Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Robii ToV said:

Baiatu cu cea mai spechera aplicatie, nu te reapuci?

 

Nu pot, nu am timp de wars intre job, prietena, pubg si radiouri. :)) Mi-ar fi facut placere, multumesc mult de invitatie.

Btw, la ce aplicatie te referi? :)):-? 

Link to comment
Share on other sites

@d3l3t3r VaniTy : d3l3t3r e unic in felul sau ! <3 RzR Marius : d3l3t3r e un baiat de nota 1000! CryTek : d3L3T3R E UN MARE SPART CARE VREA " mArIcIuca " sa fumeze le maxim si un baiat de nota 9.105 florinacyo : d3l3t3r , o persoana cu un caracter mai special , o persoana cu un caracter foarte diferit , un om de incredere, om ce m-a ajutat in primele mele momente pe b-zone , infantil, dar matur.. stiu ca suna aiurea, dar asa e el. FanFan (fannik) : d3l3t3r stie sa de'a prin alunecare acolo unde doare tare! AymeN: d3l3t3r is a nice man unique 10/10 ! Stal1n : d3l3t3r este un om cuviincios drept si cinstit. L3m0n(aka RoLexXx): N@bsteru de d3l3t3r e de treaba da-l in mumasa 21.gif ca lo rupt tzagani!! quiX : d3l3t3r e gay,pitic,gras negru si cu cercel in ureche ! AmmY. : d3l3t3r e cel mai bun tatic din lume 5.gif SupraS : d3l3t3r e de treaba, cinsit, rezulta cel mai bun prieten care nu trebuie sa iti lipseasca dRaXx0r : d3l3t3r e primul meu lider , e foarte glumet si stie sa se distreze! ecKeDu : d3l3t3r un mare drogat ,dar foarte de treaba! Sh0oT : d3l3t3r... hmmm un baiat ce ma punea sa dau sms-uri gagicasii sa il sune , un baiat foarte de treaba ce si-o luase de la tigani 21.gif un drogat... un alcolist. un adolescent fu*acios, o rupea pe gagiasa aia mereu... 21.gif FausT : d3l3t3r e un tovaras de treaba! [F4L]balon : nea d3l3t3r petrecaretu NumBer1 :> Rupete salame 21.gif [F4L]CappY ( Superdry.JPN ) : deL e un tatic pe cinste , stie sa se distreze , petracaretu nr 1,cel mai bun tatic si m-a ajutat in primele mele momente pe SA-MP prin am fii tata. LeBron : d3l3t3r - ai n-ai mingea , tragi la poarta ! Ace : d3l3t3r e cel mai bun prieten de pe sa-mp si sefu' giurgiului 6.gif Croco : d3l3t3r e singurul emo care asculta Salam 24.gif , e spart in fiecare seara(aproape) , in rest e de treaba 8.gif caterinca mare pe el Christian ( cRiStaL ) : d3l3t3r e un baiat cinste , care spune orice pe fata , este baiatu' direct. Ah' da si sefu la banii grei , se stieeee ! Rooney : Cel mai de treaba si cel mai glumet om. 

 

M-am emotionat

Link to comment
Share on other sites

Just now, Robii ToV said:

@d3l3t3r VaniTy : d3l3t3r e unic in felul sau ! <3 RzR Marius : d3l3t3r e un baiat de nota 1000! CryTek : d3L3T3R E UN MARE SPART CARE VREA " mArIcIuca " sa fumeze le maxim si un baiat de nota 9.105 florinacyo : d3l3t3r , o persoana cu un caracter mai special , o persoana cu un caracter foarte diferit , un om de incredere, om ce m-a ajutat in primele mele momente pe b-zone , infantil, dar matur.. stiu ca suna aiurea, dar asa e el. FanFan (fannik) : d3l3t3r stie sa de'a prin alunecare acolo unde doare tare! AymeN: d3l3t3r is a nice man unique 10/10 ! Stal1n : d3l3t3r este un om cuviincios drept si cinstit. L3m0n(aka RoLexXx): N@bsteru de d3l3t3r e de treaba da-l in mumasa 21.gif ca lo rupt tzagani!! quiX : d3l3t3r e gay,pitic,gras negru si cu cercel in ureche ! AmmY. : d3l3t3r e cel mai bun tatic din lume 5.gif SupraS : d3l3t3r e de treaba, cinsit, rezulta cel mai bun prieten care nu trebuie sa iti lipseasca dRaXx0r : d3l3t3r e primul meu lider , e foarte glumet si stie sa se distreze! ecKeDu : d3l3t3r un mare drogat ,dar foarte de treaba! Sh0oT : d3l3t3r... hmmm un baiat ce ma punea sa dau sms-uri gagicasii sa il sune , un baiat foarte de treaba ce si-o luase de la tigani 21.gif un drogat... un alcolist. un adolescent fu*acios, o rupea pe gagiasa aia mereu... 21.gif FausT : d3l3t3r e un tovaras de treaba! [F4L]balon : nea d3l3t3r petrecaretu NumBer1 :> Rupete salame 21.gif [F4L]CappY ( Superdry.JPN ) : deL e un tatic pe cinste , stie sa se distreze , petracaretu nr 1,cel mai bun tatic si m-a ajutat in primele mele momente pe SA-MP prin am fii tata. LeBron : d3l3t3r - ai n-ai mingea , tragi la poarta ! Ace : d3l3t3r e cel mai bun prieten de pe sa-mp si sefu' giurgiului 6.gif Croco : d3l3t3r e singurul emo care asculta Salam 24.gif , e spart in fiecare seara(aproape) , in rest e de treaba 8.gif caterinca mare pe el Christian ( cRiStaL ) : d3l3t3r e un baiat cinste , care spune orice pe fata , este baiatu' direct. Ah' da si sefu la banii grei , se stieeee ! Rooney : Cel mai de treaba si cel mai glumet om. 

 

M-am emotionat

Aaa, da, corect. Prietenii mei, viata mea. :X 

Link to comment
Share on other sites

Salut leii mei , se pare ca pe aceasta comunitate se da ban pentru aimbot/norecoil pentru ca tragi intr-un zid cu fast c bug-ul la maxim ,abuzand de bug-urile sa:mp-ului,dar csf si ca ma las acuma si ca ma las pentru 6-7 luni cand se inchide comunitatea :) (medie pe server 200-300 playeri ) . Daca nu vreti sa luati si voi ban aiurea sa nu faceti fast c bug-ul ,ca au sistemul prea bun si ei ,nu au stiut sa scripteze odata ce dai 7 gloante de deagle in m-ai putin de 0.5 secunde sa nu apara warning . Baietii mult succes ,daca asa a fost sa fie asta este, ne auzim wapp/skype ,va pwp si va iubesc <3 ,si stati voi cuminti ca nu sunt eu omul care sa foloseasca cine stie ce pula mea de coduri , daca foloseaam si numitele V pula mea ,le rupeam capetele la unii.Va las si aici dovada sa va cacati putin de ras 

 Ramas bun,v-am ajutat cu ce-am putut,daca aveti nevoie de un sfat cv pm :forum/skype/wapp. 

 

 

6 hours ago, Askhanar said:

De la Askhanar si Moartea pentru d3l3t3r: Multa muita

Hai ca ne-am pensionat, ne vedem la baile termale :>

Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

bafta bro in continuare, daca pe adrian ala il pasioneaza sa iti dea ban pentru aimbot la c-shot, asta e. mai bine nu mai comentez, insa paletarul ala nu cred ca a trecut vreodata prin mafie. nu inteleg sistemul de alegere admin, pe toate rpg-urile gasesc admini care nu au trecut nici macar 14 zile intr-o mafie, sa vada cum e sa iei un kill de la un codat, sau ceva de genul.

Link to comment
Share on other sites

@MeMoRy Legend, Bai frate, daca pentru asta ti-a ramas banul, e chiar bataie de joc, Adrian saracu' nici macar nu stia pentru ce sa iti dea ban, a ales Aimbot/No-recoil, poate o fi una dintre ele, majoritatea stateau pe loc si normal cand faci fast c-bug sa-l nimeresti asa, asta poate sa o faca oricine care stie sa faca fast c-bug, dar sa dai pentru cheats, asta chiar e bataie de joc, de asta scad si playerii in halul asta. Ai fost cel mai de treaba pe oriunde am fost cu tine, poate o sa ne mai revedem pe undeva, bafta fratemeleu :-*.

Link to comment
Share on other sites

YOYOOOOOOYOYOO
i'm back with new video <3 
♛RekcanGLOBAL♛ B-Zone paintball #1

 ANNONCE
❖ ENG: The new team "GLOBAL" is recruiting new members.
❖ RO:Noua echipa "GLOBAL" recruteaza noi memberii.

❖ENG: if you want to join our team "GLOBAL" , you have to check the link below , and comlete it with an EMAIL MESSAGES.
http://global-team-profile.simplesite.com/
❖RO: dacă doriţi să vă alăturaţi echipei noastre "GLOBAL" , trebuie să verificaţi legătura de mai jos , şi comlete cu o mesaje de e-mail.
http://global-team-profile.simplesite.com/

-if you have any questions , you can ask me in a COMMENT.

 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.