Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Zic sa dai edit, daca nu vrei ca te adauge frustratul la complaints.

 

Pentru toti este valabil.

Stai asa sefule ca am dat PM lu Kelton . Pai eu iau FW pt ca am scris "ce faceti" la discutii ma si dovada e veche de 5 zile cand mi'a facut ala post ? Pai asa ceva nu se poate .

Link to comment
Share on other sites

oi, am back , wish to have a good time like the old time, cya tomorrow,gd Night.

Link to comment
Share on other sites

Pentru a-mi incepe discursul in fata voastra dragi colegi si pentru a nu lua Fecşăn uarn vreau sa va zic ca suntem o mafie de codati.

Se pare ca sunt atat de bun incat m-au pus pe lista de Interdiction Request deja.

Miercuri banat pentru coade, am luat unban, ieri x2 TW, azi sa ma astept la ban ca i-am furat tiru' lu' Spawn ala de 14 ani si pune adminu' sa-mi dea ban pt Comportament Non-RP sa moara fata mea.

Blast, du-te si arunca-te de la etaj ca ai batut GSB si ai luat unban, eventual daca vrei SF, trebuie sa ne dai niste banuti ca am vazut ca-ti cam place sa schimbi nickname-urile la aia din KIA, csf si tu, bine cu 1 rinichi?

Daca e sa ma puna pe interdictie, asta e, cand scap de ea revin cu forțe noi.

Recunosc, req, e doar un joc si par no laifar, gen Blast sau Phax zis Mustata de fecior la 16-1u ani.

Spawn, esti un dulce, te-am ajutat de 2 ori si dai PRO la interdictie <3

Link to comment
Share on other sites

@, Ori faci pe prostu' ori esti prost. Du-te ma nene si lasa adminu' ca esti degeaba. Habar n-ai ce e ala aim sau norecoil si tu banezi pentru coduri. Du-te si ajuta civilii de lvl 1 sau ocupa-te de alte treburi de admin gen, da slap la aia de se blocheaza, un kick la dm-isti, o licenta suspendata ca banurile si codurile nu-s de tine.

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Sa moara familia mea de va mint, asta e mai prost ca astia de s-au retras, gen hutsway si restu'

Na dovada de ban=))

Explicatii: 1. 2:00 - iti fuge tinta dupa el si tragi in zid , 2. 2:27 aceeasi faza ca la ''1'' =))

 

Link to comment
Share on other sites

3 sferturi din adminii de level 1 nu ştiu să tragă, nu au habar cum se mănâncă un cod şi ei banează codaţi. Iar cealaltă parte nu îşi dă interesul să baneze codaţii adevăraţi. Şmechereală, totu' se întâmplă pe dos.

Link to comment
Share on other sites

Era de asteptat sa inceapa sa se puna toti pe interdictii vs noi. Csf, n-ai csf. Insa sunt uimit de raspunsul lui Kay, nu ma asteptam.

In rest, cei ce au fost de acord, cand a fost la voi in gang, v-ati milogit sa vina, a iesit si acum il faceti pe la spate. Urat..., ce sa zic, nu mai zic nimic.

Iar asazisul Admin Raparoo, sau cum il cheama, habar nu are cum se mananca trasul cu arma si el se gandeste ca ADMIN, CU DOVEZILE altui admin pe care a luat unban, sa le puna drept dovezi de interdictie.

Ma uimeste din ce in ce mai mult Kelton, cui ii da admin. Macar daca-si impartea adminii pe grupuri. Pasnici la pasnici si etc.

Trist, trist rau.

Link to comment
Share on other sites

Lansam o campanie ceva? Devine deja prea banal ce se intampla, numa nervi provocati, diminuarea poftei de joc, ce dracu se intampla?

 

Culmea ca in orice chestie ce tine de ilegalitati [ coduri ], sanctiuni. GSB e mereu prima. Asta este.

 

Ne auzim la wars, boyzzz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.