Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru saptamana asta insa incercati sa ascultati mai mult de ce vi se zice pe /f, daca nu, o sa trec la sanctiuni si nu cred ca o sa va placa.

#O sa adaug o noua regula zilele astea dupa ce o sa vorbesc cu un admin 4 si nu o sa mai accept inactivitati celor care au sub doua saptamani in gang sau daca o voi face, o sa le accept pentru minim 3 zile si cu motive bine intemeiate, succes.

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu am ajuns acasa acum 30 minute, am avut meci.

Ne vedem putin in joc, dau si eu un /work ceva :)

pwp

 

#EDIT : dati si voi un plus, e o propunere mai mult decat jmek http://forum.b-zone.ro/topic/262485-propunere-adaugare-comanda-surrender/

Edited by AIM Raducu xd
Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu sunt noul vostru coleg. Am avut treaba in cursul zilei si nu am putut posta mai repede. Acum am ajuns acasa de la un majorat, sunt putin (mai mult) cu capu-n nori, dar nu-i bai. Maine o sa ne auzim pe [/f]. Sper sa ne intelegem. Noapte buna Pimps. Kisses from Maxi :*

Edited by eS Maximus
Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu la colegiu, ne auzim diseara la war-uri si sper sa fim toti, vreau sa batem tot si nu exista scuze sa nu veniti.

PS: Imi pare rau ca ma dau eu mare smecher aici, dar vreau sa ducem aceasta mafie in varf, este factiunea mea de suflet si nu voi lasa pe niciunu dintre voi sa o distruga. Baftalo!

Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am venit de la liceu. Am trecut pe forum sa va salut, imi termin treburile si ne auzim prin joc.

Crestem pe fiecare zi si asta ma bucura, suntem in asteptarea a doi membri buni, Bad si Schwps, totusi nu trebuie sa ne culcam pe o ureche si sa fim constienti ca Bratva in cazul in care primeste Katzuno lider va creste destul de mult.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.