Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara pestisorilor. Am trecut pe aici sa va salut si sa va spun ca usor usor ne strangem in factiune si pana luni poate reusim sa ne facem 41. Tot o data de luni o sa incepem serios si o sa incepem sa ne recuperam turfurile de la TTB si RDT, vreau sa anunt ca cine nu asculta va fi sanctionat drastic. Cat si de inactivitati, cateva sunt pe sfarsit si luni va astept sa va prezentati la wars pentru a face fata. Cine stie ca este inactiv si nu poate sa intre la waruri il rog sa se duca la demisii si sa posteze acolo, eu i-o accept cu drag.

Noapte buna, aveti grija ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Pentru aia a dat pm??WTF? cum sa gandesti asa frate =))

Ba bine ca ti-a retras postul dar fii si tu mai atent si nu mai baga in seama orice noob ca dupa iti face post si-ti strici rankul.

Re all.

@ m-am gandit sa-ti iau un bmx si-un pachet de petarde dar ma mai gandesc

Ba spawn nu il mai stresa pe ala ca mai are putin si plange =))

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Pentru aia a dat pm??WTF? cum sa gandesti asa frate =))

Ba bine ca ti-a retras postul dar fii si tu mai atent si nu mai baga in seama orice noob ca dupa iti face post si-ti strici rankul.

Re all.

L-a băgat şi pe DooKid în PM, mooooooooooor =))))))))

Link to comment
Share on other sites

Salut mai, tauri comunali, ce faceti?

Maine avem 4/4, inca nu sunt prea obisnuit cu attack-urile, se pare ca mi-a luat-o dark/kinder sau wale inainte, cu cateva secunde, habar n-am cum, trebuie sa tot dau reincarcare pagina sau nu stiu... oricum, felicitari pentru cei 60K de astazi, saptamana asta vreau 300K, ca altfel e bai, maine de am fi tot atatia, sau chiar mai multi, am scoate ttb din LV, dupa care miercuri si joi RDT, ca ei sunt cam smecheri si au 3 turfuri, dar las'

 

Noapte faina sa aveti!

 

EDIT: Ia ba, dam asa pe TTB? https://www.facebook.com/DailyIndianHeraldnews/videos/542111962615771/?theater

Edited by IonuVRS VIP
Link to comment
Share on other sites

Iauite ma ce zi de toata jena am avut ieri si astazi ... Certuri cu varmiu pt 1 milion , nam mai vazut asa ceva ..

Da ma deci trebuia sa platesc o restanta la facultate si nu s-a mai putut si tocmai mi-a sosit parfumul ala furat pe care am pus pe cineva sa mi-l fure din depozit care lucra la magazinul respectiv ... Da ma si ala costa 300 lei si el mi-a zis ca atunci cand il aduce sa ii dau 100 lei ... Bun si m-am bagat eu in banii aia 200 lei pt restante si am zis sa ii pun sapt urmatoare ..

Da bun greseala mea ca nu i-am dat inapoi dar totusi ma tineam de cuvant sa ii dau saptamana urmatoare .. Dar oricum nu era nevoie chiar de scandalul asta .

Recunosc ca varamea si cu varumiu sunt cu serviciu si toate cele si numai eu sunt cu afaceri ilegale dar totusi la ce imi tre bani cand ii am pe baietii din strada ..

Oricum maine crek ma imprumut de la niste baietasi de ai mei dupa aici sa ii duc sau fac eu rost de ei prin diferite combinatii .. I-am pus toate neamurile pe cap si pe matusamea ( maicasa ) si pe fiecare ca , cum sa imi zica el mie asa ceva despre bani ca nush ce :)) Sa zica mersi ca nu l-am batut , am avut putina rusine ca eram rude ..

E adevarat ca verisoaramea mi-a mai dat cu niste bani cate 20 - 30 lei din cand in cand dar nu era nevoie de atatea strigate :))) Dupa ma suna matusa sa imi zica ca nu e nevoie ca nush ce ... Mai incolo ma suna mama sa numai ma chinui cu toate astea ca vrea ea sa ii dea ca nush ce si i-am spus sa nu se mai chinuie ca ii duc eu pe fiecare in parte

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.