Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Baaaaaa, asta e post la tine ? /:)

 

Haha, sexoas(a) :*

Cel mai :)).

 

New avatar :>. Maine zi de war baieti, sa speram ca luam si noi ceva teritorii.

Link to comment
Share on other sites

Baaaaaa, asta e post la tine ? /:)

 

Cel mai :)).

 

New avatar :>. Maine zi de war baieti, sa speram ca luam si noi ceva teritorii.

 

Ce e cu inactivitatea asta la tine?Iti pui avatare cu femei frumoase ca esti frustrat?:))

Link to comment
Share on other sites

Ce e cu inactivitatea asta la tine?Iti pui avatare cu femei frumoase ca esti frustrat? :))

Ce inactivitate ba ? Am jucat si eu putin red alert 3 si sari tu mare smecher ? Ia fa flotari si numai comenteaza. >:P
Link to comment
Share on other sites

Ce inactivitate ba ? Am jucat si eu putin red alert 3 si sari tu mare smecher ? Ia fa flotari si numai comenteaza. >:P

 

Tu vezi ce scrii?sau mai bine zis vezi cui te adresezi de vorbesti asa?mucosule,asa vorbesti cu tactu :)).

Hai noapte buna,ne vedem maine la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Tu vezi ce scrii?sau mai bine zis vezi cui te adresezi de vorbesti asa?mucosule,asa vorbesti cu tactu :)).

Hai noapte buna,ne vedem maine la waruri.

Mucosule ? Tu pierzi liderul dintr-o prostie si tot eu sunt mucos ? :))). PRAF !

 

Am iesit si eu Paterno, noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

neata pateu , ba rizea , fii atent idee : daca tot ai facut topic de war , hai sa facem si prezenta la war, adica sa faci ss la : 18:00 , 19:00 . 20:00 , 21:00 , 22:00 , si eventual 22:59 , si sa scrii la fiecare la cate war-uri a participat , si daca nu a participat macar la jumatate din warurile care s-au facut in ziua aia fw , adica : azi facem 4 waruri, macar la 2 sa fi prezent etc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neata panterelor,azi vreau sa va transformati in tigri sa luam macar hq:))

Lasa-te =)).

 

Neata baietii mei, acum ceva minute m-am trezit si eu, intru in joc. Poate nu sunteti on la 18:00 ca va sparg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.