Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, CostelFCRB S4F said:

Salutaaaaaaaaaaaaaaare, ce faceti bajetiiiiiii mei scumpi si dragi ?! acum a ajuns si batranu de la servici... sunt transpirat pana la oo cu caldura asta....

 

MI-O FACUT @S.VLAD NUMA - LA WAR... VAAAAALEUUUU

da-mi mie contu si o sa fac minuni

Link to comment
Share on other sites

Hello there, i uploaded a new video that i wanted to share with you.

If you have any questions or need any mods, leave me a PM and i'll send it to you, Have a lovely day. Also please dont forget to

Like and subscribe <3

Ps: Sorry for posting here.

 Southern pimps all the way UP

 

Link to comment
Share on other sites

Cine are amenda face ss la /fdepozit si posteaza in topicul Amenzi/Tickets, adica ASTA! *click pe cuvantul "asta"*

Aici puteti vedea cine are de platit amenda : https://forum.b-zone.ro/topic/103616-southern-pimps-sancţiunipunishments/?page=30

Aveti timp 24 h sa le platiti sau primiti FW, nu mai vreau sa merg la war cu maxim 15 on.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, vtmBSiLENT said:

Cine are amenda face ss la /fdepozit si posteaza in topicul Amenzi/Tickets, adica ASTA! *click pe cuvantul "asta"*

Aici puteti vedea cine are de platit amenda : https://forum.b-zone.ro/topic/103616-southern-pimps-sancţiunipunishments/?page=30

Aveti timp 24 h sa le platiti sau primiti FW, nu mai vreau sa merg la war cu maxim 15 on.

 

Atunci daca nu vrei sa vii cu 15 la war pui sublideru sa faca pe plus si sa nu ia worst si il pui sa intre pe joc la war

Link to comment
Share on other sites

Just now, vtmBSiLENT said:

@AlynMINUSAR ho serif ca[,] costel o sa fie sublider pana cand o sa aleg al 2-lea sublider, primul fiind anndi, eu o sa intru doar maine, am pc-ul in service, mi-am comandat un ssd smecher

Zic asta pentru ca daca sublideru nu intra, atunci membrii de ce ar intra? Ţi-am zis că degeaba vin că fac pe - da tu nuuu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlynMINUSAR said:

Atunci daca nu vrei sa vii cu 15 la war pui sublideru sa faca pe plus si sa nu ia worst si il pui sa intre pe joc la war

Calmeaza-te tovarase, nu am fost eu pe cont, ci un prieten. ;)  Eu nu am timp sa intru pe joc la waruri pentru ca ies de la servici la 15 si ajung acasa dupa war-uri, adica la ora 16. Eu personal nu mai am timpul vostru liber si e mult mai important job-ul meu decat un cacat de joc. Sper ca ai inteles. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, CostelFCRB S4F said:

Calmeaza-te tovarase, nu am fost eu pe cont, ci un prieten. ;)  Eu nu am timp sa intru pe joc la waruri pentru ca ies de la servici la 15 si ajung acasa dupa war-uri, adica la ora 16. Eu personal nu mai am timpul vostru liber si e mult mai important job-ul meu decat un cacat de joc. Sper ca ai inteles. 

 

16 minutes ago, CostelFCRB S4F said:

Calmeaza-te tovarase, nu am fost eu pe cont, ci un prieten. ;)  Eu nu am timp sa intru pe joc la waruri pentru ca ies de la servici la 15 si ajung acasa dupa war-uri, adica la ora 16. Eu personal nu mai am timpul vostru liber si e mult mai important job-ul meu decat un cacat de joc. Sper ca ai inteles. 

Daca era mai important un job, cu ceea sunt de acord nu mai jucai fra

Edited by AlynMINUSAR
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vlad S4F said:

Bai Florin Alin asta, se vede ca esti un copil ratat de 15 ani. Numai gura e de tine. Mai taci dracu si mai iesi din casa ca te-ai prajit rau.

Bn Stoica vlad, data viitoare sa ma urmezi pe turf poate nu mai iei worst

Edited by AlynMINUSAR
Link to comment
Share on other sites

Pentru fanii mei din rdt : 

. Auzi la @GF X3n0n ca sp= surorile pasnice =)) stai linistit amice, daca aveai concurenta stateai in hq, il invatai pe derost, membrii aia ai tai sunt de umplutura, ii pui intr-un colt pe turf si aia e, 5 sunt buni din rdt, atat, nu exagerez, chiar mai putini :)) 

Edited by vtmBSiLENT
Link to comment
Share on other sites

@GF X3n0n inca imi zici de banati, ma prietene, dragonasii astia din rdt joaca cu setari minime, stii, sa nu cumva sa ieie ban, de aia nu imi pot lua hq-ul =)) stai tu pe funduletul tau, n-am pus pe nimeni sa faca vreun post la printesele din RDT ;))

Edited by vtmBSiLENT
Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2017 at 6:08 PM, CostelFCRB S4F said:

Abia am timp sa stau 30 de min la pc ma Dareios =))) nu ai cu cine face spam ?  

 

 

 

 

La misto drq, nici eu nu mai am timp, ba la sapat, ba la munca la casa, ba iesit pe afara..plm

9 minutes ago, vtmBSiLENT said:

@GF X3n0n inca imi zici de banati, ma prietene, dragonasii astia din rdt joaca cu setari minime, stii, sa nu cumva sa ieie ban, de aia nu imi pot lua hq-ul =)) stai tu pe funduletul tau, n-am pus pe nimeni sa faca vreun post la printesele din RDT ;))

salut fra cf

ba deci abia astept, smf pe toti ratatii cu 5, 6 luni in mafii zi tot cu minusu umbla

sa vezi ce i calc pe cap

asta ie nebun, nu stie ce face

5 hours ago, Vlad S4F said:

Bai Florin Alin asta, se vede ca esti un copil ratat de 15 ani. Numai gura e de tine. Mai taci dracu si mai iesi din casa ca te-ai prajit rau.

treci la muls fra =))

 

5 hours ago, AlynMINUSAR said:

Bn Stoica vlad, data viitoare sa ma urmezi pe turf poate nu mai iei worst

sal

 

On 6/27/2017 at 8:45 PM, South WaeL BeLhaJ said:

Hello there, i uploaded a new video that i wanted to share with you.

If you have any questions or need any mods, leave me a PM and i'll send it to you, Have a lovely day. Also please dont forget to

Like and subscribe <3

Ps: Sorry for posting here.

 Southern pimps all the way UP

 

iesi dreacu afara

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.