Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Fara minim 30-32 nu facem nimic, mai ales ca e hq

Ia uite-o bă =))http://imgur.com/p9y161w

la warul pe HQ a fost o totală dezorganizare. Toţi strigam pe /f şi veneam la hangare, dar ne luam clear. Astăzi poate o să facem ceva :)

Nu e problema că nu facem nimic fără 30-32, dar veneam tot câte 1-4 pe turf o singură dată şi ăia îşi luau 'smecta'. Vorbim pe /f despre coordonare că poate trage RDT cu ochiu'.

Link to comment
Share on other sites

MORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

BĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) HAI SĂ RÂDEM

GO GO GO GO

 

ne vedem la waruri =))

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pestisorii mei pentru LV mov, de Luni incercam si putin din SF/LS, ce ziceti?, O data cu intrarea in alt oras trebuie sa crestem activitatea si sa ma ascultati deoarece VDT are multi membrii de baza ce stiu sa traga. Saptamana asta v-am lasat foarte moale cu evidenta dar de Luni v-a fii zilnica si obligatorie. Tin sa le multumesc fostilor sublider : HighOwn, Ryakky ELEGANTU cat si membrilor pentru ce am reusit sa facem. Vreau sa felicit si liderii gang-urilor adverse adica Slade si AlexDOUD deoarece ne-au dat multe batai de cap si in situatii critice au reusit sa ne bata.

 

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu erau eu sa ii fac lui dark coordonare war de war, nu se mai ajungea aici. Va salut, in curand #retired.

Mi s-a luat de acest joc retardat. Am decis sa ma las,sa vad in ce ipostaza si când. Ne mai auzim, salut.

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca totusi dupa toate intamplate , m-ati precizat si pe mine la cucerirea orasului LV , v-am dat cate-un plus , multa bafta in continuare , sper sa nu imi dati report ca am postat aici , va saluta HighOwn

Link to comment
Share on other sites

@, Ca te-ai plictisit de oras, te inteleg, dar asta e si chestia, stai 3 luni pentru un afurisit de rank apoi nu mai ai nici un chef sa te joci, stiu cum e, e b-zone :-J

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.