Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Primul meu post aici, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa facem o treaba pe masura ! Noapte buna

Ne revedem, liderule. Welcome!

Link to comment
Share on other sites

GG pentru atack printeselor, sper sa castigam diseara ca avem doar un war, daca se poate sa fiti azi in numar cat mai mare la war deoarece este foare important fiecare atack pe care il prindem. Ceawles ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

Clar...A luat Jorik ban.In seara asta avem doar un war si trb sa il castigam deoarece e aproape de HQ..E pe mats deliver si trb sa stam uniti sa sa ascultam de rank mai mare!Salut

Link to comment
Share on other sites

Salut..Felicitari pentru warul din aceasta seara.Au mai luat inca 3 ban pe degeaba.2 dintre ei sunt 100% ca nu erau codati dar Nick nus daca era..Asta este..Dati /ad-uri ca recrutam..Rank4+ nu uitati de attack!

Link to comment
Share on other sites

Salut smecherilor, aveti grija cu codurile in perioada asta, e vara, a trecut examenul, bacul si adminii s-au pus serios pe treaba.Din cate am vazut au luat multi ban atat din acest gang cat si din celelalte, s-a inceput curatenia de vara prin ganguri vad.Incercati sa jucati corect, altfel o sa avem aceiasi soarta ca Avispa, si nu e corect pentru unii care chiar au jucat corect si nu s-au activat nici in cele mai grele momente.Mult succes si spor la fraguri. #CodatiiTREBUIEsaMOARA.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.