Jump to content

Intrebare SAMP


Zumm

Recommended Posts

Intrebare:Numele meu in joc este Zumm(Bzone RPG 2).Am lvl 3.Nu am intrat 2 zile si cand am revenit am vrut sa conduc masina dar nu a mers.Mi-a aparut un semn pe harta(locul unde am dat de permis) si cand am ajuns acolo mi-a zis ca permisul meu este suspendat de un politist si ca mai trb sa astept 2 ore.Vreau sa stiu dc mi-a fost luat permisul.NU AM FACUT NIMIC.Ultima oara cand am condus a fost la job(trucker)Am lasat trailerul la locul lui am fost acasa am dat sleep o ora si nimic nou.Acum am intrat si nu mai am permis.MS:D

Link to comment
Share on other sites

Poate a intrat altcineva pe contul tau sau ti l-a suspendat tie fara sa iti dai seama. Totusi ai gresit topicul de postare, iar daca stii cine ti-a suspendat permisul ii poti cere lamuriri politistului / sa-i faci plangere.

Link to comment
Share on other sites

In acest caz nu ai nimic de facut, decat sa joci 2 ore pe server pentru a-ti expira suspendul licentei, iar apoi sa mergi la DMV pentru a da din nou testul pentru a-ti lua licenta de condus.

Link to comment
Share on other sites

 

Cel mai probabil licenta de condus ti-a fost confiscate de un politist,poate iti amintesti daca ai fost somat sa opresti de curand,motivul pentru care ti-a fost confiscat carnetul probabil ca nu il vei afla,deoarece nu stii cine ti la confiscat si nu stii cui sa ii faci plangere iar daca iti aduci aminte cine ti-ar fi putut confisca licenta nu are rost sa ii faci post deoarece nu ai poza din momentul in care ti-a confiscat licenta.Ca o sugestie pe viitor acest topic este destinat intrebarilor legate de forum,pentru sectiunea de rpg poti adresa orice intrebare aici , chiar daca este sectiunea RPG1 vei primi ajutorul cautat sunt convins.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.