Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Trestiuta din plante, Asta e B-zone, nu-ti convine iti zice sa te duci sa joci in alta parte.Stim cu totii cat de "profesionisti" sunt multi dintre admini (iar asta e din ce in ce mai grav, atunci cand unii din ei au fost banati in trecut pentru distribuire coduri

Link to comment
Share on other sites

Bine bai k0rs tu ce naiba ai facut de ai iesit din factiune.

Nu am iesit maa coaie de buna voie, nu vezi ca m-a dat afara cica limbaj, nu stiu ce admin i-a zis lui sa sanctioneze asa (tipic B-zone) oricum nu ieseam de aici prea curand imi place mult mafia asta dar asta e daca il injuram pe ala de morti sau imi bagam ceva mai ziceam dar asa cand zic sugio poti sa sugi si o acadea nu e vb neeaparat de prostia la care s-a gandit ala si imi pare rau ca nu l-am injurat cum trebuie macar stiam dc am fost demis cu 3/3.Va salut!

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Ba, am sho o singura rugaminte la voi. NU mai fiti atat de incompetenti si nu mai faceti pe chiorii cand unii rup tastatura in 2 sa va faca voua spam sa mergeti dracului pe zona si sa stati UNDE VI SE SPUNE. 2 war-uri pierdute aiurea. ms anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.