Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, aaaaaaa, pai de ce nu zici asa, nu stiu incerca ..hmm, habar n-am =)))), stiu multe dar nu-mi vine in cap unu misto rau acum.

Link to comment
Share on other sites

@, Ce-ţi mai place spamu.

 

Bună seara dragi internauţi. Vreau să vă spun că de luni va trebuii să avem activitate pentru a merge în oraşul LS. Deci vedeţi şi puneți-vă pe treabă. Sănătate și week-end plăcut. :-H

 

Edited by S k Y V i P BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Va salut, cu ocazia astsa va prezint si voua noile mele moduri 2k15. NU stiu daca sunt chiar extraordinare dar sunt niste arme cam unice si cateva moduri frumoase.

http://forum.b-zone.ro/topic/304867-new-modspacks-2k15-by-hristian-ryakk-phenomz0r/?p=4603138

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Am pus doar fazele cu kill-uri, nu mai mult ca altfel il faceam de 10 minute dintre care 5 alergam pe turf. :))

Nici nu faci bine killu' si se schimba imaginea, lasa-l mai mult drq, ca nu se intelege nimic. Parerea mea.

Cum ba sa-mi dea warn pentru asa cv de la prima abatere ma???:http://imgur.com/n5Du32G

Sa-ti dea war la prima abatere asta inseamna sa fii mafiot.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

:)))))))) Doamne ba, cum pana mea sa dai asa ad.

Normal ca iti da la ce level ai.

 

Salut mai, nuuuuubs, ce faceti? deci maine ar trebui sa fie ziua cea mare, nush, dar vedem.

Dati attack bai, dar incercati pe Bank LS sau mmulholland intersection, cum s-o numii si turful ala care e mai aproape de noi, nu sa mergem pana la capatul LS-ului la war...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.