Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nici nu au luat 7 insi ban in 11 zile, e cum zic ei, ca nu au coduri, e doar skill. Tristut :(

Vezi ca ai de plătit ceva blacklist la LS Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Cand vine vorba de discutiile la ''Golden Team'' se face spam la nebunie, insa la factiuni aproape deloc, tare inactivi sunteti voi pe forum ma nene ma ;)
Din pacate vad ca nu ati prins atacuri, si avem 2 war-uri pe cele mai proaste timpuri posibile, la inceput si la sfarsit. Mare pacat..totusi macar daca suntem activi o sa le castigam.
A da si apropo, sunt sef de pagina.

Edited by Unchiu ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ce sa va spun ma praduitorilor , ati apelat la admini , ca nu faceati fata cu tot cu trupa asta wow zew-vip , nu uitati fratii mei rege-aim sunt cu mult peste voi , aceste 2 clanuri de baieti cu pasarica , (nu am cum sa va numesc altfel , se stiu ei) , cand faceam parte din zew erau baieti capabili , dar vad ca s-au schimbat treburile , am vrut sa revin in zew , dar pentru ce ati facut nici sa nu mai aud de aceste clanuri de pasarici , NU UITATI baietii mei ca nu scapati asa usor de noi , o sa va urmarim peste tot si o sa spalam podeaua cu voi cum am facut-o pana acum , DATI REPORT , NO STRESS FETELor. Va pwp. Pentru ce ati facut , nu pot sa va numesc decat niste lasi. V-ati murdarit reputatia cu intamplarea asta.

Zi sa mori tu ca e aim mai bun ca vip, da nu uitam de marele Printu zis Beleaua care-mi suferea ca am v3, so
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.