Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitări pentru recucerirea orașului, i-am lasat o amintire frumoasa lui Radu :))!

Am facut +20 ba sa moara dușmanii din facțiune care se oftica cand iau worst cu -3.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru recucerirea orasului. A fost destul de usor, i-am trimis iar in HQ :)), cum a zis si coke, daca vrem turfuri in LV va trebui sa fim mai activi si sa ascultam de conducere.

Link to comment
Share on other sites

Bineeeeeeeeeeeeeeee ba sacalilorrr pentru LSVERDE iaraaaaaaaaaaaaaa bineeeeeeeeee baaaa praduitorilor , ne bagam lv sa facem prapad :)))))) iauzi aici in special pentru cokeeeee si moldoveanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)))))))))))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de aseara baietii,am reusit in sfarsit sa facem LS verde din nou . Ma bucur ca s'a intamplat in ultima zi de waruri pe care am prins'o in aceasta factiune,va voi adauga pe toti la legende imediat . PS : VTB a inceput sa vanda si vata de zahar pe langa gogosi .

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de aseara baietii,am reusit in sfarsit sa facem LS verde din nou . Ma bucur ca s'a intamplat in ultima zi de waruri pe care am prins'o in aceasta factiune,va voi adauga pe toti la legende imediat . PS : VTB a inceput sa vanda si vata de zahar pe langa gogosi .

 

Gogosi ieftine :)) , sa adaugi acolo daca poti ca i-am tinut fara hq 2 saptamani :))!

Link to comment
Share on other sites

Neata GSB.

Abia ce m-am trezit si eu,cam dimineata dar nu prea am putut dormi din cauza unui dinte care a inceput sa ma doara. :(

Cine mai joaca cs:go de aici inafara de Bey,gigal si bodie?

Lasati-mi mesaj poate jucam cateva competitive astazi.

Link to comment
Share on other sites

@AIM HyperOwn Nu-s slab prietenas.Doar ca nu fac fata la rank-uri mai mari =))

Gen LEM,Supreme si desigur Global :P.

Aici ai canalu meu de yt, te poti uita la cateva video-uri sa vezi cum ma joc cs:go.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va spun ca , atat cat am fost eu in factiune aici , cu Radu leader a fost o atmosfera frumoasa dar haideti sa fie in continuare ,nu va oblig ( si nici nu am cum) dar va propun sa acordam cuiva o sansa , cuiva care nu a avut si acela e runk e prietenul meu de mai mult timp si e un baiat de treaba , glumet si pnm restu stiti si voi astia mai vechi, haideti sa-l votam pe el deoarece bey va ramane , si coke si probabil 90 % din factiune deci va propun sa votati runk ca leader pt o atmosfera placuta in continuare si pt a mentine orasu ! :*

Nu sunt pupincurist , e tov meu de mult timp asa ca vreau sa aiba si el aceasta sansa!

Edited by KipSZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Eu propun sa taci si sa ii lasi sa voteze ce vor. Daca tu il vrei pe runk voteaza`l si tine pentru tine. Nu e campanie electorala aici, asa ca vezi`ti de ale tale ;)

 

Ho ma ca doar am vrut sa propun ca e tov meu , unii au avut functia dc sa o aiba iar si sa nu incerce si altcineva.

Link to comment
Share on other sites

@, Atata timp cat cei care au avut functia sunt mai competenti de ce sa nu o aibe iar? Tu daca ai avut lider nu ai vrea sa ai iar? Si ai fi ipocrit sa zici ca nu ca sti si tu care este raspunsul. Si Beyond e prietenul meu dar asta nu inseamna ca stau sa zic pe la discutii sa il voteze.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Runk pentru lider,sper sa pastrezi orasul verde mult timp de acum incolo si sa continui munca mea si a lu' Anded fara prea multe batai de cap . Vreau sa va multumesc tuturor pentru momentele frumoase,in aceste aproape 6 luni petrecute in GSB am trecut prin multe,atat eu cat si factiunea,dar ne'am distrat pe cinste,am legat prietenii si am ramas cu niste amintiri. Asta mi se pare cel mai important deoarece este doar un joc . Mult succes in continuare tuturor,sper sa ramaneti uniti ca si pana acum si sa nu va mai certati din toate prostiile .

 

Remember #radualex95

Link to comment
Share on other sites

Neata GSB,vreau sa il felicit intai pe Runk pentru noua sa functie si welcome celor noi.Rau ca au plecat Sorin si Darius dar sper sa recurtam alti membri mai buni ca ei si sa luam cateva turfs LV/SF...Am vzt ca Bey ai pus demisia ...rau dar sper sa te razgandesti.Hai ne vedem in game si disera la wars,bafta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.