Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • TheDarkLordB1 ,

     

    Count LuNg ZEW , sNrobert ZEW -stimata conducere in seara asta 11/12/2015 nu pot veni la war-uri deoarece sunt plecat la sala(in fiecare joi am sala) deci nu pot veni,am spus aici la discuti pentru ca pm-uri nu pot sa va dau ori aveti prea multe pm-uri ori nu imi merge mie browseru,dar stati linistiti inafara de joi seara voi fii prezent la toate war-urile.Spor la War-uri !!

Link to comment
Share on other sites

 

  • TheDarkLordB1 , Count LuNg ZEW , sNrobert ZEW -stimata conducere in seara asta 11/12/2015 nu pot veni la war-uri deoarece sunt plecat la sala(in fiecare joi am sala) deci nu pot veni,am spus aici la discuti pentru ca pm-uri nu pot sa va dau ori aveti prea multe pm-uri ori nu imi merge mie browseru,dar stati linistiti inafara de joi seara voi fii prezent la toate war-urile.Spor la War-uri !!

 

Suntem in 12.11 :) da' n-are nimic

Link to comment
Share on other sites

 

  • TheDarkLordB1 , Count LuNg ZEW , sNrobert ZEW -stimata conducere in seara asta 11/12/2015 nu pot veni la war-uri deoarece sunt plecat la sala(in fiecare joi am sala) deci nu pot veni,am spus aici la discuti pentru ca pm-uri nu pot sa va dau ori aveti prea multe pm-uri ori nu imi merge mie browseru,dar stati linistiti inafara de joi seara voi fii prezent la toate war-urile.Spor la War-uri !!

 

mda 12/11/2015 nu cum am scris acolo :))

Ty Robert :*

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, am trecut pe aici sa va comunic urmatorul lucru: de la un timp ati inceput sa nu mai ascultati si sa faceti tot de capu vostru, va promit ca incepand de maine o sa fiu foarte drastic, cine nu a respectat regulamentu sau a incalcat ordinele mele sau a lui Lung este dat afara. Nu-mi pasa cat de dragi imi sunteti, astazi m-ati suparat foarte tare. Saptamana asta pot spune ca a fost un total esec, nimic nu a iesit cum trebuie, am doar cativa oameni de baza in aceasta factiune care asculta si fac si +, restu ar trebuie sa va dati demisile. V-am mai si spus mai bine 41 de incepatori si aia dornici sa invete si sa ma asculte decat voi, va credeti zewi dar nu sunteti :). Deci cum v-am mai spus si sus aveti grija ce faceti, presimnt ca o sa fac putina curatenie de Iarna.

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1, printre singuru rambo necodat care rupe, mz.

Nu's ZEW, sunt talent pur.

Ba astia in **** mea e un joc, mai si pierdem, nu mai traiti asa de mult in el, plangeti, suferiti de codati, deveniti nervosi, lel, nu castigati/nu pierdeti nimic. Incercati sa fiti mai calmi si sa NU MAI TRAITI IN p*** MEA IN JOCU ASTA. E un joc coaie, ne distram nu facem o tragedie ca pierdem niste waruri, nu numai asta inseamna sa fii in gang.

Hai noapte buna, ne vedem maine!

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1, printre singuru rambo necodat care rupe, mz.

Nu's ZEW, sunt talent pur.

Ba astia in **** mea e un joc, mai si pierdem, nu mai traiti asa de mult in el, plangeti, suferiti de codati, deveniti nervosi, lel, nu castigati/nu pierdeti nimic. Incercati sa fiti mai calmi si sa NU MAI TRAITI IN p*** MEA IN JOCU ASTA. E un joc coaie, ne distram nu facem o tragedie ca pierdem niste waruri, nu numai asta inseamna sa fii in gang.

Hai noapte buna, ne vedem maine!

Taci drq prostule, te-ai gasit sa vorbesti si tu L-)

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, ba milogule, vezi-ti de treaba ta, te-a bagat cineva in seama? Cred ca nu, stai in banca ta ca n-am chef nici de arfele tale. Te simti cumva, si daia te revolti? Gura mica, pls.

Link to comment
Share on other sites

# Va reamintesc ca in searra asta avem 3 waruri. Rog o prezenta destul de mare si o ascultare ca la carte. Incepeti sa va conectati incepand cu ora 19:30 PENTRU A NU avea discutii ca de ce sunteti sanctionati la ora 20:00.

 

 


 

Felicitari pentru reusitele din aceasta saptamana. Ne auzim luni.

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

N'seara mai, felicitari pentru azi! Ne-am descurcat cat de cat bine, dar totusi, am avut noroc ca RDT au fost mai putini ca ieri, ca de alta nu stiu cum castigam, desi daca ne duceam ieri la ei la i poate rezolvam ceva, dar nah.

 

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti, bai jupanilor?

Eu acum m-am trezit si voi pleca in 2-3 ore pe afara si revin dupa pranz si ma apuc sa fac mare video. :))

@, @, misto, bai verilor, aveti laik. Ionule, imi place AK47-le ala al tau, am vazut ca ai postat armele, misto. :))

Link to comment
Share on other sites

@, frumos, dar ti-ai stricat video cu maneaua aia. :)

@, codat jegos, pls. Mersi fratele meu, te astept Sp again.

Salutare astronautilor, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.