Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta in continuare baietii , aveti grija de voi !

Paterno este si va fii ce-a mai frumoasa mafie in care am fost cu membrii de nota 10 nu stiu daca am avut mereu un comportament adecvat dar asa cum sunt eu va respect pe toti !

Felicitari Ecs7azy si Lolli va faceti treaba foarte bine !

 

Am postat aici ca sa imi iau ramas bun de la voi !

Link to comment
Share on other sites

=))))))) ASA HAL DE FACTIUNE DE PANARAME CE SUNTEM????

 

Toata lumea zice noapte buna, si in game suntem vreo 14 care am dat rob! Cum ma sa dai rob cu 3 masini toate full si pe deasupra si cineva sus =)))))) Doamne, suntem incredibili!!!! Acum sigur aveti ce povesti pe viitor :))))

Link to comment
Share on other sites

=))))))) ASA HAL DE FACTIUNE DE PANARAME CE SUNTEM????

 

Toata lumea zice noapte buna, si in game suntem vreo 14 care am dat rob! Cum ma sa dai rob cu 3 masini toate full si pe deasupra si cineva sus =)))))) Doamne, suntem incredibili!!!! Acum sigur aveti ce povesti pe viitor :))))

Daaaa.. din cate factiunei am fost eu pana acum in asta e super tareee!!!

Ideem LoLLi ... amintiri din copilarie (Paternorie) :))

Link to comment
Share on other sites

Eu cu blood. =))))

 

Spuneti voi ca nu e misto =))))

Voi doi nu sunteti sanatosi =))

BlooD sa sti ca il imiti bine pe Becali =))

 

Apropo:Nu cred ca a mai dat nimeni un rob asa mare ca si noi,la cate masini de pd erau la HQ.. :D

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

Hai frate asa hal :)) Suntem decat 22 on la 12 noaptea in game, o punem de un war? :)))

 

Mai bine lasa, ca in jur de 15 frecam laba in jail de la rob-uri :))))

Link to comment
Share on other sites

Ba dar nebuni mai sunteti ma =)) omfg.

 

Sa-mi bag picioarele ma,de inteleg cum fac unii atat de multi bani intr-o perioada asa de scurta de timp...Acuma 1 saptamana,RounD avea doar un Huntley,acuma are Infernus & Mesa =)). CUM?:O

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu , noapte buna !

 

V-am rugat azi cand sa deschis topic-ul sa invatati sa postati? Inca un mesaj de genul si iar dam TC... Sau, mai bine, cand vinde Dani sau JustMed sa cerem cate un suspend pentru voi ca sa va potoliti. POSTATI CU CAP, NU DOAR PENTRU +1!

Link to comment
Share on other sites

Hai frate asa hal :)) Suntem decat 22 on la 12 noaptea in game, o punem de un war? :)))

 

Mai bine lasa, ca in jur de 15 frecam laba in jail de la rob-uri :))))

E foarte bine ca am fost 22 la ora 12 noaptea,pentru ca inainte de micul wipe,doar eu cu Ecs7azy eram on pana la 4-5 dimineata,asta inseamna ca suntem activi... :))

Apropo:Chiar am chef de un war,dar problema ca suntem la jail si nu avem cu cine sa facem :))

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.