Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine, 16.11.2015, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 !

 

1. Verdant Family - Verdant I LS ( HQ ): 20:00 - 20:30 ( defend )

2. Verdant Family - Verdant II LS : 20:30 - 21:00 ( defend )

 

 

 

 

 

 

 

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

.

Edited by KipSZEW
Link to comment
Share on other sites

Baa eu nu inteleg, l-ati vrut pe Runk majoritatea acum de ce iesiti v-i s-a urat cu binele, eu sincer l-am votat pe Runk fara sa-mi zica nimeni ca am vazut ca trage binisor si m-i s-a parut ce-l mai potrivit dintre cei 3.Beond retrage aia, termina coaie cu prostiile

Link to comment
Share on other sites

Baa eu nu inteleg, l-ati vrut pe Runk majoritatea acum de ce iesiti v-i s-a urat cu binele, eu sincer l-am votat pe Runk fara sa-mi zica nimeni ca am vazut ca trage binisor si m-i s-a parut ce-l mai potrivit dintre cei 3.Beond retrage aia, termina coaie cu prostiile

Esti beat ba sau de ce scrii asa?:))

Link to comment
Share on other sites

Baa eu nu inteleg, l-ati vrut pe Runk majoritatea acum de ce iesiti v-i s-a urat cu binele, eu sincer l-am votat pe Runk fara sa-mi zica nimeni ca am vazut ca trage binisor si m-i s-a parut ce-l mai potrivit dintre cei 3.Beond retrage aia, termina coaie cu prostiile

A fost o neintelgere aseara pe /f ne acuza de niste chestii aiurea.
Link to comment
Share on other sites

A fost o neintelgere aseara pe /f ne acuza de niste chestii aiurea.

 

De ce chestii ne acuza maa?

Link to comment
Share on other sites

 

KipSZEW-Eu asera eram la sala cand s-a votat,deci nu stiu ce s-a intamplat,dar am intrebat cine a fost pe lista si din cei 3 Runk merita iar dupa el era magic..A iesit el,felicitari lui.Acum sa vedem ce va face,eu am incredere in el deoarece il cunosc foarte bine si cred ca va mentine LS-u verde mult timp si o sa luam si cateva turfuri in LV/SF..Hai bafta.

 

Link to comment
Share on other sites

Ca le am facut manareala sa nu ia niciunu dintre ei si alte chestii , cineva vrea sigur sa desrtrame factiunea . :(

 

 

Da ma stiu vroia sa iasa beyon, daca era pe lista el iesea sigur

Link to comment
Share on other sites

Asta a zis si runk pana a inceput votu , dar las o asa cine l stia destul de bine stia ca nu ar face asta.

Lasai ma coaie sa plece asta e, oricum adversarii nostrii poate isi vor lua hq si cateva turf pe langa hq, dar nu se vor indeparta prea mult de HQ

Link to comment
Share on other sites

Lasai ma coaie sa plece asta e, oricum adversarii nostrii poate isi vor lua hq si cateva turf pe langa hq, dar nu se vor indeparta prea mult de HQ

Membrii vin si pleaca , turfs la fel eu unul raman orice ar fii o mafie are si suisuri si coborasuri.
Link to comment
Share on other sites

Nick: HyperOwn

Level:66

Rank:2

Vechime:3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Green Street Bloods?:No Beyond no win! Am mai zis si cand luase ban atunci si ne`au calcat in picioare toti.

Esti de acord ca vei primi Faction Punish 60/60 daca nu ai vechime de cel putin 2 saptamani?: Da dar nu este cazul.

Cum te-ai simtit in perioada petrecuta in Green Street Bloods ? :Minunat.

Alte precizari?: Runk o sa iei factiune de la 0 :)

Nu inteleg ce-i cu faza no beyon, no win?Mosulica puterea unei mafii nu sta intr-un singur membru, sa sti asta de la mine asa sunteti toti pleaca unu bun plecati toti ca pierdeti fara acel membru, s-a mai intamplat o faza de genul in 2013 in 69 cu Rasta si gasca lui factiunea nu si-a mai zdrobit asa adversarii dar a facut fata si fara ei asa si aici.Oricum bafta mai departe

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Cei care vor sa plece , pot sa plece nu ii tine nimeni cu forta , vreau ca cine nu a fost adus de ei si cei mai vechi sa ramana sa facem treaba pt ca membrii or sa vina poate nu bun ca ei , dar va asigur ca nu o sa ajungem sa stam in hq.

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara GSB,vreau sa va zic ca eu raman aici la greu si nu o sa fac cum au facut ceilalti membri,a luat Runk lider si gata demisie..Ma ce are runk,mananca?O sa incerc sa aduc niste membri ca au fost cu mine in ELC cand eram sub si am luat 29 turfs si o sa ii aduc in GSB,stau aici sa te ajut Runk,te cunosc de mult si stiu ca ai putere pentru a face din aceasta mafie o mafie competitiva si sa ne batem cu VDT de la egal la egal cu tot cu Beyond in VDT si aia care erau la noi,hai bafta.Nu mai puteti demisiile pt ca a plecat Beyond,a plecat asta este..O mafie are suisuri si coborasuri asa ca nu va puneti demisiile la greu si sa ramanem si sa il ajutam pe Runk deoarece nu merita sa il lasam la greu.Hai bafta,ma duc sa ma uit la un film.PWP GSB NU PLEC DE AICI LA GREU...ASA A FOST SI IN ELC SI AM FACUT RANK5 ACOLO.Hai nb all.Maine la wars,bafta.

Edited by AIM Prodan
Link to comment
Share on other sites

AT RaduMamii-Bina man,tu cmz?Cum e sa fii lider la civil acum?E fain,no?

Neata GSB,acum m-am trezit si eu.Mai stau 10-15min pe forum/RPG sa vad ce mai e si dupa intru in game,ne vedem acolo si vorbim.Dati ad-uri ca recrutam..GSB POWER.Putem sa tinem orasu asa si fara Beyond si ceilalti..Hai vb in game,bafta celor care sunt acum la scoala/liceu.

Edited by AIM Prodan
Link to comment
Share on other sites

AT RaduMamii-Bina man,tu cmz?Cum e sa fii lider la civil acum?E fain,no?

Neata GSB,acum m-am trezit si eu.Mai stau 10-15min pe forum/RPG sa vad ce mai e si dupa intru in game,ne vedem acolo si vorbim.Dati ad-uri ca recrutam..GSB POWER.Putem sa tinem orasu asa si fara Beyond si ceilalti..Hai vb in game,bafta celor care sunt acum la scoala/liceu.

Greu suntem 28 o sa ti pun o tactica in pm si se rezolva !
Link to comment
Share on other sites

Buna Ziua GSB,ma duc si eu sa ma spal,imbrac si plec la liceu.Ne vedem diseara la waruri si sper sa fim macar 25 ON ca sa putem sa pastram macar Car Rent si sa luam VDT 2..Hai sa le aratam adversarilor din LS ca si fara Beyond,Hyper etc putem sa ii batem.Bafta celor care merg acum la scoala/liceu.Pwp GSB.

Link to comment
Share on other sites

Buna Ziua GSB,ma duc si eu sa ma spal,imbrac si plec la liceu.Ne vedem diseara la waruri si sper sa fim macar 25 ON ca sa putem sa pastram macar Car Rent si sa luam VDT 2..Hai sa le aratam adversarilor din LS ca si fara Beyond,Hyper etc putem sa ii batem.Bafta celor care merg acum la scoala/liceu.Pwp GSB.

Pup si eu , acm ma intorc :)) suntem 28 dar asta nu inseamna ca tre sa fim inactivi , haideti sa fim 25 si se poate apara cel putin car rent!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.