Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Nu mai face posturi de genu asta in topicu acesta ca poate iti iei suspend pe forum.

 

Sper sa fim cat mai multi la war si sa facem fata celor din TTB,cum ieri am fost 27 on si astazi putem fi,doar sa ascultati de LIDER SI SUBLIDER

 

CINE E ABSENT/FACE - MARE/NU ASCULTA DE CONDUCERE ARE !FW!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ehh...ce vise pe capul vostru..totusi sa veniti la war..ne distram si noi..

Ce mai ziceeti? Inca-o zi si vine iarasi weekendul :X

Ne vedem in game pe la 5-6...ma apuc de teme.. sanatate!

Sãnãtate și ție Barosssanule.

Azi iar nu vin la war, calculatorul nu ma lasa.. Sper sa va descurcati!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, nu prea pot face mare lucru in game pentru ca iau desync cum ies din hq si merg pe zona de war. Lasand astea la o parte vreau sa va multumesc pentru voturi si sa va zic ca, de luni o sa ne apucam de treaba. Ca sa raspund la intrebarea pe care probabil multi dintre voi v-o puneti mai exact "cine va fi subliderul", nu o sa-l aleg acum pe moment, in orice caz pana luni va fi unul. Ca va fi din interior sau exterior nu stiu, nu promit nimic, nu am de gand sa-l aleg in graba si sa regret mai tarziu.

#Am sa va rog sa nu apelati la topicul demisii pentru ca am pierdut in seara asta si sa ramaneti in continuare aici cum ati facut-o si pana acum. Evidenta pentru war-urile din seara asta nu se va face. Cel mai sigur va fi o sedinta duminica la care vom discuta mai multe insa nu stiu sigur, sa vad maine ce rezolv cu cei de la telekom, o sa anunt la anunturi importante si in joc daca va fi. Seara faina sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

@@GF CarreY, Demisie salpa, nici nu ma gandesc..sa deschizi si tu aplicatiile alea..:D

Hai ca de luni speram sa ne reluam activitatea..chiar imi pare rau pentru frees...pentru o mica greseala a pierdut...ce sa-i faci , welcome to B-zone...Va doresc un weekend placut tuturor, sanatate!

Link to comment
Share on other sites

@@GF CarreY BRAVO MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. In sfarsit A LUAT LIDER CINEVA CARE MERITA. (dupa rizea). Sper sa faci o treaba buna ca lider, ai grija ce faci bla bla. Ti-am zis si pe mess (de daca esti de moda veche si nu folosesti skype). Bajetizlor care sunteti aici de cand am fost eu lider, nu va dati demisia... SIIII.... TINETI-VA BINE CA REVIN salz

 

 

Nu dati report, salpa.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, ma bucur pentru tine Alecsutule, ti-am spus si in game. Daca faci alegerea corecta vom reface ceva puternic si de durata.

Imi pare bine ca ai luat tu, trebuia de prima data. Cat despre Frestyle a gresit din primele minute... nu m-am mirat la ce a facut mai departe.

Link to comment
Share on other sites

[member'GF CarreY] Vorbeam noi in drum spre war despre lider, și s-a nimerit ca tu sã iei, la warul de pe 24, atunci cand erai un amarat de rank 4 =)) Anyway, pot sa intreb, ce am ratat? =)) De pe 24 nu am mai intrat deoarece am probleme cu windowsul.. Sper sa ma intelegi carrey. Ma scuzati de greselile gramaticale, scriu de pe telefon.. PS:rizEa ne pandeste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.