Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Crisitano,uita-te la SIGNATURE la mine,cand vei face ca in motto-ul ala,atunci sa comentezi la AnDeD si restul membrilor vechi din aceasta mafie.

Tu momentan ai sublider pe nuj ce,membrii nu aduci,fite ai,vocabular naspa ai.Ce sa zic , GG pt ce l-ai mintit pe RuNK ca cine stie ce faci,va vedea el mai tarziu ce om esti....

Edited by mR CoFFe
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna GSB,ne vedem maine in game,ma duc la somn ca maine trb sa plec de dimineata pana in oras sa scot niste foi etc.. pt scoala.Maine la ora 19:50 IN HQ PENTRU WARURI sa pastram cele 2 turfuri.Vreau sa le zic WELCOME celor noi si sper sa ne ajuti sa pastram turfurile verzi,nu uitati MAINE 19:50 in HQ pentru WARURI.Noapte Buna ALL.

Link to comment
Share on other sites

Crisitano,uita-te la SIGNATURE la mine,cand vei face ca in motto-ul ala,atunci sa comentezi la AnDeD si restul membrilor vechi din aceasta mafie.

Tu momentan ai sublider pe nuj ce,membrii nu aduci,fite ai,vocabular naspa ai.Ce sa zic , GG pt ce l-ai mintit pe RuNK ca cine stie ce faci,va vedea el mai tarziu ce om esti....

Incepi cearta si aici? Daca o dam pe joc si d astea esti singuru dintre noi 3 care ai luat ban pt cheats.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Incepi cearta si aici? Daca o dam pe joc si d astea esti singuru dintre noi 3 care ai luat ban pt cheats.
Adu dovezi ca eu am luat ban pt coduri si am si avut coduri.Pe CoFFe.3 nu eram eu , ca daca eram eu luam ban si pe contu mare,asa ca GURA MICA
Link to comment
Share on other sites

Adu dovezi ca eu am luat ban pt coduri si am si avut coduri.Pe CoFFe.3 nu eram eu , ca daca eram eu luam ban si pe contu mare,asa ca GURA MICA

Ai luat intrase i si cu mn confa si te plangeai ca nu aveai cod si d astea.
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna GSB,ne vedem maine in game,ma duc la somn ca maine trb sa plec de dimineata pana in oras sa scot niste foi etc.. pt scoala.Maine la ora 19:50 IN HQ PENTRU WARURI sa pastram cele 2 turfuri.Vreau sa le zic WELCOME celor noi si sper sa ne ajuti sa pastram turfurile verzi,nu uitati MAINE 19:50 in HQ pentru WARURI.Noapte Buna ALL.

Vezi ca nu stii sa dai mention prodane :) .
Link to comment
Share on other sites

uSp-Stiu ca au luat 2 ban,dar RayMondo nus chiar daca avea renko,si nici PerKele..O sa mai vina membri care fac + si sper sa pastram turfurile.

Vezi ca mi-ai gresit numele la evidentă ??

Link to comment
Share on other sites

uSp-Done.Diseara la 19:50 in HQ pentru waruri

Azi, 20.11.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" !

1. Verdant Family - Airport II LS : 20:00 - 20:30 ( defend )

2. Vietnames Boys - Richman LS : 21:00 - 21:30 ( Defend)

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

Edited by AIM Prodan
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna GSB,sambata si duminica recrutam ceva bun si de luni ne intoarcem in forta .

Acum ca am scapat de Crisiano. e mai linistita factiunea , sa speram ca ne vom revenii

Edited by mR CoFFe
Link to comment
Share on other sites

Maine, 23.11.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - Civillian Spawn LS : 20:00 - 20:30 ( defend )


2. Verdant Family -Airport II LS : 20:30 - 21:00 ( attack )


3.Vietnamese Boys-Bank LS : 21:00 - 21:30 (defend)


4. Verdant Family - Airport I LS : 21:30 - 22:00 ( attack )





! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Maine, 23.11.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Nu se vor accepta invoiri pentru ziua de maine.

1. Verdant Family - Civilian Spawn LS : 20:00 - 20:30 ( defend )

2. Verdant Family - Airport II LS : 20:30 - 21:00 ( attack )

3. Vietnames Boys - Bank LS : 21:00 - 21:30 ( defend )

4. Verdant Family - Airport I LS : 21:30 - 22:00 ( attack )

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

Ne vedem maine la waruri, noapte buna!

Edited by uSp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.