 - 21:00 (attack)

3. Vietnamese Boys - Car Rent LS : 21:00 - 21:30 (attack)

4. El Loco Cartel - TrashMaster SF : 21:30 - 22:00 (defend)

Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

 

Edited by AnDeD
Program war -> VA ASTEPT
Link to comment
Share on other sites

Astazi va astept in numar cat mai mare la waruri . Avem de recuperat turfurile pierdut in fata celor din VTB si de aparat HQ Verdant si turf in SF . Incepand de astazi voi face din nou evidenta si ma pun serios pe sanctionat,asa ca aveti grija sa nu mai lipsiti nemotivat ! Pentru ziua de maine se vor accepta doar primele 3 invoiri !

Link to comment
Share on other sites

Neața, acum m-am trezit și eu, ne vedem la waruri, la 11:20, am plecat la liceu, baftă, acceptă-l pe Dariuus3D Anded, e prieten cu mine, e bun.

Edited by GDOG
Link to comment
Share on other sites

Astept cu nerabdare fiecare war. Sper sa facem treaba buna si sa recuperam performanta de a avea sub stapanire tot orasul. Si sper sa il facem pe Anded sa isi retraga cuvintele, sa il facem mandru ca e liderul nostru. Sunt in ora si nu am ce face am zis sa arunc o privire pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Astazi a fost un bug minor la sistemul de war. Am pierdut attack-ul pe Rodeo, v-am dat liber, la cel pe Car Rent am fost foarte putini, deci.. Astazi a fost o zi proasta.

 

Vreau sa va atrag atentia in legatura cu prezenta voastra la primul war(interval 1). Am reusit sa luam 4 runde vs VDT in contextul in care eram 20 pe turf, ei 28 si WAR pe HQ-ul lor. La 20:30 am fost 30 ON si v-am dat liber crezand ca nu se va fixa asta seara problema. Sa fim online la fel de multi si maine, mai devreme, ca sa putem recupera ce am pierdut. Si astazi ati scapat de sanctiuni datorita bugului. De maine, lucrurile vor merge normal. Noapte buna !

 

 

Maine, 06.10.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 !

1. Verdant Family - Civilian Spawn LS : 20:00 - 20:30 (defend)

2. Verdant Family - Verdant I LS (HQ) : 20:30 - 21:00 (attack)

3. Vietnamese Boys - Car Rent LS : 21:00 - 21:30 (attack)

4. El Loco Cartel - CNN SF : 21:30 - 22:00 (defend)

Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

 

Edited by AnDeD
4/4 WARS - SE ACCEPTA 3 INVOIRI
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.