Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

neatza,va astept si eu la antrenament deseara,pana atunci,vad ce o sa fac sa scap de plictiseala.

" Sunt o cauza pierduta,ipocritule,nu? Daca te-au atentionat atat de multe persoane ca sunt un ratat,de ce te rugai de mine sa vin la tine in factiune ?! Dupa ce te-am dus la rank 1,ce poti spune si tu? Nu ma asteptam sa ma admiri acum,dar nici sa inventezi astfel de aberatii si sa exagerezi in halu' asta. Pa.

IPOCRITULE. " Na b0d0, love love love =)))) ipoctritule !!!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paterno!

Eu am plecat la scoala,ne auzim diseara la antrenament,aveti grija ce faceti.

Haha, daca te-a pus tactu' sa te muti in Anglia, jet la scoala :)).

 

neatza,va astept si eu la antrenament deseara,pana atunci,vad ce o sa fac sa scap de plictiseala.

Go /wank.

 

Neata Paterno, m-am trezit si eu. Probabil am sa intru si eu in joc, o sa ma plictisesc oricum.

Link to comment
Share on other sites

" Sunt o cauza pierduta,ipocritule,nu? Daca te-au atentionat atat de multe persoane ca sunt un ratat,de ce te rugai de mine sa vin la tine in factiune ?! Dupa ce te-am dus la rank 1,ce poti spune si tu? Nu ma asteptam sa ma admiri acum,dar nici sa inventezi astfel de aberatii si sa exagerezi in halu' asta. Pa.

IPOCRITULE. " Na b0d0, love love love =)))) ipoctritule !!!

 

 

Asa e,are dreptate :)).am rank 2,probabil nu stie

Link to comment
Share on other sites

Terminati cu posturii-le astea,daca postati postati o propozitie - doua,nu 4 cuvinte.

 

Buna dimineata Paterno!

Eu am plecat la scoala,ne auzim diseara la antrenament,aveti grija ce faceti.

Neata! Antrenament la 20:00 nu? Ne vedem in-game imediat
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno,am plecat si eu la somn,maine la scoala..Ne auzim la war-uri.

PS:Dreams eu am inceput scoala pentru ca am avut vacanta o saptamana in Noiembrie si o sa am o saptamana si in Februarie numa asa ca sa-ti fac tie in ciuda.

Think,mai subtire cu limbaju pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno,am plecat si eu la somn,maine la scoala..Ne auzim la war-uri.

PS:Dreams eu am inceput scoala pentru ca am avut vacanta o saptamana in Noiembrie si o sa am o saptamana si in Februarie numa asa ca sa-ti fac tie in ciuda.

Think,mai subtire cu limbaju pe forum.

 

Incep sa ma indoiesc in legatura cu orientarea ta sexuala, serios.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno,am plecat si eu la somn,maine la scoala..Ne auzim la war-uri.

PS:Dreams eu am inceput scoala pentru ca am avut vacanta o saptamana in Noiembrie si o sa am o saptamana si in Februarie numa asa ca sa-ti fac tie in ciuda.

Think,mai subtire cu limbaju pe forum.

Bulan (:|

 

Incep sa ma indoiesc in legatura cu orientarea ta sexuala, serios.

+1.

 

Noapte buna baieti, am iesit si eu, ma bag la tv pana mi se face somn. Ne auzim maine cand e zi de war. Daca o sa fim ca la antrenamentul de azi, luam tot :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.