Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara, cel mai groaznic drum de la liceu spre casa. Masina care ma ducea la tramvai nu a mai venit si am luat'o pe jos cu vantul care imi intra in fata. Ajuns la tramvai am asteptat 40 DE MINUTE, de obicei tramvaiul vine la 5 minute. Cu tramvaiul am mers alte 20 de minute si cand m'am dat jos din tramvai si ma indreptam spre casa, ce sa fie, vantul imi batea tot in fata, mai avea putin si ma lua pe sus. Intr'un final am ajuns acasa la 20:30 in loc sa ajung la 19:45 cum ajungeam de obicei .. Daca tot e asa de frig in Bucuresti si RATB cirucla .. mai bine spus nu circula .. sa inchida dracului scolile .. Acum cand vroiam sa ma relaxez pe sa:mp, ce sa vezi? nu merge .. X( Nici daca se deschide numai intru, asa ca .. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Mai stau si eu putin si ies,daca tot nu merge serverul ma duc la TV .

Ne-ai mai spus odata maa...

Eu mai stau putin si ma duc la T.v sa vad ce mai e .....

Edited by BrEaKzuTzU
Link to comment
Share on other sites

Eu stau la cativa km de hoster si e o vijelie si o zapada cat vezi cu ochii plus ca au fost pene de curent... Probabil asta este motivul...

 

@ Eu am iesit, se pare ca nu vine prea curand avand in vedere vremea, v-am pupat, vorbim maine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.