Jump to content

[Portofoliu] Croint ( Dice )


DiceONE
 Share

Recommended Posts

3 zile de munca, peste 2 saptamani de cautat poze si aproximativ 30 de poze folosite. Eu zic ca a meritat munca!

 

Wizzard_and_pupil.png

 

 

Totul de la 0, precizez ca si sapca este desenata de mine!

 

Adidas_Cap.png

Link to comment
Share on other sites

3 zile de munca, peste 2 saptamani de cautat poze si aproximativ 30 de poze folosite. Eu zic ca a meritat munca!

 

Wizzard_and_pupil.png

 

 

Totul de la 0, precizez ca si sapca este desenata de mine!

 

Adidas_Cap.png

 

Îmi plac aceste două lucrări, se vede că s-au depus efort la ele, mai ales la prima, ai imaginație și chiar îmi place cum lucrezi.

 

Un sfat aș avea, nu mai folosi fonturi Eroded la avatare precum acesta sau încearcă măcar ca textul secundar să fie mai mic decât cel principal

 

photo-104881.png?_r=1445352616

 

:)

Link to comment
Share on other sites

 

Îmi plac aceste două lucrări, se vede că s-au depus efort la ele, mai ales la prima, ai imaginație și chiar îmi place cum lucrezi.

 

Un sfat aș avea, nu mai folosi fonturi Eroded la avatare precum acesta sau încearcă măcar ca textul secundar să fie mai mic decât cel principal

 

photo-104881.png?_r=1445352616

 

Iti multumesc pentru aprecieri, o sa iau in considerare ce mi-ai spus, iar al doilea font este mai mic decat primul, dar eu am avut impresia ca se potriveste si font si size.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.