Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

TOATA LUMEA IN JOC, ESTE INADMISIBIL DIN 42 DE PERSOANE 11 IN LINIE LA ANTRENAMENT, DAU FW LA TOATA FACTIUNEA DACA NU SE FAC 20 INSTANT !

Link to comment
Share on other sites

HAI SA BEEEEEEEEEEEEEEEEEEM FRATIII MEI BUCURESTENIIIIIIIII :

 

Chiar si noi ne'am intrebat, ne'am intrebaaattt..Cum de LoLLi nu e beat?:))

 

As veni in 3 linii...dar nu am cum (ban) :))!

 

M-am calmat, nu are rost sa ma enervez pentru niste copii... Le dai un deget, ii cresti, ajung mari si dupa te f... in gura, airuea... Si mai sunt altii carora le permiti glume si dupa te fac pe la spate!

 

In fine..

Care te supara in halul asta?:))
Link to comment
Share on other sites

TOATA LUMEA IN JOC, ESTE INADMISIBIL DIN 42 DE PERSOANE 11 IN LINIE LA ANTRENAMENT, DAU FW LA TOATA FACTIUNEA DACA NU SE FAC 20 INSTANT !

Wtf cum ma 11 in linie :))0 Esti nebun?:))

Ce chef de antrenament (DM) aveam acum :X

Link to comment
Share on other sites

Incepand de astazi, datorita tuturor neplacerilor create mie in cadrul antrenamentului din aceasta seara, vreau sa va multumesc tuturor ca ati fosti niste scumpi, asadar, totul de acum incolo va fi sanctionat, orice injuratura, orice jignire, orice gluma proasta, orice cuvant ofensator la adresa cuiva, orice tampenie pe care o faceti veti fi sanctionati. Glumele intre voi indiferent daca va permiteti sau nu, NU le faceti altfel veti fi sanctionati. Nu-mi pasa daca va convine sau nu, vreti sa vedeti cat de ne-om pot fi cu voi pot face si asta, am ajuns la maximul paharului si decat sa renunt la factiune pentru voi mai bine renunt la voi si gata. Toate iesirile nescapate de sub control vor duce la sanctiuni de la FW la DEMITERE. Nu mai sunt prietenul vostru, sunt pur si simplu subliderul factiunii si ATAT! Nu mai aveti ce discuta cu mine din momentul acesta decat STRICT legat de factiune, va salut si va doresc o seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Cand omul va da un deget, voi ii luati toata mana. Foarte bine, ne vom schimba noi daca voi nu ati facut-o. Cum zicea si LoLLi mai sus, de acum incolo discutiile noastre vor fi strict Lider / Sublider - Membru. Orice gluma pe /f va fi sanctionata. Am vrut sa nu fim ca alti lideri, sa putem glumii, sa avem o legatura, dar vad ca nu se poate. Inca ceva, eu am niste probleme saptamanile astea si... o sa cam ramaneti cu LoLLiPoP.

Nu va convine ? Vizitati topicul "demisii" fara nici o retinere.

 

Bagati bine la cap ce v-am zis !

TopicClosedbyEcs7azy.png

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

Inca un post de'asta si o sa fi sanctionat.Fratilor,nu mai postati aiurea daca nu aveti ce spune,va rog eu,se sanctioneaza destul de grav...

Nici eu nu scriu nimic daca nu am ce,decat sa ma bag aiurea in seama mai bine tac,uite post "Buna dimineata." :-q Poi cred ca pe nimeni nu intereseaza daca vede un buna dimineata aici. Asa ca,pentru +1 scrieti altundeva,nu aici.

 

Body95,nu te supara,putea fi oricine in locu tau,dar vad ca e prea ...

Link to comment
Share on other sites

Inca un post de'asta si o sa fi sanctionat.Fratilor,nu mai postati aiurea daca nu aveti ce spune,va rog eu,se sanctioneaza destul de grav...

Nici eu nu scriu nimic daca nu am ce,decat sa ma bag aiurea in seama mai bine tac,uite post "Buna dimineata." :-q Poi cred ca pe nimeni nu intereseaza daca vede un buna dimineata aici. Asa ca,pentru +1 scrieti altundeva,nu aici.

 

Body95,nu te supara,putea fi oricine in locu tau,dar vad ca e prea ...

Ai dreptate FaraDrum25. Aveti grija mai ales ca e Dani aici. :))

#Cred ca ma duc sa fac un logo sau un sig ceva. Caut poze pe net. Daca are cineva poze frumoase cu HQul, membrii, un war ceva, sa-mi dea PM cu ele.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai posteaza cineva mesaje gen 'Buna dimineata' 'Buna seara' 'Am plecat' 'Ma duc la masa' etc... Mesaje in general care nu contin o fraza sau sunt facute doar pentru +1 dam TC la discutii o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, Paterno. Am ajuns si eu acasa si am intrat putin la PC, dar vad ca nu merge serverul... E un frig afara... Ma duc sa fac un dus cald ca mi-a inghetat nasu', vorbim mai incolo.

Link to comment
Share on other sites

Eu ma joc pe movie cu cativa dupa B-Zone, haideti si voi daca va plictisiti :

HostName: B-Zone: Movie Server (0.3d)

Address: 89.33.242.115:7777

Players: 21 / 50

Ping: 39

Mode: MovieBuilder 1.0

Map: San Andreas

Link to comment
Share on other sites

Hai ca intru, ca ma plictisesc, sper sa nu fie ratati d'aia, sa imi dea kick pentru DM, de parca nu ar fi server de DM :-J . Tocmai cand avem si noi zile libere fara scoala, nu merge B-Zone .. nasol.

 

 

Edit: Misto, intru si primesc ban .. Zww esti un mare noob cum ai luat admin?

Edited by Blue96
Link to comment
Share on other sites

Hai ca intru, ca ma plictisesc, sper sa nu fie ratati d'aia, sa imi dea kick pentru DM, de parca nu ar fi server de DM :-J . Tocmai cand avem si noi zile libere fara scoala, nu merge B-Zone .. nasol.

 

 

Edit: Misto, intru si primesc ban .. Zww esti un mare noob cum ai luat admin?

 

Pai, nu ai voie DM la spawn, in rest poti face ce vrei. Si chiar nu e server de DM, e de movie!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.